Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

21 sty 2009, 15:25

Witam :ico_haha_01:
Dawno mnie nie było....niestety brak neta....smutno mi....
Mieszkamy już na swoim....jeszcze małe wykończenia, ale już od 3 tygodni mieszkamy :-D
Nie ma jak to na swoim :-D
Szkoda tylko, że jeszcze nie ma neta....ale jakoś żyję....uzależniona od neta, ale żyję....
Krystianek zdrowy i szczęśliwy...ma swój pokój :ico_haha_01:
Poza tym to nic ciekawego u mnie się nie dzieje....Krystuś mówi już mama baba am i czasem niania....ale nadal nie chce mówić TATA...
Już za tydzień roczek...
Ja znalazłam opiekunkę....tzn. opiekuna...męża brat z nami zamieszkał i zajmuje się małym...a ja już szukam pracy na cały etat :-D
Poza tymto nic nowego....
Tęskniłam za wami....
Narazie nie mam co liczyć na podłączenie neta, ale postaram się czasem zaglądać w miarę możliwości....

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

21 sty 2009, 15:44

Renia, to uważaj na siebie i stosuj się do zaleceń. My będziemy cierpliwie czekać na Ciebie. Oby wszystko było w porządku to najważniejsze :-)

iwona83 pisze:fajny jest tez film co sie zdarzylo w las vegas

Tak, oglądałam :-)

aniulka8503 pisze:Narazie nie mam co liczyć na podłączenie neta
To szkoda, ale zaglądaj oczywiście jak będziesz miała oakzję napisać co u Was :-)
Ja znalazłam opiekunkę....tzn. opiekuna...męża brat z nami zamieszkał i zajmuje się małym...a ja już szukam pracy na cały etat :-D

Hehe, śmiesznie, że za opiekunkę będzie robił Twój szwagier, a to on nie pracuje?

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

21 sty 2009, 15:59

CleoShe pisze:Hehe, śmiesznie, że za opiekunkę będzie robił Twój szwagier, a to on nie pracuje?

No śmieszne :)
nie, nie pracuje....jeszcze nie ma 18....do kwietnia nie ma co rozglądać się za pracą....później też niewiadomo czy coś znajdzie, bo nie ma wykształcenia...tzn. ma - gimnazjalne, czyli wcale...ale już się dogadaliśmy, że jakby co, to będziemy szukać pracy tak, żeby ktoś zawsze był z małym....
no do września jakoś damy radę, a później to już w razie co żłobek będzie :)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

21 sty 2009, 16:14

aniulka fajnie ze do nas zajrzalas

a ja sie czuje fatalnie glowa boli zatoki co chwilke kicham do tego lapie mnie jakas deprecha najchetniej bym sie polozyla i nic nie robila

majunia spala 1,5h wiec troche lepiej niz ostatnio mam nadzieje ze juz idzie ku lepszemu tylko jest strasznie marudna tylko ze mna chce byc mezowi co chwilke placze no i jesc nie chce

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

21 sty 2009, 16:16

A on nie chodzi do szkoły? Tzn z tego co wyczytałam, to szuka pracy więc chyba nie chodzi, ale nie chce się dalej uczyć?

[ Dodano: 21 Styczeń 2009, 15:18 ]
Iwona, co to Was łapie co chwilę :ico_olaboga: Bierz jakieś lekarstwa. aspiryne, rutinoscorbin.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

21 sty 2009, 16:46

mam pytanko czy jest to mozliwe zeby druga seria herosow miala tylko 11 odcinkow bo nigdzie nie widze wiecej

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 sty 2009, 18:06

CleoShe pisze:Pamiętam jeszcze jak w ogólniaku byłam oglądałam fajny film romantyczny, z siostrami nagrałyśmy go na kasete i potem jeszcze kilka razy go oglądałam.. ale nie pamiętam tytułu ani aktorów.. j

Ja tak w tamtych czasach uwielbiałam Patricka Swayze i film "Duch". Nawet mam ściągnięty, bo ciągle uwielbiam go :-)
Renia0601, dobrze, że już jesteś w domku, leż i nie wstawaj, trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze i żeby krwiak zniknął. :-)
Jola_85, fajnie, że wyjeżdżasz, zmiana dobrze Ci zrobi i odpoczniesz sobie :-)
aniulka8503, dobrze, że u Was wszystko dobrze, że jesteście zdrowi, trzymaj się i czekamy na Ciebie, zaglądaj w miarę możliwości.
mam pytanko czy jest to mozliwe zeby druga seria herosow miala tylko 11 odcinkow bo nigdzie nie widze wiecej

Jest to możliwe i tylko tyle ich jest... niestety, ale masz kolejną serię, też krótka jest :-)

Ulka spała prawie dwie godziny, potem zjadła zupkę, posprzątałyśmy trochę, ja czekam teraz na księdza, a Ona miny strzela do lustra i się wygłupia i przegląda i tańczy, śmiesznie to wygląda :-) heheheh

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

21 sty 2009, 20:50

Wciągnęłam się w Gotowe na wszystko. W TV leci czwarta seria a ja dopiero pierwszą zaczęłam, ale chyba szybko nadrobię :ico_haha_01:

Moje chłopaki się kąpią. Po Na wspólnej położę Norbiego spać. Powinien szybko usnąć bo w dzień drzemkę miał od 11 do 12. Był już taki marudnawy o 16, próbowałam go utulić ale nie chciał.

Miałam Wam coś napisać i zapomniałam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 sty 2009, 20:58

Mi Gabriel dzisiaj w dzień przespał godzinę... nie był po tym marudny, a właściwie to nawet ładnie się bawił, ale po 18 zaczął kwękać, zajmowałam Go cały czas więc ałkiem nam wyszło dotrwanie do 19, bez kapania przebrałam Go w piżamkę, bo już bardzo płakał i zaraz zasnął...

dzisiaj siedział chyba z 15 minut na nocniku, a ja mu opowiadałam kaiążkę w miejscach które mi akurat otwierał... mam w sumie wrażenie, że zaczął płakać, bo po pierwsze aż mu paluszki u stópek zmarzły, a po drugie nocnik mu się wcisnął w nóżki przez tyle czasu, że aż miał czerwone ślady-siku niestety nie zrobił, ale jutro spróbujemy znowu :ico_oczko:

Renata leż i się niczym nie przejmuj... odpoczywaj

Najlepsze życzenia urodzinowe dla Krzysia

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

21 sty 2009, 21:13

hEJ kOBIETKI!!!!
Aga wszystkiego najlepszego z okazji imieninek :ico_buziaczki_big: :-P :ico_prezent:
Noi również najlepsze zyczenia dla Krzysia i spóźnione dla Gabika!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Renia najważniejsze jest to, że z dzidzią wszystko ok! A krwiak jak będziesz się pilnowała zginie. Dbaj o siebie i wypoczywaj!
Gosia gratuluję postępów Pawełkowi. No widzisz, a mówiłaś że Lolek będzie chodzić wcześniej,a tu chyba jednak Pawełek go wyprzedzi :ico_oczko:
Dziewczyny jak uczycie swoje szkraby siadać na nocnik? Bo chyba najwyższy czas u nas zacząć a zupełnie nie wiem jak się za to zabrać :ico_noniewiem:
Znikam na razie! Buziory!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość