Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

21 sty 2009, 11:29

Hej!!!
Dawidek zasnal wlasnie, dzisiaj juz nie ma goraczki.
Aga wszystkiego najlepszego, duzo usmiechu i jak najmniej smutku
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Dobrze, ze z Renia i jej fasolka wszystko ok.

Ide wziac sie za porzadki.
Milego dnia...

[ Dodano: 2009-01-21, 10:32 ]
A i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Pawelka i Majki za postepy w chodzeniu!!!

Dawidek dostal wczoraj od babci i dziadka rowerek-kaczuszke, bardzo mu sie podoba.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

21 sty 2009, 11:43

Klaudia ja pamietam jak sciaglam ten film to dlugo nie moglam napisow sciagnac ale jakis czas temu znalazlam

Aga wszystkiego dobrego :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

[ Dodano: 2009-01-21, 10:48 ]
jak sie nie myle to dzisiaj Krzysiu ma urodzinki

Sto Lat niech zyje nam
Obrazek

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 sty 2009, 12:34

wszystkiego najlepszego Aga
Obrazek

te filmy o których mówicie oglądałam wszystkie oprócz tego seren...cośtam :ico_oczko: moja dziewczyna wychodzi za mąż mi się podobał faktycznie...

Gabriel zasnął, Kuba lutuje igły...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 sty 2009, 13:11

Dziewczyny, dziękuję bardzo za życzenia :-)
CleoShe pisze:To ten co mają doprowadzić do tego by jedno rzuciło drugie w ciągu 10 dni?

Dziewczyna ma doprowadzić do zerwania, a facet ma w sobie dziewczynę rozkochać :-)
CleoShe pisze:Ty miałaś Aga tłumaczenie?

Tu masz napisy: http://napisy.info/SzukajNapisow.php?to ... 7s+Girl&k=
kaska28 pisze:A Twój mąż nie ma dzis też imienin?

Jarek ma imieniny w czerwcu :-)
Fintifluszka pisze:seren...cośtam :ico_oczko:

SERENDIPITY, polski tytuł "igraszki losu" tu macie opis: http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=5619 Ten film jest jak do tej pory dla mnie najlepszy :-)

[ Dodano: 2009-01-21, 12:20 ]
I dla Krzysia dużo zdrówka, niech rośnie zdrowo
Obrazek

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

21 sty 2009, 13:29

Witajcie,

Ja na chwile, znowu koszmar jakis w pracy... nie pamietam takich czasow odkad tu pracuje juz ponad 6 lat.... :ico_olaboga:

Najlepsze życzonka dla Agi z okazji imieninek!!!! :ico_prezent:

Duzo zdrowka dla Krzysia kolejnego roczniaka!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

U nas nocka super, pobudka o 6.00 potem do 8.00, teraz siedza sobie z tatusiem, a ja niestety musze pracowac....
Kasia, no ja tez zazdroszcze wszystkim Mamom, kotre moga sobie siedziec w domku z dzieciaczkami, ja mam tylko weekendy i wieczory!
Moze jak mi sie uda to zajrze pozniej do Was!!

Pozdrawiam też wszystkie BABCIE!!!!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 sty 2009, 13:49

Gosiu, dzięki za życzonka, a jak w pracy dużo pracy, to przynajmniej szybko czas leci :-) Ja to zawsze lubiłam dużo roboty, wprawdzie wtedy klęłam, ale jak wychodziłam z firmy to byłam zadowolona.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

21 sty 2009, 13:58

Fintifluszka pisze:seren...cośtam

Po polsku "Igraszki losu".. możliwe, że kiedyś oglądałaś bo to nie jest nowy film. Kilka razy w TV leciał. Nie napiszę Ci o czym bo mam kiepską pamięć :-D Zauważyłam, że pamiętam tytuły filmów, które oglądałam, ale nie pamiętam o czym były (ten co nie co kojarzę, ale pomieszałabym pewnie fakty :ico_noniewiem: ). Znacie dobry lek na sklerozę? :-D

pinko pisze:CleoShe napisał/a:
To ten co mają doprowadzić do tego by jedno rzuciło drugie w ciągu 10 dni?

Dziewczyna ma doprowadzić do zerwania, a facet ma w sobie dziewczynę rozkochać :-)

No właśnie.. i widzicie skleroza miesza mi fakty :-D No ale ostatnio właśnie oglądałam ten film :-)

pinko pisze:SERENDIPITY, polski tytuł "igraszki losu" tu macie opis: http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=5619 Ten film jest jak do tej pory dla mnie najlepszy :-)

Hehe.. widzę, że Aga już opisała co i jak :ico_oczko: Odpisywałam czytając po jednym poście po kolei :-)

[ Dodano: 21 Styczeń 2009, 13:04 ]
Ja oglądam GNW (2 odc. obejrzałam teraz). Norbert w tym czasie usnął mi na kolanach i właśnie się obudził.. wstał, zszedł z kanapy i sobie poszedł nic nie "zagadując" do mnie :ico_noniewiem: Dawno nie zmorzyło go o 11 spać. Spał godzinkę więc pewnie po południu też bedzie marudził na drzemkę. Ciekawe jak wieczorem będzie.

Pamiętam jeszcze jak w ogólniaku byłam oglądałam fajny film romantyczny, z siostrami nagrałyśmy go na kasete i potem jeszcze kilka razy go oglądałam.. ale nie pamiętam tytułu ani aktorów.. jak sobie przypomnę to napiszę.. sama chętnie bym go jeszcze obejrzała :ico_noniewiem: Ciekawe czy dalej będzie mi się podobał.
a oglądałyście może "Contesse"? Też fajny był.

[ Dodano: 21 Styczeń 2009, 13:10 ]
No i dla...
Krzysia, serdeczne życzonka zdrowia i radości!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

21 sty 2009, 14:32

Witam Was dziewczynki, ja już w domu ale niestety muszę leżeć i nawet do kompa mam zakazane siedzieć więc wam tylko piszę że już jestem. Mam jakiegoś krwiaka w macicy który może wypłynąć lub się wchłonąć ale to może trwać nawet i trzy miesiące. USG miałam robione w niedziele i niestety następne będę mieć dopiero drugiego bo i tak wcześniej dużo by nie można było. Także muszę leżeć w łóziu i nic poza tym.Niestety więc nie mogę Was doczytać i tak przez da tygodnie. Wrócę dopiero na forum mam nadzieję w lutym.

Sto latek dla Krzysia teraz niech zdrowo rośnie :ico_tort:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

21 sty 2009, 15:03

Renia no to teraz odpoczywaj i niech krwiak szybko znika do poklikania w lutym

[ Dodano: 2009-01-21, 14:04 ]
fajny jest tez film co sie zdarzylo w las vegas

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

21 sty 2009, 15:17

witam
ja tylko znowu przelotem nie mam czasu na nic ostatnio naprawe dzis dostalam jeszcze @ jestem wsciekla na caly swiat,byly mial zabrac Julie na weekend ale wybrał swojego kolege i mu pomaga w przeprowadzce brak słow jak moze byc ktokolwiek wazniejszy od dziecka :ico_puknij: ....Julia tez w domu siedzi bo chora,a tak pozatym wszystko po staremu...
Reniadbaj o siebie i fasolke w brzusiu
Sto lat dla Krzysia :ico_tort: :ico_brawa_01:

U nas odwilz,dlugo tego sniegu nie bylo :ico_noniewiem: ,a w lutym musze wam sie pochwalic jade na tydzien w gory :ico_brawa_01: strasznie sie ciesze,wypoczne troche mam nadzieje
uciekam buziaki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość