Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

18 lis 2007, 19:26

Emilka_M, ja smaruję VAGOTHYLEM,
a co do monitora,cały czas próbuje przekonać M,że nie warto tego wysyłać :ico_noniewiem:
a jak tam w uk z dentystami?płaci się za wyrywanie za plombowanie?a u dzieci?robią chętnie czy nie bardzo?Bo i mi zawsze coś dokucza i Zuzię już też bola 2 zęby,w tygodniu moze się uda dostać do dentysty to z nią pojadę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

18 lis 2007, 19:34

zubelek, dzeci maja dentyste za free :ico_oczko: a z droroslymi to roznie :ico_noniewiem: zaleze jakie taxy sie bierze no i czy dany dentysta sie na to godzi (nie kazdy musi) a dzieciom mleczaki lecza kiedy sa male zmiany a kiedy juz duze to usuwaja aby nie infekowac reszty :ico_oczko:
A co do monitora to ja nawet mam 17 cali do sprzedania bo zmienialismy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

18 lis 2007, 19:37

hej dziewczyny!!!!
nie mam dziś humoru płakać mi sie chce :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
najpierw młody postawił mnie w nieciekawej sytuacji ( i jest mi przykro ze nikt sie ze mną nie liczy) mała wymiana zdań między nami, a potem zadzwoniła Ona i tak jak nigdy nie kłóce sie z jackiem, tak teraz coraz częściej przez Nią, tolerowałam jej zachowanie ale juz nie mogę :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nie moge sie uspokoić :ico_placzek: nie mam sił i nie moge sie uspokoić :ico_placzek:
znowu Wam zatruwam, ide sie położyc z małym moze mi przejdzie, do jutra

[ Dodano: 2007-11-18, 18:37 ]
Jasnie Pani jest na imprezie u teścia :ico_oczko:
mam nadzieje ze jutro bedzie lepszy dzien

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

18 lis 2007, 19:39

Trzymaj sie kochana :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: moze sie spotkamy i odreagujesz co?? Moze jutro z rana w miescie? Ale zaprowadze i przejade jak chcesz co??

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

18 lis 2007, 20:20

uciekam papapa

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

18 lis 2007, 20:50

no i pustki :ico_olaboga: nie ma z kim klikac :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_olaboga:
to ja tez narazie zmykam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

19 lis 2007, 00:54

UUUUU, moje drogie, ja chcialam dzis za Luske stawiac kilka razy, ale mi TT nie chodzilo :ico_noniewiem: W kazdym razie dzieki za zyczonka :ico_sorki: :ico_sorki: w imieniu Lunety oczywiscie :ico_oczko:

:564: :564: :564: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_obiadek: :ico_obiadek: :ico_obiadek: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: co kto lubi - do wyboru :ico_oczko:
jestem juz po imprezie u tescia (idiotycznie sie czuje wracajac z imprezy trzezwa jak Luska :ico_oczko: :ico_noniewiem: ), z Luska siedziala bratowa z chlopakiem, bo im sie nie chcialo byc na imprezie, bo tam wszyscy palacy, a oni nie, wiec chetnie sie zmyli :ico_oczko:
martuchafrost pisze:a potem zadzwoniła Ona

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: o cobiega, bo nie wiem, czy cos glupio przeoczylam :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: coz za Ona???????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Emka jak chesz to obskocze do dentysty za ciebie :ico_oczko: przynajmniej sie wyluzuje :ico_oczko:
zubelek pisze:blisko Śnieżki mieszkam

a ja cie kojarzylam, ze z Wielkopolski jestes :ico_oczko: nie mam pojecia czemu :-D
Obrazek

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

19 lis 2007, 11:43

HEJ DZIEWCZYNY :-D nie poczytalam was jeszcze ale pisze ze zyje jestem jeszcze w pl :ico_zly: mialam leciec w sobote ale moj kochany pomylil godziny podal mi ze o 19 a o 16 mi dzwoni ze mam 17.10 samolot :ico_placzek: i musze tu do wtorku siedziecwrrr chce juz do domku :ico_placzek: ale nie bede wam tu smucic :-D Kubus ma sie swietnie wlasnie poszedl z dziatkiem na spacer moje sloneczko stawia pierwsze smodzielne kroczki :-D i powtarza wszystkie proste slowa jakie do niego mowie np choc ,co to , pusc, mama , tata, tatus itd oczywicie mowi to bez zrozumienia poprostu tylko powtarza :ico_oczko: bylam z nim u lekarza wszystko jet super tak sie ciesze lekarka mowi ze jest rozwiniety jak 1,5 roczne dziecko :ico_szoking: ja tez bylam u lekarza mam troszke rozmaz krwi nie taki jak powinien ale mowie ze to sie unormuje i lekka depresje ale powiedziala ze to nic strasznego :ico_noniewiem: zapisala mi witaminki i deprim powiedziala ze nic wiecej m nie potrzeba i mowila ze mozemy sie starac o druga dzidzie bo wszystko jest ok :ico_haha_01: zmykam zajze pozniej buziaki wielkie dla wszystkich :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 lis 2007, 13:30

witam po weekendziku hihi
byl super udany hihi
wlasnie zalaczam fotki to zaraz cos powklejam hihi


jasnie pani spoznione zyczonka dla LUSKI :ico_tort:

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:


sandrusia... niezzle zakrecony twoj ukochany hihi
dzieki temu mozecie jeszcze nacieszyc sie puchowym szalenstwem hehe choc napewno teskno ci do naszej angielskiej jesienie i ciepelka w porownaniu z polska pogoda hehe
czekamy na foteczki z wyjazdu
i brawa dla kubusia za postepy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

marta jak humorek?? mam nadzieje ze lepiej.. a ta ONA to rozumiem ze tesciowka hehe

kurcze malo naklikalyscie a ja juz nic nie pamietam hehehehehehe

na sobotniej imprezce pobawilismy.. niedlugo do 1 hihi bo nie chcielismy czekac az dziadek zadzwoni ze leos obudzil sie na jedzonko i gonic w pospiechu hihi a nasz maly nieunormowany wiec nic nigdy nie wiadomo hehe
na imprezce towarzystwo sie rozszalo na calego hihih
byluy glosne spiwu repertuaru Kultu.. najbardziej smieszyl mnie glosny spiewany utwor POLSKA MIESZKAM W POLSCE,,,,,,,,,,,, wykonywany przez samych mieszkancow UK hehe
ale wiecie nastroje pomeczowe... i taka radosc i duma z naszych rodakow udzielily sie na maxa hehehehehe
impreza rozszalala sie na tyle ze nawet prad wcielo hihi
takze pora bylo sie zmywac hehe
adas glos stracil ale glowe mial calkiem sprawna o dziwo hehe
dodam ze w tym domu cale towarzycho PALI
po prostu koszmar....
bylo nas ok 15 os i tylko 4 niepalce... takze wyobrazcie sobie co tam sie dzialo...
po powrocie ciuchy do wyrzucenia, porzadny prysznic i dopiero kontakt z leosiem. ale co sie nawdychalam to pod prysznicem umyc sie nie dalo.. brrrrrrrrrrrrrrrrrr
no a po powrocie zastalismy widok powalajacy hehe
leos marudzil przed spaniem, dziadek obawiajac sie placzu zabral leosia do siebie do salonu, polozyl na kanapie ktorej nie rozlozyl jeszzce dla siebie do spania... leos tak zasnal hehe dziadek nie chcial go przenosic. bal sie ze maly sie przebudzi i on nie bedzie mogl go uspokoic.. wiec co zrobil?? na lozku obok l;eosia juz nie nie zmiescil hihi wiec owinal sie w koldre i polozyl obok leosia na .. podlodze hehehehe
zaluje ze nie wpadlam na pomysl by zrobic im fotke hehe
takze nasza niania pomyslowa i spisala super jak na pierwszy raz hehe
najwazniejsze ze uspal leosia bez placzu i stresu nie? hihi

a wczoraj? mialam dzien bez TT choc wlasciwie nie do konca.... bo tak jak bylo planowane odwiedzila nas Fela z rodzinka hehe
takze TT NA ZYWO hehe
dojechali po dlugiej zakorkowanej podrozy hehe
kondziu na poczatku byl oniesmielony a na koniec? nie do poznania, hihi szalal z 3,5 letnim oskarkiem z ktorym poznali sie podczas pierwszego spotkania nad morzem hehe
chlopcy rozbrykali sie na maxa, hihi fajnie!!!!!!!!!!!!
kondziu juz taki duzy chlopczyk hihi wloski ma piekne,, dlugasne.. i strasznie zakochany w mamusi... hihi ale kto by nie byl? hehe
sliczny chlopczyk

bardzo fajne szalone spotkanie hehe
mam nadzieje, ze jeszcze niejedno przed nami hihi
jeszcze raz dzieki za odwiedzinki hihi
BYLO SUPER!!!!
ale fotki nie wyszly takie ladne... buuu
to ne to samo co w plenerze hehe
i jeszcze dzieciaczki ciagle w ruchu... i trudno je bylo uchwycic hihi
ale kilka fotek sie udalo hehe
leos byl troche niespokojny hehe pewnie mial ochote dolaczyc do wariacji chlopakow hhi a nie mial sil by wyrwac sie tacie i pobiegac hehe.....

a na noc zasnal dopiero o 22 hehe
wymeczyl sie w lozeczku po czym zabralismy go do salonu hihi gdzie odbyl jeszcze rozmowe na skypie z wujkiem ciocia i kuzyneczkami hehe
ogladnal z nami kawalek filmu hihi mighty heart (cena odwagi) polecam.. choc smutny...

za to noc leosia byla przespana.. :ico_szoking:
szczerze nie pamietam kiedy ostatnio nas tym zaskoczyl..
normalnie obudzil sie dopiero o 5 hehe
potem o 8 jeszcze pocyckal i standardowe przed 10 pobudka hehe
no i nadal lezymy...
mamy sie zwlec niebawem.. ale co tam...
moze uda nam sie wyjsc z domku; ale jesli nie to nie ubolewam
jak adas wroci jedziemy do shoppinge center, poza watford, tam gdzie pracowala jasnie pani czyli brent cross , tam maja wieksze h&m i moze cos znajde dla nas i leoska...
i otwarte do 20ej a nie jak u nas do 18-tej :ico_puknij:

JESTEM W SZOKU LEOS LEZY OBOK WTULONY W NEMO, WSCHLUCHANY W LIPNICKA I PORTERA I BEZ MARUDZENIA ZASNAL !!!!!!!!!!!!
ZWYKLE TRWA TO DLUZEJ I PORZEDZONE JEST POJEKIWANIEM, PLACZEM ITD...
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

19 lis 2007, 14:02

no hej dziewczyny !!!!
jestem !!! dzis juz nieco lepszy humorek a to dzięki Jasnie Pani :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Madziorka ale sie uśmiałam z dziadka i jego "techniki" zasypiania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Sandrusia to kiedy planujecie drugie dziecko????????????
dobra spadam bo mały woła, a mnie tak brzuch boli ze chyba ciotka z ameryki przyleci :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość