Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

20 lis 2007, 13:35

zubelek slicznie dziękuję za te ciepłe słowa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jesteś kochana :ico_buziaczki_big: z ta alergia to jeszcze da radę, bo na razie to ma tylko na mleko, soję, rumianek i marchew... bardziej martwi mnie azs, bo jak sobie wejde czasem na forum atopowców i poczytam co oni tam piszą to płaczę i płaczę :ico_placzek: a potem zbieram się w garśc i obiecuję sobie i Viki że u niej tak nie będzie i że wygramy z tym cholerstwem...

[ Dodano: 2007-11-20, 12:39 ]
[center][glow=darkred][size=200]Wszystkiego NAJ dla Lusi
z okazji chrztu
[/size][/glow][/center]

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

20 lis 2007, 14:20

Kasik ale sie uśmiałam z samodzielnego jedzenia Vikuli :ico_brawa_01: wygląda bosko jak sama je :ico_brawa_01: kleik wszdzie dookoła tylko nie w buzi :ico_smiechbig: o matko !!!! mnie tez to czeka :ico_olaboga: :ico_brawa_01:
Zubelek bawia mnie ludzie którzy twierdzą ze jak wyjedziesz za granice to masz wszystko i jest tak super ze głowa boli :ico_puknij: oczywiście ze jest super i lepiej sie zyje bo kasa lepsza, ale to nie jest na takiej zasadzie ze opływasz w luksusy, ja nie narzekam, ale np duzo sobie odmawiam bo my tu sie nastawiamy na oszczedzanie, ale pewnie jakbym nie oszczedzała to bym o wiele wiecej miała, a długi w Polsce ( fakt) spłaciłam szybko :ico_oczko: teraz jestem na prostej, ale ciągle coś, teraz remontujemy dom w Polsce bo pewnie kiedys tam wrócimy :ico_oczko: a w Polsce jedyne co mi wyszło to włosy :ico_oczko: i nigdy napewno bym nie odłożyła tyle kasy co tu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 lis 2007, 14:21

kasi.k, no AZS to utrapienie i długo się leczy ale na pewno Viki przejdzie.Zuza ma maści sterydowe,nie są obojętne dla organizmu :ico_noniewiem:
Zuza ma uczulenie na wszystko co nabiał,jaja,czekoladę,roztocza,pleśnie,zwierzęta...oj dużo by wymieniać...ale wiesz,da się żyć to kwestia nastawienia i naprawdę bardzo ważne jest to,zeby ludzie z otoczenia pamiętali,że nie mogą dziecku nic dać do puki nie zapytają ciebie o zdanie...teraz Viki jest maleńka ale jak już będzie wszystko jadła to trzeba będzie tego dopilnować a ludzie (wiem z autopsji)nie rozumieją,jak można dziecku nie dać ciasteczka z kremem i mówią a aaa jedno nie zaszkodzi :ico_puknij: a właśnie że może zaszkodzić.Oj co ja się naużerałam z ludźmi,teściowa i w ogóle :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

20 lis 2007, 14:22

Kasik ciesze sie ze wreszcie ktoś sie zainteresował Viki i bedą starali sie ją leczyć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

20 lis 2007, 14:31

zubelek pisze:nie rozumieją,jak można dziecku nie dać ciasteczka z kremem i mówią a aaa jedno nie zaszkodzi

doskonale ja to znam. Wszyscy wiedza ze glutenu nie moge jesc ale i tak kucharka ostatnio zageszczala kapuste mąką i mi mowi ze tylko lyzke dodala :ico_olaboga: i wiele jest takich przypadkow. Uwazaja ze przesadzamy.

Kasik cudownie Viki je, zgadzam sie z Zubelkiem nie wyglada na chudzinke :-D

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

20 lis 2007, 14:34

luska i viki to prawdziwe male slicznotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
martuchafrost pisze:Kasik ciesze sie ze wreszcie ktoś sie zainteresował Viki i bedą starali sie ją leczyć

ja rowniez sie ciesze,chociaz nie jestes z tym sama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-20, 13:43 ]
zubelku wieze sie ze wszystko sie wam ulozy,a maz po prostu sie obawia,ale to dobrze ze ma swiadomosc ze nie jest to kraj mlekiem i miodem plynacy,ale tym wieksza bedzie wasza radosc jak juz wszystko sie pouklada i bedzie sie wam zylo naprawde lepiej.no i napewno maz lepiej sie poczuje jak juz bedziecie wszyscy razem i bedzie mial oparcie w rodzinie.a tak jak marta pisala tutaj napewno jest latwiej do czegos dojsc niz w polsce.trzymam za was mocno kciuki!!!!!!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

20 lis 2007, 14:45

dzieki kasi.k :ico_sorki: :ico_sorki:
prawie sie wyrobilam, tylko wam jeszcze cos pokaze :ico_oczko:
taki widok za oknem
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
a taki przed :ico_oczko:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

20 lis 2007, 14:48

Jasnie Pani ja wole widok przed oknem. Jejku jak sie ciesze ze jeszcze u nas niegu nie ma.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 lis 2007, 15:09

Jasnie Pani :), przepiękny widok za oknem ale ten przed jest bezkonkurencyjny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
monika83, bardzo Ci dziękuję za te słowa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
gosia888 pisze:kucharka ostatnio zageszczala kapuste mąką i mi mowi ze tylko lyzke dodala :ico_olaboga:

aż szlak trafia człowieka :ico_zly:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 lis 2007, 16:04

hej mamuski

jasnie pani. dzis macie chrzciny??? no to super
fotki wklej po imprezce
a w domu robicie? duzo gosci? czy tak jak niegdys wspominalas po kosciele kazdy do siebie wraca? hehe
nie wiem dlaczego ale mnie sie te fotki nie otwieraja. cos tam widze.. piekna zime.. aale sa jakies ponakladane na siebie..
cos mi sie pieprzy :ico_zly:

w ogole net mi zamula
i szlak trafia na maxa!!!!!!!!!!!!! wrrrrrrrrrrrrrrrrr

wczoraj wieczorkiem pojechalismy na szybkie zakupki do h&m ,., no i w tym wiekszym centrum maja wiele wiecej towaru hihi
ubralismy leonka
i sobie tez cos tam kupilismy
ale musze tam wrocic jeszcze, bo przyjechalismy pozno i musielismy sie mocno spieszyc bo zamykali hehe

a teraz od godziny walczylam z uspieniem leoska..
dalam cyca ale jak go odlozylam do lozeczka to na nowo maruda sie wlaczyla... wrrrrr
dopiero nakarmilam go na lozku na lezaco i udalo sie.. uffff

aaa zapomnialam sie pochwalic ze leos juz kolejna noc z rzedu ladnie spi hihi
dwa razy sie budzi na karmienie.. kiedys to bylo norma ale potem dlugo nie.. a teraz znowu mozna sie wyspac..
po 4 cyckal i po 7.. a o 10.30 pobudka hehe

ja sie wyspalam, bo zasnelam wczoraj nad ksiazka na kanapie o 23 hehe i dopiero o 3 sie zbudzilam. hehe
kapanko i spanko na nowo..

u nas od niedzieli pada .. ale jak jest cieplo dzieki chmurom hehe
zaraz wybywamy na zakupki, i pooplacac rachunki hihi
buziaki.. paaaa
_________________

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość