Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

27 lut 2010, 11:17

Hej kobietki!

ja dalej zakatarzona, teraz odchodzi mi z gardelka fujj takie glutki wypluwam sobie, ale goraczki jak nie ma tak nie ma i po za przeziebieniem mam sie ok. Oby niedlugo minelo chorobsko :ico_oczko:

wczoraj przyjechala do nas A. siostra o ktorej pisalam wczesniej ze na urodzinach gadala przy calej rodzinie ze ma jeszcze gorsze problemy ze stawami niz ja itp. a wczoraj z nia rozmawialam i mowila ze bole jej przeszly niedawno :ico_noniewiem: wiec tak jak myslalam nic nie ma, moze to dzidzia jej naciskala na jakies nerwy przez te pare dni, niewiem, lekarz nic nie stwierdzil, nie dostala skierowania ani nic i nic juz ja nie boli, ale po co biadoli ze ma schorzenie stawow jak nie ma to nie wiem :ico_noniewiem: Pomimo to fajnie sobie pogadalysmy wczoraj i pobiadolilismy na nasze ciaze hihihi A. sie z nas nabijal na koncu ze obie sie stawialysmy w kolejce po dokladke hehehe ze obie sie ruszalysmy jak para staruszkow na emeryturze hmm :ico_puknij: Julcia sie super bawila z kuzyneczka, i super bo juz dawno nie byla w przedszkolu.
A. dzisiaj jechal na impreze z pracy do Kopenhagi, jechal o 4 rano bo o 9 sie zaczyna, ponad 500 osob - wszyscy kierownicy z calego kraju z Netto, szefowie regionu, sprzedarzy i dyrektor i bedzie przemowienie, potem gala nagrod za najlepsze wyniki w kraju, potem jakies zabawy a na koniec kolacja i imprezka do 3 nad ranem. A. wraca o 21.00 bo jutro ma dyzur hehe wiec go ominie pijanstwo :ico_brawa_01: W zeszlym roku Netto wydalo na ta imprezke ponad 3 miliony :ico_puknij: barbarzyncy :ico_oczko:


10 marca otwieraja Ikea w najblizszym wiekszym miescie ( czytaj 65 km od nas :ico_oczko: ) :ico_brawa_01: wiec wtedy kupimy komode do przebierania, no i w tym miesiacu musimy tez wybrac juz siedzenie samochodowe dla dzidzi i kolyske. Ciekawe na co w koncu sie zdecydujemy :-D

[ Dodano: 2010-02-27, 10:21 ]
aha no i bylismy wczoraj w H&M bo A. musial na chwile zjawic sie w pracy zeby zwolnic jedna pracowniczke i kupilam pare rzeczy dla dzidzi :ico_brawa_01: tez rozmiar 56, Julcia na poczatku plywala w 56, a ta dzidzia jest narazie wymierzona na 1500 wiec wielka tez nie bedzie. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

27 lut 2010, 11:34

MamciaKochana, super z tą Ikeą wyszło! :ico_brawa_01:
i wielkie brawa za 31.tydzień! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my wybraliśmy już zaproszenia na ślub i chrzciny. w maju zamawiamy ostatecznie. :ico_brawa_01:
brzuś póki co nie boli, ale Tobi wbija się nóżkami gdzie tylko może, powodując u mnie dziwne pozycje siedzące :ico_haha_01:

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

27 lut 2010, 12:18

Witajcie. Byłby ktoś zainteresowany kupnem ciuszków dla dziewczynki? Bardzo tanio po 2 , 3 , 4 zł:) zdjęcia wysłałabym na maila . Zainteresowani pisać na mojego maila anja224@wp.pl .

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

27 lut 2010, 15:06

witam,
ja nadal mam twardniejący brzusio i skurcze tak gdzieś od srodka, czasem są na prawdę mocne. nic miałam ciężką - ciągle wstawałam i brzusio bolał, mysle ze po części też od kaszlu. :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

27 lut 2010, 16:06

no witam!!!

my juz po obiadku dzis kotleciki mielone, wczoraj caly dzien i noc wymiotowalam a dzis juz jest dobrze no i trzeba sie wziasc za nauke bo jutro ten egz

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

27 lut 2010, 16:28

Hej :ico_ciezarowka:
wisnia3006, widze ze meczy Ci nadal mnie tez tzn juz dawno nie wymiotowalam ale mdlosci mam czasem okropne :ico_olaboga: nie dosc ze do 18tyg po 15razy na dobe wymioty to jeszcze nas trzyma :ico_puknij: a wiesz ze ja z Kuba mialam tak ze przy porodzie starsznie wymiotowalam i po nim tez Kubus mial juz kilka miesiecy a ja nadal wymiotowalam :ico_szoking: i ogolnie strasznie zle sie czulam bylam chuda jak patyk w koncu sie okazalo ze mam bakterie na zoladku dostalam 3 antybiotyki i pomoglo :ico_sorki: mam nadzieje ze teraz mnie to ominie :ico_sorki:
ja odkurzylam podlogi zjedlismy zupke z Kuba i czekam na znajoma ma przyjsc z corka Kubus bardzo ja lubi to beda sie bawic :ico_brawa_01:
a wiecie moj synus dzis rozmawial z brzuszkiem :ico_haha_01: i jak tylko cos mowil to maly tak kopal ze szok :ico_szoking: Kubus twierdzi ze to bedzie siostra i mowi ze ja bede sie opiekowala bratem a on siastra , wiec mu tlumacze ze mamy tylko jedno dziecko , a on na to ze chce 2 :-D no to ja mu ze moze kiedys :ico_oczko: hi hi

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

27 lut 2010, 17:50

SANDRUSIA)), słodki to musiał być widok rozmawiającego starszaka z brzusiem :-D no i ich rozmowa pierwszorzędna! :ico_brawa_01: może rzeczywiście będzie córeczka. w końcu kiedyś wspominałaś coś o tym, że lakrze mają wątpliwości.

a my po obiedzie - po domowej pizzy, placuszek też upieczony i sobie oglądam "Chirurgów". Wieczorkiem wpadają znajomi, więc znów będzie wesoło. :ico_brawa_01:

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

27 lut 2010, 19:28

jakiś dzisiaj słaby rucha, ale tak to bywa w weekendy :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

27 lut 2010, 22:40

dobranoc :ico_papa:

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

27 lut 2010, 22:47

Witam
a ja dzisiaj caly dzien na zajecach och ciezko bylo :ico_placzek:
co do skurczy to tez mam ostatnio mi sie pojawily i tez wlasnie myslalam ze musze o nich powiedziec ginkowi ale mysle ze to normalne :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość