Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

19 lis 2007, 14:19

martuchafrost pisze:dzis juz nieco lepszy humorek a to dzięki Jasnie Pan

no problemo :-D polecam sie na przyszlosc :ico_oczko:
martuchafrost pisze:chyba ciotka z ameryki przyleci

do mnie juz niestety dotarla nad ranem :ico_zly:
madziorka hihi, pozdrow brent cross ode mnie :ico_oczko:
sandrusia brawa dla Kubusia za kroczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lecimy na zakupki (niestety tylko spozywcze :ico_noniewiem: )

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 lis 2007, 14:23

Obrazek

Obrazek

Obrazek

fela mowila ze juz zapomniala jak takie male dzieciaczki trzymac hehe a popatrzcie jak jej ladnie z maluszkiem.. pasuje jej takie malenstwo co?? hihi
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-19, 13:31 ]
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-19, 13:36 ]
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-19, 13:39 ]
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-19, 13:41 ]
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-19, 13:44 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-19, 13:56 ]
Obrazek

leos lezacy w lisciach hehe
Obrazek



Obrazek

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

19 lis 2007, 14:59

Hej dziewczyny

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


Madziorka ale super zdjecia, a spotkanie sie udalo chyba co? Sądzac po zdjeciach. A jeszcze powiedz czy Fela w rzeczywistosci tez tak mlodo wyglada jak na zdjeciach? Normalnie 20 lat bym jej dala.

A ja sie chcialam pochwalic nowym samochodem :ico_brawa_01:
Obrazek
zdjecie jeszcze z allegro bo tam go wypatrzylam i siostra ze szwagrem do Piły pojechali po niego. To Ford Fiesta :ico_brawa_01: strasznie mi sie podoba.

Marta a co to za paskudny humor? ONA to tesciowa?

Sandrusa brawa :ico_brawa_01: dla Kubusia. Ale masz spryciarza.

Emilka lec do dentysty bo tak meczyc sie nie mozna :ico_nienie:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 lis 2007, 14:59

i na koniec leos kibic POSLKA GOLAAAAAAAAAAAa

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-19, 14:02 ]
gosia dzieki
tak masz racje fela mlodziutka na maxa hihi
gratuluje zakupu nowej furki :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

19 lis 2007, 16:31

czesc dziewczyny
sliczne fotki :ico_brawa_01:
spoznione zyczonka dla Lusindy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

ja cos nie mam ostatnio sil na kompa...wczoraj caly dzien filmy z T ogladalismy i dzis pewnie tez jak wroci.chcialam isc na spacer ,ale bylismy 10min tak pada...nie mam cos humoru ,bo mama chora,ale ciesze sie,ze w koncu poszla do lekarza ...w sumie wiekszosc czasu rozmawiam z nia przez tel,wiec nie bardzo mam czas na cokolwiek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

19 lis 2007, 17:12

Madziorka zdjęcia boskie :ico_brawa_01: podoba mi sie jedno co Leoś sie tak bosko uśmiecha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a Fela to niezła laska jest fiu fiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Gosia to gratulacje zakupu :ico_brawa_01: teraz poprosimy zdjęcia Gosi obok fury :ico_oczko: a w Pile???? to blisko mnie :ico_oczko:
tak Gosiu , Ona to teściowa :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: zostawie to bez komentarza bo nie chce sobie ciśnienia podnosić :ico_zly:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

19 lis 2007, 17:31

martuchafrost pisze:a w Pile???? to blisko mnie

no to mam bardzo daleko do ciebie 450 km, niezly kawalek.
martuchafrost pisze:teraz poprosimy zdjęcia Gosi obok fury

zrobie w weekend zdjecia mlodego kierowcy :-D

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

19 lis 2007, 17:38

Hej kobietki :ico_haha_02:
Ja dzis znow z lekka zabiegana :ico_oczko: zaraz ide kotleciki smazyc moze dzieciaczki zjedza :ico_oczko:
Nati broi na calego Ale uciekla na gore z ciasteczkami :ico_oczko: a ja wlasnie klikam tutaj :ico_haha_01:
lucy23, pogoda faktycznie nie zacheca do spacerow wr..... ja dzis z musu wyszlam z domu bo inaczej to bym nosa nie wystawila.Ale plus tej wyprawy byl taki ze spodnie sobie kupilam :ico_haha_02:
madziorka hihi, fotki superowe a spotkanko z Fela faktycznie musialo byc udane :ico_brawa_01:
martuchafrost, nastepnym razem jak ONA zawita do belfastu to wezmiemy ja w ciemna uliczke i bedzie spokoj :-D
gosia888, gratuluje wyboru autka :ico_brawa_01: ja w PL mialam taka fieste tylko ze bordo kolor :ico_haha_01:
Pozniej wkleje wam fotki Alicji :ico_haha_02: zabawilam sie wczoraj wieczorem we fryzjerke
:ico_wstydzioch: :-D :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-11-19, 18:11 ]
NIkogo nie ma???
A ja sie oparzylam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: troche goracego tluszzu mi na reke sie wylalo :ico_placzek: :ico_puknij: :ico_placzek: przykladalam lodem i pod woda trzymalam reke, ale troche spuchla :ico_placzek: mam nadzieje ze skora zlazic nie bedzie i ze dlugo nie poboli :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

19 lis 2007, 21:20

Ja tylko na chwile foty wkleic, moze potem przyjde jeszcze, a jak nie, to jutro tezm mnie moze nie byc, bo chrzciny mamy.
Poranna radosc
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Ujezdzanie Kropki
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Luska - Barmanka
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Odnóża Luski z Chrzesną
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Ostatnio zmieniony 20 lis 2007, 09:52 przez Jasnie Pani :), łącznie zmieniany 1 raz.

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

19 lis 2007, 22:49

witam was laseczki
dopiero mam czas dla siebie,moj lobuziak dal mi dzisiaj do wiwatu... :ico_olaboga: wiekszosc dnia musielismy siedziec w domu bo pogoda kiepska i padalo caly czas.tak wiec jakis nie wyrzyty byl i ledwo go uspilam.skakal mi po lozku i wydawal rozne dzwieki :ico_haha_01: a ja na poczatku ze zloscia i powaga kazalam mu isc spac a potem juz nie moglam ze smiechu, bo tak smiesznie wygladal :-D i jak zobaczyl ze ja sie smieje to on tym bardziej zaczal wariowac :ico_olaboga:

madzia dzieki jeszcze raz za goscine,bylo sympatycznie i wesolo.konrad wspomina leonka i mowi baby gil gil co znaczy ze gilgotal go w nozke :ico_oczko:

dziwczyny magda ma kulinarskie talenty saltkowe,pyszne zrobila saltki do dzisiaj czuje smak w buzi i zaluje ze mam do niej tak dleko bo bym wpadla na dojedzenie resztek :ico_haha_01:
fotki fajne i jak bedziesz miala czas to przeslij mi je na email.z gory dziekuje :ico_oczko: :ico_haha_02: pozdrow meza i ucaluj slodziutkiego leosia.
dziewczyny leos jest przesliczny i jak wzielam go na rece to doslownie nie wiedzialam jak go trzymac i w porownaniu z moim koniem konradem jest taki leciutki,chyba ze juz tak sobie muly wyrobilam przy dzwiganiu konrada ze worek 20 kg nie zrobil by na mnie wrazenia :ico_oczko: :-D

gosia ja mlodo wygladam....no cos ty.struszka juz ze mnie sie robi, no ale coz mlodosc nie wiecznosc :ico_oczko: gratuluje zakupu i czekamy na fotki z malym kierowca.

jasnie pani lusia superowa,pucek z niej maly :ico_brawa_01:

pozdrawiam was wszystkie ale zpomnialam co kto pisal,bo czytalam na raty (powod konradzio)potem go usypialam no i tak powylatywalo mi co mialam pisac :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość