Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 kwie 2008, 21:23

WITAM po weekendzie bylo superowo Obrazek upal 30 stopni pogoda przepiekna ,Wikunia kombinuje chodzic :ico_oczko: musi tylko trzymac sie za raczke i zapierdziela :ico_szoking: ,zbierala trawe,kwiatki,zaczepilama kotka,kurki,pieska hihi,caly czas na swiezym powietrzu poprostu ekstra!!!!!

ANIU oby mdlosci szybko przeszly,i Heleneczka sliczna dziewczynka blondasek :-D

EDYTKO gratuluje swiadectwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

MADZIU no pikna pogoda to wszystkie teraz bedziemy na spacerkach i placach zabaw :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 kwie 2008, 22:00

witajcie

Aniu no wreszcie do nas zajrzalas.. i pokazalas swego szpaczka hehe kurcze nie wierze ze helenka tak z wagi spadla ze mniej od lelka wazy :ico_szoking:
no niezle!!!
a te nudnosci... wspolczuje na maxa.. wlansie dlatego obawiam sie drugiej ciazy.. niekoniecznie musi byc tak kolorowa jak pierwsza hehe
ale na pocieszenie powiem ze niedlugo powinny minac ufff
szkoda ze nie bedzie nas na podkarpaciu za tydzien.. to sie nie zobaczymy ihi
a apropos bluzki.. widzialam tutaj tez takie same sukienki. ale na szelkach hehe
ciekawe czy w polsce tej samej firmy kupilac hihi jane norman/..

frydza
super ze pogoda dopisala i mala poganiala na swiezym powietrzu.. teraz na fotki czas :ico_nienie:


edyta gratuluje dyplomu! to teraz na studia sie wybierasz? czy na razie odpoczywasz od edukacji?

juli
oczywiscie supergdyby cala chatka byla wasza.. tak jak napisala edyta
ale kto sprzatalby te wszystkie pokoje? hihi
poki co i tak bedzie piekne mieszkanko. i nareszcie wasze!!!
a krzys urzeka.. slodki jest i tyle :ico_brawa_01:

to ja wam pokaze fotki wczorajsze
bylismy w pobliskim misteczku cudnym warwick
maja tam piekny duzy zamek ale na to potrzeba wecej godzin i sie nie zalapalismy hihi ale nic straconego
powrot gwarantowany
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-04-27, 22:03 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

28 kwie 2008, 07:28

Witam

Ciesze sie ze udały wam sie wycieczki i zdjcia cudowne :):

Wiosna w Parku :):
Obrazek

Z mamusia :):
Obrazek

Odpoczynek na trawce
Obrazek

Obrazek

Buju Buju :):
Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 kwie 2008, 08:40

Witam z :ico_kawa: zachwilke powklejam fotki :-D
MADZIORKA fotki rewelacja jak zwykle :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

MADZIU ale piekna wiosna a moj ziecionio ekstra zadowolony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-28, 09:23 ]
POKAZUJE ZABKI Obrazek

MAMUSIU CHOC POSPACEROWAC Obrazek

Obrazek

O KWIATUSZEK MUSZE GO MIEC Obrazek

TROCHE WIOSNY Obrazek

Obrazek

O ZNOWU KWIATUSZKI Obrazek

Obrazek

ALE FAJNY KOTEK Obrazek

Obrazek

O KURKI ZLAPIE JEDNA Obrazek

NA ROWERZE TEZ UMIEM JEZDZIC Obrazek

Z CHRZESTNA Obrazek

SIEDZE SOBIE Obrazek

I WSZEDZIE WEJDE HIHIHI Obrazek

[ Dodano: 2008-04-28, 12:15 ]
ALINECZKO KOCHANA Kwiatów nie dam, mimo szczerych chęci. Lecz słowa, które zostaną w pamięci, życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone. W dniu Twych urodzin niech będzie spełnione.

Obrazek
Obrazek

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

28 kwie 2008, 20:20

Witajcie my po całym dniu na podwórku zobaczymy jak po tym będzie nocka już sama nie wiem co się dzieje , boję się że coś nie tak 1000 myśli na sekundę przemyka mi przez głowę jeszcze teściowa straszy że to nie jest normalne żeby dziecko tak mało spało. J to nawet w dzień mało śpi :ico_placzek: :ico_placzek:
Wiosna za oknem a ja smęce
Frudzia ale Wikunia dużżżżaaaaa kurka i już chodzi prawie prawie sama , moje gratulacje no i jaka zdolna na rowerku już jeździ :-D
Madziu Marcinek superowy na huśtawce tak ładnie się smieje
Madziorka no rodzinka super no nowy wózio w akcji no :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kurka zazdroszczę wam takich atrakcji , kurka a nasze plany nie wiem czy wypalą bo ja już do pracy wruciłam , no i niestety akurat pracuję 01.05 i 04.05 no więc dluższy wypad z głowy no ale coś wymyślimy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 kwie 2008, 20:31

witam wieczorkiem :-D ja po dentyscie dalam rade :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: My mamy zamiar wyjechac na WEEKEND majowy tylko ze mezulek w piatek pracuje!!No chyba ze cos sie zmieni oby oby!!!

EDYTKO dziekujemy za kaplementy,Wiki za raczke lata jak oszalala nic tylko z nia spaceruje :ico_oczko: Oby twojej Wikuli sie pozmienialo i wszystko bylo ok :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: biedactwo!!moze idz do dobrego lekarza moze cos zaradzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

28 kwie 2008, 22:22

halo halo

czytałam was ale ostatnio mam humor do du... i nie chciało mi sie pisać. No i coś tu ostatnio nei ma ruchu na wątku. Jak tak oglądam zjęcia to musze wam ppowiedzieć że te nasze dzieciaczki to już nam strasznie urosły, piękne jak zawsze, coraz mądrzejsze, coraz to więcej umiejętności nabywają nic tylko patrzeć i patrzeć na te śliczne buźki

u na jak na razie po staremu, ja pracuje, M. pracuje ale tak jakl już pisałam bede szukać czegoś innego w lepszych godzinach pracy, właściwie to już zaczęłam szukać, ale narazie nikt sie nie odezwał, chociaż nie, dziś babka dzwoniła że wybrali kogoś innego, ale jak bedzie następna rekrutacja to moje CV jest w 1-szej kolejności, wiec zawsze jakaś nadzieja jest.

a tak poza tym to każdą wolną chwilę poświęcam Emilce, przez co trochę cierpi mieszkanie bo sprzątanie poszło na daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalszy plan. Ale co tam staram się sprzątać na bierząco, codziennie wieczorem przed spaniem jak moja kruszynka już śpi robie małe porządki więc nie jest źle, ale nie ukrywam że moje okna wołają o pomstę do nieba, a nie zapowiada się żebym je szybko umyła. Miałam zamiar umyś je 2 maja w piątek ale dziś się dowiedziałam że pracuje, wiec plany szlag trafił, życie.

i co by wam tu jeszcze napisac skoro mam chwilke. :ico_noniewiem: moje stosunki z M troche sie ochłodziły i nie mamy ostatnio dla siebie czasu. Cały zeszły tydzień miał nocki w nowej pracy wiec tylko się mijaliśmy w drzwiach. Ale dziś spędziliśmy miły podwieczorek tzn jak wróciłąm z pracy po 18ej pojechaliśmy sobie we trójke na wycieczkę, do Szczyrku na lody a potem do Wisły i do domku, taka objazdówka, było nawet miło. Tylko ten czasr ostatnio gdzieś zniknął, chyba znowu musimy coś nadrobić

Dobra zmykam, Emi jeszcze wędruje w łóżeczku ale robi cie coraz bardziej senna w3ieć za chwile powinna już słodko spać więc i ja idę. Nocki przesypia różnie. Dziś spałą np. całą noc a w poprzednią noc się budziłą, także nie ma reguły, ale ja nei narzekam, nadespałam prezez te trzy nocki kiedy spałą aż do 8 rano bez pobudki na jedzenie.

pozdrawiam was wszystkie.
Juli mam nadzieję że już nie bedziesz miała takich przebojów w pracy

Aniu oby mdłości szybko minęły

dla wszystkich byłych i przyszłych solenizantów 100 latek składam już teraz bo nie wiem kiedy znów do was zawitam
papa

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 kwie 2008, 22:27

hej dziewczyny
widze ze u was rowniez piekne wiosenne foteczki i rozesmiane buzki maluchow!!!

u nas pogoda... nieprzewidywalna hehe
rano razem z dwoma kumpelami i ich pociechami ruszylysmy na zajecia z rytmiki hehe jakies 20min drogie piechota.. a taki nas grad napadl ze szok hehe normalnie wialo, walilo. w butach mialam kaluze hehe
ale oczywiscie za chwile slonce , przyjemnie itd
typowa angielska pogoda hehe
na zajeciach dzieciakom sie bardzo podobalo hehe
choc byly najmlodsze
lelek wlazl pod taki material ktory rozzciagnelismy w kolku i siedzial tam jak w namiocie
on lubi takie klimaty bo tatus mu w domu namiot "buduje" hehe
no a poza tym najbardziej podobaly mu sie dzwoneczki hehe
ale do bebna tez sie przymierzal
i podspiewywal sobie do taktu hehe

potem do jednej z kumpel poslzysmy na kawke hehe
adas skonczyl wczesniej wiec jak dotarlam do domu to on zaraz za mna
szybko pochlonelismy rosol i pojechalismy do miasta
do tk maxu glownie
walize zakupic na podroz, i takie tam duperele przy okazji hihi
potem na obiado kolacje ,
i do znajomych podrzucic bagaze bo jada autem do polski i nam conieco zabiora hehe i dotarlismy wlasnie
lelkowi adam zrobil dzien dziecka bo zasnal w aucie o swej stalej porze i tak mocno , ze zal bylo nam go budzic hihi

dobra ide bo obiecalam adamowi ze przymierze te boskie stringi ktore mi zakupil :ico_wstydzioch:
dobranoc :ico_spanko:

pare fotek z wczoraj probowalam wkleic ale fotosik nawala :ico_zly:

[ Dodano: 2008-04-28, 22:48 ]
aaa
Alinko zatem i ja przylaczam sie do zyczen urodzinowych :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
STO LAT, zawsze wesolej zdrowej wanki, Karola chetnego na nowe pomysly i wycieczki oraz kwiecistego boskiego balkoniku!!!! BUZIOLE!!!!!!!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

a swoja droga nic sie nie chwalilas ze tak blisko sie urodzilysmy hehe i ze tez Byczek z ciebie :ico_nienie:

Edyta mysle ze Wikusi nic nie jest, niesttey niektore dzieci kiepsko sypiaja... mam nadzieje ze przetrwacie te meczace chwile i wiki odespi a wy wraz z nia...

Frydza brawa za kolejne odwazne borowania!!!

Asiulka fajie ze jestes
rzuc fotki z wypadu
a z mezulkiem bedzie dobrze hehe pewnie duzo pracujecie, i jak piszesz czasu brak dla siebie


a u nas dlugi weekend mamy od sb-poniedzialku
tutaj w pierwszy i ostatni poniedzialek maja jest zawsze ustawowo wolne
dobre i to hehe

tez mamy plany ale jeszcze nieskonkretyzowane i uzaleznione od pogody

znikam papa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 kwie 2008, 08:54

Witam z :ico_kawa: u nas pikna pogoda zaraz zwijamy sie na spacerek,i do lekarza na bilansik Wikuni,zobaczywmy co i jak z nasza pyza :-D

ASIULKAfajnie ze zajrzalas,oby mezulek znalazl prace, i stasunki napewno tez wam sie poprawiam bo zawsze sa wzloty i upadki!!

MADZIORKA gratuluje udane dnia i namiotu hihihi

EDYTKO DLA Wikusi z okazji 10 miesiecy Obrazek Obrazek

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

29 kwie 2008, 09:27

Dziędobry dla wszystkich :ico_tort: Frydza dziękujemy za życzonka :ico_sorki:
Madziorka mam nadzieję że masz rację dzięki że podtrzymałaś mnie na duchu :-)
Asiula życze aby nowa praca szybko się znalazła , no i godzinki odpowiadaly .Ja pracuje 2dni po 12godz. i potem 2 dni wolnego napoczątku nie umiałam się przyzwyczaic ale teraz widzę plusy takiej pracy , wadą jest to że przez dwa dni nie widzę prawie dzieci tylko rano no ale nie nażekam :ico_oczko:
Alineczko wszystkiego naj naj naj spóźnione ale szczere :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość