Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 kwie 2008, 17:19

BYLISMY 3 godzinki na spacerku i placu zabaw :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: Dziewczynki wymeczone i zadowolone :-D :-D

JULI ale mialas akcje w pracy :ico_szoking: :ico_szoking: dobrze ze wszystko sie dobrze zakonczylo,fotki super Misio ekstra!!A domek rewelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

KAMILKO szczesliwej podrozy i wracaj szybko do nas :ico_oczko:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

24 kwie 2008, 18:10

Juli a to miałaś dzionek pełen wrażeń :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Alinko aby klięci walili drzwiami i oknami , ja narazie wystawiłam wózeczek zobaczymy
A nie wiesz przypadkiem czy moge zmienic długośc aukcji jak już mam kogoś kto się zainteresował ? Frydza kurka czego to ci ludzie nie wymyślą :ico_puknij:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 kwie 2008, 20:20

czesc dziewczyny
dopiero wrocilismy hihi
odzylam
wreszcie sklepy zaliczylam i caly dzien spedzony w centrum
jupi

pogoda nawala
slonce, deszcz. obecnie ulewa :ico_szoking:

obiecalam adasiowi romantyczny wieczor
kupilam sobie sliczna bluzeczke do spania hihi
sexy

zegnam sie na dzis
papa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 kwie 2008, 09:24

PUSTKI :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-04-25, 09:26 ]
MY JUTRO wyjezdzamy na wies Obrazek ,zasadzic kwiatki,posprzatac domek po zimie i zaczerpnac swiezego powietrza Obrazek

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

25 kwie 2008, 10:18

hohohoh..Widze ze wszystkich wymiotlo :-)
Ja tez tylko na dzien dobry.
Duzy pojechal na rybki. Wraca na obiad..Wieczorem idziemy do znajomych na pyszna popijawke - pozegnaniowo - wiosenna :):
Kupilismy rum, limonki, brazowy cukier i bedzie pyyyysznie!

Poza tym - za oknem pieknie i slonecznie.. Ja poki co siedze w pizamce,Misio zjadl na sniadanie musli z arbuzem :): Jest super hihi.

Jutro wieczorem wyjezdza, a ja smigam do pracy - az sie boje, czy znow nie bedzie jakichs atrakcji :/ Wczoraj bylismyna starowce na lodach i gofrach z Krzysiami iwpadlam na chwile do Dolce- no i masakra. Oczy dalej szczypaly,okna pootwierane.. Kiepsko :/

Uciekam- po kawce,trzeba ruszyc sie i zjesc cos konkretnego :-)
Misiek dzis mial kiepska nocke, wiec musze chociaz jedzeniem podreperowac organizm:):

Milego pieknego dnia!

Madziorka- powrot do zycia, co? :): Super ze znow wyruszylas na miasto!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 kwie 2008, 14:01

My juz po spacerku i szalenstwie na placu zabaw :-D :-D u nas piekna pogoda upal Obrazek ,dziewczynki padniete spia,a ja gotuje obiad Obrazek

[ Dodano: 2008-04-25, 19:31 ]
KOCHANE TO DO ZOBACZYSKA DO PONIEDZIALKU KOSIAM WAS Obrazek ,lece nas pakowac i niunie kapciac,to nareczka!!!

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

26 kwie 2008, 10:14

Witam u nas nocka nie najlepsza ja wpadlam sie pochwalic że w czoraj odebralam swiadecto ukończenia szkoly średniej :509: .
jULI ALE MASZ CHATKĘ , SPOORA będzie co sprzątac. Możesz mi polecic jakiegoś dobrego drina z Ginem?
Ja zaraz do pracy na 12h. więc wszystkim życzę przyjemnej soboty pa :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

27 kwie 2008, 08:01

Hej ho! Pamiętacie nas jeszcze :ico_oczko: ???? Dziewczyny, mam tyle zaległości, że raczej nie nadrobię, wybaczcie. Widziałam tylko foteczki z przedostatniej strony, oczywiście świetne!
Madziorka, dla Ciebie spóźnione życzenia urodzinowe!!!! 100 lat, 100 lat!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Juli, Wasze mieszkanko będzie na parterze, dobrze pamiętam??
Ja jestem wykończona... na szczęście w weekend jest Krzyś i mogę trochę odespać i podładować baterie na cały tydzień. Jeszcze 3 takie tygodnie ( a w zasadzie 2,5, bo teraz majówka po dorodze) i koniec kursu. Później (chyba w czerwcu) 4-tygodniowe praktyki i zdaje się, że koniec tych wyjazdów. Ale na razie o tym nie myślę. Początek ciąży znoszę fatalnie...nudności, zasłabnięcia etc... do tego pracuję już na cały etat. Po powrocie z pracy marzę o odpoczynku, więc kładę się na podłodze, a Lenka cudnie tuli się do mojego brzuszka :-). Ogólnie padam spać zaraz po Niej (czytaj ok. 21 hihi).
Dziewczyny, odezwę się później, bo teraz Heleneczka bardzo marudzi. Postaram się wkleić nowe fotki :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-27, 08:33 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-27, 08:49 ]
Trochę tych fotek jest, ale mam nadzieję, że wybaczycie :ico_oczko: A co u naszego Szpaka?? Helenka dużo mówi, non-stop wstaje (o wszystko i wszystkich) no i próbuje chodzić. Jest bardzo pocieszna :-) . Uwielbia "porządki" w szafach. Robi "kosi, kosi łapci" i "papa". No i chyba w końcu zaczęła ząbkować, bo od kilku dni jest niesamowicie marudna...Poza tym po bilansie 9-cio miesięczniaka okazało się, że waży tylko 8380 (myśleliśmy, że z 10 kg) i ma 70 cm wzrostu.
My z niecierpliwością czekamy na weekend majowy. 1go wyjeżdżamy na Podkarpacie no i mamy newsa dla Krzysia rodziców i rodziny :ico_oczko: Jeszcze nie wiedzą o :ico_ciezarowka: hihi. Będzie niespodzianka szczególnie dla dziadka, który 2go ma imieniny :ico_oczko:
Buziole dla Was kochane, tęskni mi się za tt, ale nie mam siły czytać a tym bardziej pisać. Zajrzę do Was jak Helenka i siły mi pozowlą. A teraz zmykam na śniadanko, bo Krzyś już przygotował i mnie woła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
p.s. Madziorka, myślałam, że bluzeczka, którą miałaś na urodzinach to sukienka... bo mam sukienkę w taki wzór, tylko rękawek 3/4. Kupiłam ją jak jeszcze nie byłam w ciąży, ale przyda się i na teraz, bo jest odcięta pod biustem hehe.
A wiecie, że mojemu Krzysiowi śnił się nasz drugi bąbelek i to była ... córeczka hihi, Ciemnowłosa :-D Tylko w tym śnie nie mógł sobie przypomnieć jakie dla Niej imię wybraliśmy :-D Ale powiem Wam, że jak byla w ciązy Helenką, to śnil mi się ciemnooki synek :ico_oczko:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

27 kwie 2008, 09:27

Witam w czoraj ludzi multum a dziś napewno nie lepiej .W czoraj jak przyszlam to tylko prysznic i do łózia, podobno zaraz zasnełam .No ale co się dziwic odwyklam po roku przerwy , teraz poprostu organizm musi się przyzwyczaic.
Aniu mam nadzieję że przewrotnoś snu twojego mężusia sie sprawdzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

27 kwie 2008, 09:49

Witam kochane

Dla Madziorki spoznione ale szczere 100 lat kochana :ico_tort:

Dla Wiki :ico_tort:

Aniu ciesze sie ze u was ok i ze szykujecie niespodzianke dla rodzinki :): napewno sie uciesza no i zycze synka ciemnookiego hehe :):
Zdjecia Helenki bardzo ładne duza dziewczynka z niej a pierwsza fotka z jezykliem superowa hehe :):

U nas ok malo sie zjawiam poniewaz pogoda cudna i przewaznie nie ma nas caly dzien a jak wracamy to tylko na amciu i wio do parku lub nad wode hehe poznbiej wkleje foteczki Marcinka :):

Edytko no czasami tak bywa jak organizm domaga sie regenarcji to sam o to walczy :): odpoczywaj kochana :):

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość