Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

10 sty 2012, 12:03

witam :ico_kawa: ,
gratulacje dla Margolci!
mad to teraz na ciebie pora :-D
Gabi to dobrze, że Lilianka rośnie :ico_brawa_01:

A ja wczoraj zjadłam kebaba i od tego czasu mam mega zgage, nic mi nie pomaga- jablko, mleko... nic

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

10 sty 2012, 12:41

dzień dobry:)

dziewczynki, nie pisze z wami bo mala nieźle daje popalic...spi tylko przy cycu....albo kiedy ja ja kanguruję...dzisiaj w nocy moze godzine pospalam z nia na piersiach w pozycji siedzacej...troche juz to zaczynam odczuwac...
oprócz tego wczoraj zauwazylam, ze pepuszek jej sie bardzo zle goi-ropa jakas sie wytworzyla i ogolnie wygladal fatalnie...wiec pojechalismy jeszcze popoludniu do lekarza i dostala antybiotyk w masci...mam nadzieje, ze pomoze...
ja mam nawal pokarmu, piersi jak kamienie, Mala je co 30 min-godzinę....jest strasznym zarlokiem...albo ja mam tak malo pokarmu...
dostala juz dwa razy mieszanke bo dalej zołta jak pomarańczka i za jednym posiedzeniem potrafi wypic 50 ml :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: po wczesniejszym piciu z cycusiów...
Mama nadzieje, ze to sie wszystko jakos unormuje bo zaczynam juz chodzic po scianach ze zmeczenia..juz ponad tydzień jak nie spię :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

oczywiscie chcialam tez ogromnie pogratulowac margolci!!!!!!!!!Brawo!!!!!!!

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

10 sty 2012, 12:57

hej dziewczyny przepraszam ,że wczoraj nie zajrzałam ,ale nie miała siły na pisanie

ale widzę ,ze tu wczoraj mały stresik na forum był :ico_sorki: w związku z margolcią :ico_oczko: Fajnie ,ze już ma to za soba :ico_brawa_01: gratulacje się należą ogromne :-D

ja po wczorajszej wizycie jestem spanikowana ze :ico_szoking: pani doktor stwierdziła po badaniu ,że szyjki nie mam wcale jest miękka ,ale palca się chyba wepchnąć nie da. Chyba bo nie chciała mi robic większego bólu ,przez to ,ze mam duże tyłozgięcie i mała bardzo nisko to nie mogła się dostać i tak mnie bardzo bolało badanie ,że aż łzy mi płynęły. Oznajmiła ,że mogę lada dzień urodzić i żebym była gotowa.

dostałam też żelazo bo wyniki mi się lekko popsuły ,ale to tak raczej zapobiegawczo :ico_oczko: ach i Beatka to o czym pisałyśmy to u mnie niestety taki urok :ico_noniewiem: ja taka jestem w środku pokiereszowana po 1 ciąży i tym szyciu wewnątrz(cytuje: musiało by na okrętkę szyte) a teraz mięśnie osłabione i mała wypchnęła ,ale powiedziała ,że powinno wszystko wróci do normy a jak nie to dopiero będziemy kombinować.

a po wizycie zaliczyłam spacerek obeszłam sklepy kupiłam resztę kosmetyków doszłam do mamy i dostałam takich boli ,że wysiedzieć nie mogłam, ale po odpoczynku przeszło.Jak przyjechał mój M to było ok ,ale jak wracaliśmy już do domu to znów mnie złapało i byłam pewna ,że wrócę do szpitala ,ale po lekach i kąpieli przeszło . podejrzewam ,że po tym badaniu tak mnie wzięło i chyba mi czop odchodzi bo wydzielina kolor i gęstość zmieniła :ico_noniewiem:
W nocy spa nie mogłam teraz odespałam 2 godzinki i czuje ,że mnie ciągle dół brzucha boli :ico_noniewiem: chciała bym ,żeby niunia jeszcze poczekała bo dziewczynki mają w sobote bal w szkole i chciałam z nimi jechac a w innym wypadku ominie ich zabawa i prezenty :ico_olaboga:


soryy ,że ja tylko o sobie piszę :ico_wstydzioch:

acha Kaja super ,że Kubuś przybrał tyle na wadze zuch chłopaczek ,dziewczynki się pewnie cieszą ,że wreszcie do domku wrócicie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

10 sty 2012, 12:57

margolcia super, gratuluje ale sie ciesze :ico_brawa_01:

i tak sobie mysle ze jak Amelka wazy 3800 to moja napewno bedzie ponad 4kg
bo zawsze byla najwieksza :ico_szoking:
bosh jak ja dam rade :ico_olaboga:

Aga bylas na tym usg ?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

10 sty 2012, 13:06

Margolcia napisała, że Amelka ma 59 cm i 3800 g.
Ja jak się urodziłam miałam centymetr mniej i taką samą wagę :-)
Oznajmiła ,że mogę lada dzień urodzić i żebym była gotowa.
O kurcze :( Trzymam kciuki kochana, by mała aż tak się nie spieszyła. Niech te 2 tygodnie jeszcze dociągnie :ico_sorki:
i tak sobie mysle ze jak Amelka wazy 3800 to moja napewno bedzie ponad 4kg
Niekoniecznie :-) Ale nastawiona musisz być na sporą dzidzię. Zależy jeszcze czy przenosisz :ico_noniewiem:
martam21, nie dziwię się że opadasz z sił. Każdą z nas chyba to czeka w mniej lub bardziej podobny sposób.
mad to teraz na ciebie pora
Jeszcze mamy 5 dni czasu hehe :-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

10 sty 2012, 13:15

Beatka78, jutro o 13 mam usg :ico_oczko:
Jadzia, oj te lutowe dzieciaczki strasznie niecierpliwe są :ico_oczko: ale trzymam kciuki żeby niunia jeszcze posiedziała w brzuszku :ico_sorki:
martam21, mam nadzieję że malutka szybciutko się unormuje :ico_sorki:
Gabi, fajnie że Lila tak rośnie :ico_brawa_01:

Posprzątałam mieszkanie i nogi mi do tyłeczka wchodzą :ico_szoking: jeszcze obiad muszę zrobić ale póki co siedzę na kanapie bo chyba bym nie ustała przy garach :ico_noniewiem:

[ Dodano: 10-01-2012, 12:16 ]
szyszeczka a Rennie zażywasz na zgagę ??

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

10 sty 2012, 13:54

szyszeczka a Rennie zażywasz na zgagę ??
brałam i tez nic :(
coś te moje dziecko mega kudłate będzie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

jadzia, zaciskaj nóżki- nie otwieraj jeszcze worka lutowego proszę cię...

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

10 sty 2012, 13:55

witam :ico_haha_02:
po pierwsze gratulacje dla margolci :ico_brawa_01:
po drugie ogłaszam rozpoczęcie 40-tego tygodnia :ico_szoking: matko, jak to brzmi... finałowe odliczanie hehe :-)
u mnie przytulasy też póki co niewiele dają, ale mam zamiar wykorzystać ostatnie chwile szaleństw :-D bo potem to nie będzie zmiłuj...

[ Dodano: 10-01-2012, 12:56 ]
jadzia, zaciskaj nóżki- nie otwieraj jeszcze worka lutowego proszę cię...
worek lutowy zdaje się już dawno otwarty :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

10 sty 2012, 13:57

ale mam zamiar wykorzystać ostatnie chwile szaleństw bo potem to nie będzie zmiłuj...
Dokładnie :-D :-D :-D
coś te moje dziecko mega kudłate będzie
I śliczne :-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

10 sty 2012, 15:03

Jadzia to samo mi moja ginka powiedziala ze to wlasnie po porodzie i zlym zszyciu,
ale mi jakos tego na plastyce nie poprawili, moze juz sie lepiej nie dalo :ico_noniewiem:
zobaczymy po tym porodzie jak to bedzie wygladac

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość