Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

03 kwie 2008, 19:17

Maggie, no w irl.pn czyli tez uk :-) Gabi wstala ale straszne marudzi,nidospana,bdzie prblem no

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

03 kwie 2008, 20:35

diem pisze:I iwonka juz dawno nei pisala


moze wyslemy do niej smska? bo zaczynam sie o nia troche martwic....


Mama_Kingi, przesliczny brzusiu :ico_brawa_01: :-) , widac ze niedlugo Patryczek juz bedzie po jego 2giej stronie :ico_haha_01:

Maggie, jak tam Antos, mam nadzieje ze juz nic mu nie jest... :ico_noniewiem:

zubelek pisze:Gabi wstala ale straszne marudzi,nidospana,bdzie prblem


biedna Gabunia..

Asia spala mi dzisiaj jak zawsze 1h i padal po kapieli tak przed 20

[ Dodano: 2008-04-03, 20:57 ]
Maggie, sliczne zdjecia Antosia w podpisie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

03 kwie 2008, 22:15

Hej wam wieczorkiem..
U nas dzien ok,mala Nicole spala ladnie dwa razy w ciagu dzisiejszego dnia i pierwszym razem spala 2 godzinki a drugim razem okolo 1,5 godzinki a Marcusek tez ladnie sobie spal dzisiaj :ico_oczko:
Pozatym to mala Nicole nie za bardzo chce sie sluchac?? Jest na takim dziwnym etapie ze tylko lobuzuje,wszystko robi na zlosc chocby specjalnie a wie ze niemoze.. :ico_nienie: a mimo wszystko robi to.. i jak krzykne to dopiero sie poslucha ale przeciez niemoge wiecznie na nia krzyczec..?? :ico_nienie:
I teraz niedawno Nicolinka zasnela,pozno dosyc.. :ico_noniewiem: mam nadzieje ze jutro troche dluzej pospi.. ale jak ja znam to do 8 00 i bedzie wyspana :ico_haha_02:
Jutro jedziemy na zakupki do dzieci potrzebne sa pampersy i inne rzeczy,a juz w niedziele moja babciunia przyjedzie i pobedzie do konca kwietnia i w miedzy czasie bedzie chrzest Marcusa a pozniej na chrzest przyjedzie jeszcze moja mama,siostra i moj kuzyn takze bede miala pelny dom ludzi :-D

Justyna i ja cie tez podziwiam ze pracujesz i te nocki cie tak wykanczaja... trzymaj sie jakos bedzie :ico_oczko:

Maggie mozesz mi powiedziec z czego sie taka depresja bierze?? Wybacz ze tak smialo cie pytam ale nigdy nie mialam doczynienia z depresja i jestem troche ciekawa... :ico_wstydzioch: Ja to sie czasami tylko boje ze za nerwowa jestem troche czasami.. :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: a moze mi sie wydaje??? Mysle ze mam duzo cierpliwosci tylko ze ona kiedys sie tez konczy..i pozniej musze choc niechce krzyczec?? :ico_wstydzioch:
Trzymaj sie i uwazaj na siebie bedzie dobrze :ico_oczko:

Mama_Kingi super ladny i duzy brzusio,juz niedlugo i bedzie Patryczek z wami :ico_brawa_01: widac ze delikatnie sie ci brzuch obsuwa na dol ale to jeszcze troszke potrwa :ico_oczko: Super pozycja spanka Kingi :-D A ten rowerek Kingusi to moja Nicole ma podobny strasznie tylko w innych kolorach i z przodu jest myszka :ico_haha_01:

Diem super ze sobie pospacerowaliscie.. moja Nicole tez zawsze po spacerku lepiej spi :ico_oczko: A pracusiem to jestem .. :ico_wstydzioch: ale ja lubie miec czysto chociaz pedantyczna nie jestem... ale jako taki porzadek musi byc :-D Buziaczki dla was :ico_oczko:


Ok baboski ja uciekam do spanka,jutro bedzie fajny i luzniejszy dzien,bo nie musze gotowac zostalo nam z dzisiaj obiadku,a pozniej pojedziemy na zakupki wszyscy razem i pobedziemy sobie sami bo juz w niedziele bedzie babcia
No nic juz nie nudze wam bo trzeba isc spac buziaczki wielkie papa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

04 kwie 2008, 09:11

Dzień dobry .....


U nas sie pogoda zepsuła ... ja nawiązując do zdjęcia Antosia w szpolkach mamy rzucę Wam coś podobnego ....

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Malwinka uwielbia chodzić w naszych butach - mich szalach a szczególnie w kacperka czapkach ....- kacper mówi do niej wtedy "Joł ziomal' i robią "żółwika " na przywitanie -

Obrazek
a to mina z jaką moja córka robi w skupieniu kupisko :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

04 kwie 2008, 11:41

Witajcie
Ja do wspólnych pasji dodam jeszcze zakładanie kurtek...
Ale mi dziś mała dała rano robotę: Grzesiek wyszedł do pracy, Kinga jeszcze spała, ja też. Obudziłam się o 9- właściwie obudziło mnie jakieś stuknięcie. Moje kochane dziecko znowu sprzątało toaletę: nogi całe mokre, piżamka, podłoga, szczotki do mycia kibelka w sedesie, gdzieś znikła kostka zapachowa z koszyczkiem do sedesu- pewnie utopiła i teraz blokuje mi odpływ wody z kibelka. Wściekła byłam jak nie wiem co :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: . Na Grześka chyba najbardziej, bo już nie pierwszy raz "zapomniał" zamknąć dobrze drzwi do wc. A w nagrodę będzie musiał się grzebać w kiblu i wyciągać ten koszyczek z zapachem.

Czy Wy też macie ostatnio problemy z wejściem na forum TT?

[ Dodano: 2008-04-04, 11:43 ]
Aginka, ależ skupienie na twarzyczce Malwinki :ico_haha_01: . Widać, że wykonuje ciężką robotę :)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

04 kwie 2008, 12:25

Mama_Kingi pisze:Ja do wspólnych pasji dodam jeszcze zakładanie kurtek...


To ja mam kolejną - mało atrakcyjną pasję Malwiny - zaczęła dłubać paluchem w nosie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

04 kwie 2008, 12:30

Aginka, Kinga też dłubie w nochalu. I przez ostatnie jakieś 2 tyg. pakuje ręce do buzi. Prawie po łokcie :-D . Nie mam pojęcia, może jej znowu zęby będą się przebijały? Teraz kolej na "piątki"

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

04 kwie 2008, 13:36

hej hej
Mama_Kingi ... brzusiu jest slicznitutki taki okragly, rzeczywiscie juz Patryczek lada chwila bedzie po drugiej stronie :-D :ico_brawa_01:
Ja dolaczam do '' wspolnych pasji '' naszych smerfow ... dlubanie w nosie :-/ :-D i to by bylo tyle bo przebierac sie nei lubi, nigdy nie probowal nawet :-)

Aginka ... ale masz mala strojnisie w domu :ico_haha_01: no a pomince to wodac , ze ciezka prace wykonuje :-D pierwsze zdjecie jest rozbrajajace, a raczej Malwiny usmiech ... a na trzecim skolei ma dosc interesujaco-powazna mine ... jakby juz pol zycia przezyla :ico_haha_01: :ico_sorki:
super foty!

[ Dodano: 2008-04-04, 13:39 ]
Mama -kingi ... tez bym chyba sie zezloscila na mojego d , gdyby taks sie zapominal z zamykaniem dzrzwi ... a kurat sprzatanie lazienki nie nalezy do moich ulubionych zajec :-) :-D

Dziekuje za namiary na bloga Mateuszka :ico_sorki:


Dziewuszki u nas WIOSNA :509: juz 4 dzien ... dzis zalozylam sandalki :-D :ico_oczko: i moj szkrab bez kurtki biegal ... zostan u nas wiosno :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
olulek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 26 mar 2008, 10:00

04 kwie 2008, 13:48

hej dziewczyny moj tez w swoich pasjach posiada zkladanie wszystkiego na nogi i na glowe, w butach mojego L uwiebia biegac a co do grzebania w nosie i wsadzania reki po lokiec do gardla to :ico_olaboga: juz niemam pozyslu jak go oduczyc. Moj w toalecie utopil ostatnio swiezo wyprana bluzke :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

04 kwie 2008, 13:50

diem, a u Ciebie dziś półmetek ciąży!!! Szybciutko minęło... Jejku, już tylko 20 tygodni i będziesz tuliła maleństwo do siebie.
U nas też wiosennie, ale nie aż tak, jak u Ciebie. Kurtki i pantofle obowiązkowe jeszcze.
Właśnie staram się uspać Kingę. Ona do mnie "Choć tu", idę kładę się obok, a ona przytuliła się mocno i usłyszałam chyba ze 30 razy "kocham" Obrazek

[ Dodano: 2008-04-04, 13:52 ]
olulek, to tez masz małego łobuza w domu :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość