Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

18 mar 2008, 22:46

no tak spoko ale mi niechodzi o foto tylko o ta ramke...jakos tak zle mi sie kojarzy...sorki :ico_sorki: :ico_sorki:

kolka kuruj sie kobitko...Eryk tez wszystko zjada, dosłownie wszystko heh i niegniwaj sie na Julcie heh słodka jest to musiała ze śmietanką bitą wszamać :-D

hektorka nic mu sie niestalo heh a ogorkowej niedawalam jeszcze bo niegotowalam :-) a po sudokremie mam wrazenie ze duzo wiecej spi bo i wczoraj i dzis w dzien spal 3 godzinki prawie :ico_szoking: :ico_szoking: moze nowe przeznaczenie sudokremu hehehe <zartuje>

syla pakuj ile sie da wkoncu 3 łaski jestesciei wszystko moze sie przydac :-) tylko mi Synowej niezapodziej gdzies :-D gdzie ten Twoj mąż jest dokładnie??

iw rybka ja mu jest daje...niemusial sie sudokremem dokarmiac hehe ale co tam docynkowal sie heh :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

18 mar 2008, 23:03

Mróweczko chyba wiem o czym pomyślałaś i dlatego specjlnie dla Ciebie nowe wesołe zdjątko :-) :-) :-) :-)

[ Dodano: 2008-03-18, 22:08 ]
Hektorka mały też jadł ogórkową :-) :-) :-) :-) i Ci powiem,ze nasze dzieciaki to wszystkie takie nerwusy, Oskarek jak coś mu się nie uda albo nie dam mu czegoś to masakra, drze się albo najgorsze ostatnio już w złości mnie gryzie :-D :-D - mały skubaniec :-D :-D

Mróweczka to faktycznie ten sudokrem ma jakieś właściwości nasenne :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Kolka córcia dba o linie mamy,żeby na weselu ładnie wyglądała :ico_oczko:

Rybciu to Jędruś też niezly łakomczuch :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

18 mar 2008, 23:08

caro to jest superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

18 mar 2008, 23:12

A Eryczek jaki słodki, tylko go schrupać, on normalnie nadaj się do reklam, bije wszystkie niemowlaki na głowe, które widziałam w reklamach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

18 mar 2008, 23:15

Mróweczka pisze:kolka kuruj sie kobitko..
ja nie chora... ja tylko okres mam :-D

Mróweczka
, może przez przypadek odkryliście nowe właściwości sudocremu? :-D
U nas z apetytem różnie jest. Jednego dnia Julka je jak ptaszek, a następnego dnia zjada wszystko co w znajduje się w polu widzenia ( mówię o jadalnych i niejadalnych rzeczach)

A teraz już mykam na serio spać, bo mi się łoczęta kleją

A Mordeczkę, to chyba zajebiście musi boleć i chyba nie przechodzi.... tyle się nie pokazuje Bidula :ico_placzek: :ico_placzek:

Miłych snów dziewczęta :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

18 mar 2008, 23:16

a dziekujemy bardzo :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-03-18, 22:17 ]
Kolka hehe no tak okres-sory-to trzeba przeboleć... :ico_oczko:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

18 mar 2008, 23:23

Kolka pisze:A Mordeczkę, to chyba zajebiście musi boleć i chyba nie przechodzi.... tyle się nie pokazuje Bidula


też mi się tak wydaje :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

ja też już lecę do łóżeczka

pa pa

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

18 mar 2008, 23:26

uuuuuuuuu uciekają

[ Dodano: 2008-03-18, 22:35 ]
ja ostatnio nawet zdjęcia jakieś Erykowi porobiłam:

moje dwa dzieciaki po jedzeniu hehe
Obrazek

śmigam sobie...
Obrazek

nonono w góre:
Obrazek

wiecej wkleje kiedys bo fotosik zamula!!!

[ Dodano: 2008-03-18, 22:39 ]
a co do jedzenia wszystkiego to ja mam chomika w domu: obgryzł łóżeczko swoje, pilota, stolik itd

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

19 mar 2008, 10:04

Mróweczka, hmm- mowisz wiecej spi :-D Moze powinnas to opatentowac;p;p;p

A co do jedzonka to i Andrzejek tak ma - jeden dzien je jak dorosly facet a drugiego prawie nic.

Kurcze-pochowalam wczoraj juz zimowe buty,patrze a tu dzis 10 cm sniegu :ico_noniewiem: Jestemw szoku - tylko to jeszcze tej zimy u nas nie napadalo :ico_olaboga:

Obcielam Andrzejkowi grzywke - ale juz nigdy tego nie zrobie :ico_wstydzioch: Bede chodzila do fryzjera :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

caro, fajne wesole zdjecie :ico_brawa_01:

Mróweczka, niezle brudaski ;p

Kolka, ja tez mam @ ale jakis kurde dziwny po porodzie.Leje sie ze mnie litrami,ginka mi dala jakies leki na zmniejszenie krwawienia ale slabo cos dzialaja :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

19 mar 2008, 10:17

Cześć.
Ja tylko po ogień wpadłam :-)
Rybka
, a po coś Ty obcinała Andrzejkowi tą grzywkę??????? U mnie krwawienie w normie, ale za to biodra mnie zaczepiscie bolą odkąd urodziłam (tzn podczas @) Nie wiem dlaczego- starzeję sie chyba. Ot co :-)
Mróweczka hehehehe, ta pozycja z dupcią w górze to ulubiona pozycja Julki :-D Żebym ją 10 razy na plecy przekręcała to ona 11 się przekręci i wypnie na nas pupcię :-D Ale słoodko to wygląda. Też mam taką fotkę, tylko potem wrzucę na kompa. A Eryś to wykapany tatuś! Są niemal identyczni, ale wybacz- ten mniejszy bardziej mi się podoba :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość