Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

22 sty 2009, 11:45

Wszystkiego najlepszego dla Majki i Norbiego!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

U nas nocka nie najlepsza, bo Dawidek czesto sie budzi, chyba go brzuszek bolal.
Uciekam :ico_pranko:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

22 sty 2009, 11:54

Witamy się i my!
Norberta 2 razy w nocy do nas wzięłam. Znaczy się pierwszy raz o 2, ale za jakiś czas jak się przebudziłam to go odłożyłam do łóżeczka, no i rano koło 6 znowu wzięłam go. Wstaliśmy po 7.
Zjadł kaszkę i posadziłam go na nocnik, ale nie chciał za bardzo. W końcu zajęlam go książeczkami i posiedział, ale nic nie narobił.

pinko pisze:Dla naszych dzisiejszych solenizantów Dawidka i Norbercika... dużżżżżżo zdrówka chłopaki
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Dziękujemy AGa, choć Norbert to już 13 mscy kończy :) a ja sama zapomniałam, że dzisiaj 22.
A dla Dawidka oczywiście wszystkiego naj naj naj
Obrazek

Zaraz będziemy musiały sie przenieść na nowy watek, ale jakoś tak dziwnie znowu zaczynac :-/

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

22 sty 2009, 12:28

Obrazek

Wszystkiego Najlepszego dla Maji

[ Dodano: 2009-01-22, 13:12 ]
a co tutaj taka cisza dzisiaj

u nas dzisiaj paskudna pogoda zimno jest

Majeczka spi a ja mam czas dla siebie nie chce mi sie nawet obiadu gotowac zrobie frytek

moj maz byl dzisiaj u lekarza bo od czerwca strasznie kaszle i kicha w srode ma isc na badania boje sie zeby go czasem astma nie lapala bo on caly czas przy tych makach robi

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

22 sty 2009, 15:00

Oczywiście jeszcze dla Maji dużo zdrówka... ale ze mnie gapa :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Ale tu cisza dzisiaj, Ula właśnie śpi sobie juz od 40 minutek. Byliśmy rano na zakupach, wydaliśmy kupę kasy, ale do urodzin już mam wszystko, teraz tylko się do roboty muszę zabrać, w sobotę przyjdzie moja kuzynka mi pomóc więc nie będęsama :-) Dzisiaj rogaliki chyba porobię.
Iwona, niech Twój mąż wraca szybko do zdrowia.
CleoShe pisze:Zaraz będziemy musiały sie przenieść na nowy watek, ale jakoś tak dziwnie znowu zaczynac :-/

Szybko zapiszemy nowy wątek ;-)

Mi się też nie chce obiadu gotować, więc na szbko ryba z mrożonką bedzie :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

22 sty 2009, 15:08

Majka juz chyba zdrowieje bo spi juz 2h a tak to od soboty spala mi tylko po godzince

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

22 sty 2009, 16:57

My w domku siedzimy, ale zaraz wyjdziemy gdzieś. Słońce u nas świeci, przed chwilą była piękna tęcza na niebie, ale z tyłu widać ciemne chmury.

Rano jakoś po 10 przysnęłam z Norbertem na godzinkę i teraz Norbert nie spał od tamtej pory, może na dworze pośpi jak pójdziemy, bo do 19-20 to raczej nie wytrzyma :ico_noniewiem:

Ja dzisiaj na obiad ugotowałam szybko zupę warzywną, ale Norbert coś nie chciał jeść. Nie wiem czy głodny nie jest :ico_noniewiem:

iwona83 pisze:Majka juz chyba zdrowieje bo spi juz 2h a tak to od soboty spala mi tylko po godzince

No oby.

iwona83 pisze:nie chce mi sie nawet obiadu gotowac zrobie frytek

My wczoraj mrożone frytki zjedliśmy pod wieczór.
A dajecie małym czasem frytki? Norbert parę sobie zjada jak my jemy.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

22 sty 2009, 17:23

majka zawsze dostaje z dwie frytki jak my jemy

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

22 sty 2009, 17:35

iwona83 pisze:Majka juz chyba zdrowieje

dość już chorób, dobrze, że zdrowieje.

Ula też zawsze wciągnie kilka frytek jak my jemy :-)
Idziemy na filmik.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

22 sty 2009, 20:48

Mało dzisiaj piszemy.

Wróciliśmy z dworu. Nie ma koło nas ciekawych miejsc więc my standardowo na deptak jeździmy połazić i przy okazji parę groszy wydać :ico_oczko:
Norbert teraz dopiero troszkę zupy wciągnął chociaż na deptaku kupiłam mu taką buteleczkę 200ml mleka to połowę wypił.
Zaraz będzie kąpiel. Rafał mówił, że go wykąpie, ale coś czuję, że ja będę musiała bo 19 zaraz a on zwykle ćwiczy o 19.
A co Wy robicie?

[ Dodano: 22 Styczeń 2009, 19:52 ]
pinko pisze:Idziemy na filmik.

Jaki filmik?

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

22 sty 2009, 21:02

Witajcie kochane!
Maja dziękuje za życzenia i stawia :ico_tort: na swój roczek.
My niestety mamy w domu mały szpital, dopadł nas ten paskudny szalejący wirus :ico_chory: .Przedwczoraj Maja miała prawie 40 stopni, wczoraj Maciek był z nią u lekarza, bo ja musiałam iść do pracy (z tym cholernym wirusem), bo nie ma kto u nas pracować, wszyscy chorzy :ico_olaboga: , myślałam, że nie dotrwam do końca, na wieczór dopadły mnie taki dreszcze i ból każdej części ciała, że myślałam,że do domu nie dojadę, na szczęści dziś miałam wolne, jutro mogę już sobie pozwolić na urlop i trzeba się wreszcie wyleczyć.Maja dzisiaj jeszcze gorączkowała, ale już nie przekraczała 39, zobaczymy jaka nocka będzie. :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: dla Dawidka i Norbiego, i dla wszystkich małych roczniaków i trzynastomiesięczniaków z ostatnich dni :-)
Dobrej nocki i dużo zdrówka dla wszystkich!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość