Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

21 lis 2007, 00:46

na spacerku :)

Obrazek

próba samodzielnego siedzenia na fotelu

Obrazek

wariacje z mamą przed spaniem

Obrazek

Obrazek

Obrazek

całusek od taty na dobranoc

Obrazek

samolocik z mamą :)

Obrazek

po obiadku :)

Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 lis 2007, 00:50

marta super!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: strasznie kochany twoj franus hehe

my dzis robilismy sesje z mikolajem hehe ale nie moge wkleic na fotosik
bo kilka fotek do kalendarza dla rodzicow robimy specjalnie hihi i chcemy by byly nowe i nie znane im dotad hihi wiec wkleje dopiero po swietach hehe

wlasnie przegladam wszystko
musze powybierac zdjecia i wydrukowac
mowicie ze w bootsie ladnie wychodza?

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

21 lis 2007, 11:01

hej dziewczyny!!!!
my dzis na miasto zmykamy wiec ja tylko na chwile :ico_oczko:
Madziorka dzieki :ico_brawa_01: w BOOtsie fajnie wychodzą zdjęcia bo kolory są takie żywe, ale zależy tez jaki masz aparat, wywołaj parę i zobaczysz czy Ci sie podobaja :ico_oczko:
Jasnie Dominiko foty, ale mi juz :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

21 lis 2007, 11:55

Hej dziewczyny

Marta Franuś bomba :ico_brawa_01:

Z tym grzechem ze po cywilnym to glupota dla mnie. Jeszcze rozumiem ze jak ludzie nie chca slubu koscielnego a moga go wziac to ze nie moga komunii brac, ale np po rozwodach to idiotyzm. Przeciez trafi sie jakis pijak co terroryzuje rodzine i co wtedy jesli kobieta jest bardzo religijna? MA sie meczyc z tym fiutem? Albo te tabletki. Ze niby grzech lub prezerwatywy to jest chore. A tyle jest biednych dzieci niedozywionych bitych a przeciez mozna by rozglosnic antykoncepcje wlasnie w kosciele i by duzo mniej sie rodzilo w patalogicznych rodzinach dzieci.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

21 lis 2007, 12:13

gosia888 pisze:Z tym grzechem ze po cywilnym to glupota dla mnie. Jeszcze rozumiem ze jak ludzie nie chca slubu koscielnego a moga go wziac to ze nie moga komunii brac, ale np po rozwodach to idiotyzm. Przeciez trafi sie jakis pijak co terroryzuje rodzine i co wtedy jesli kobieta jest bardzo religijna? MA sie meczyc z tym fiutem? Albo te tabletki. Ze niby grzech lub prezerwatywy to jest chore. A tyle jest biednych dzieci niedozywionych bitych a przeciez mozna by rozglosnic antykoncepcje wlasnie w kosciele i by duzo mniej sie rodzilo w patalogicznych rodzinach dzieci.

zgadzam sie :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-21, 11:15 ]
cicho bo Jasnie Dominika jest :ico_oczko: pewnie dla nas foty szykuje :ico_oczko:
aha: moja siostrzenica mówi na mnie " ketchupik" a na Jacka " musztardka" :ico_brawa_01: wymyśla nazwy potraw i jedzeń dla nas :ico_brawa_01: dobrze ze nie nazwała mnie golonka, albo wiejska kiełbasa :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

21 lis 2007, 12:33

martuchafrost pisze:dobrze ze nie nazwała mnie golonka, albo wiejska kiełbasa

:ico_smiechbig:
albo sledz haha

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 lis 2007, 14:06

Marta super fotki.ja przestawiam malego na butle,ale jest masakra ....w ogole nie chce :ico_olaboga: a wrecz robi histerie jak mu ja podaje....

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

21 lis 2007, 14:31

o maj gad :ico_olaboga: mam leb jak sklep :ico_olaboga: impreza byla do 5 rano :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
mam pare zdjec, ale jak widac, robiacy je zawodowym fotografem nie jest hehe, jeszcze z dwuch aparatow musze zgrac i z kamery
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
z ciotką
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
polewanie wodą
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-11-21, 13:39 ]
acha! madziorka tutaj sobie musisz popatrzec na Luske - princezne, bo na czerwcowkach juz nie mam zamiaru tego wklejac.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 lis 2007, 15:37

Jasnie Pani :) pisze:na czerwcowkach juz nie mam zamiaru tego wklejac.

jak to????????? dlaczego????
no nie badz taka.. nie skap czerwcowkom luski -princessy hihi
taki ladny z niej anioleczek hehe

[ Dodano: 2007-11-21, 14:42 ]
dla GAbi z okazji 17 miesiecy przede wszystkim duuuzo zdrowka!!!!!!!!!!!!!!!!!
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

witamy


zagladalam do was wczesniej... ale tylko poczytalam hehe
jakos lenia mialam ... :ico_wstydzioch:
ale juz (dopiero) jestem wyprisznicowana , leosiek zasypia a ja sie ubieram i idziemy do banku i do tesco polazic hehe
przegladnelam leosiowa garderoba i na razie potrzeba mu jedynie sweterkow badz bluz.. skarpetek i jakas koszule na chrzciny hihi
z racji ze jedziemy za 3 tyg do polski to juz teraz musze myslec o przyszlej garderobie rozm. 6-9 mies
no i nadrobilam w tym tyg hehe
kupilam wczoraj stroj mikolaja ale musze wymienic na wiekszy hehe
i do polski leos prawie gotowy..
tylko mama i tato nieubrani na chrzest,,, buuuuuuuuuuuuuuuu

zmykam kochane
wieczorkiem wroce to moze sie odezwe papa

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

21 lis 2007, 16:02

lucy nie lam sie i cierpliwosci.konrad tez nie chcial ssac z butelki na poczatku i tez sie martwilam i wymyslalam ze moze niedobra butelka lub smok itp az pewnego razu podglodzilam go troche to jak chwycil ...myslalm ze polknie razem z butla :ico_oczko: powoli a nauczy sie zobaczysz tylko cierpliwosci trzeba.....powodzenie.
a jak ty sie czujesz???dzis piekna pogoda sloneczko to i pewnie humorki wszyscy maja lepsze.

madzia czytalas mojego posta,prosilam zebys, jak bedziesz miala wolna chwilke, wyslala mi na emaila fotki ze spotkanka.
powodzenia na zakupkach :ico_haha_01: leos napewno bedzie slicznie wygladal na chrzcie.

jasnie pani ale luske odstroilas :ico_brawa_01: slicznie wygladala :ico_brawa_01:

gosia ale masz kosciotrupa w domu :ico_brawa_01: czym go karmisz ze same kosci :ico_oczko: :-D

marta a twoj franio bombowy,takie ma slodkie pucki i te wielkie oczka ,sliczny :ico_brawa_01:

ok pochwalilam wszystkich :-D

u nas nic szczegolnego,konrad zakatarzony....teraz pjest w zlobku a ja obiad gotuje barszczyk czerwony.juz na wejsciu plakal ze nie chce sam byc tylko z mama.az mi lzy same do oczu sie cisnely.... :ico_placzek: ja to taka wrazliwa jestem ze szok az czasami wkurzam sie ze mam taki charakter.
juz sama nie wiem co robic,prowadzac go czy nie????
mialam szukac pracy jak on w zlobku albo jakis kurs zrobic ale jak on nie jest zadowolony to jakos tak nie moge ze go na sile tam wypycham,moze powinnien jeszcze troche dorosnac.jak myslicie???
o emilka a jak z ala bylo,pamietasz?czy nie chodzila ona do zlobka?

[ Dodano: 2007-11-21, 15:10 ]
jasnie pani a ty masz nowa fryzurke???nie poznalam cie na tym zdjeciu z lusia,myslalam ze to jakas ciotka podobna do ciebie,ale przyjzalam sie i patrze a to dominika.i kolor zmienilas,jaki to???fajnie wygladasz :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość