Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

29 kwie 2008, 13:09

Witajcie!
Dziękujemy za komplementy, fotki chwalę zbiorowo - dzieciaczki śliczne.
Alinko, dla Ciebie najserdeczniejsze życzenia urodzinowe :ico_tort:
Dla wszystkich małych jubilatków i jubilatek 100 lat :ico_tort:
A ja dziś w domu, bo Heleneczka chora :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: . Wczoraj wieczorem zaczęła wymiotować i nadal zwraca wszystko co zje i wypije. Byłam z Nią u lekarza, to chyba jakaś 3-dniówka... Mam Jej podawać probiotyk oraz dawać pić, ale tak po 2-3 łyżeczki...Mam nadzieję, że dziś Helence przejdzie, bo po pierwsze męczy się moja dziecinka, a po drugie - nasz wyjazd na Podkarpacie stoi pod znakiem zapytania... Na szczęście jutro wraca Krzyś, bo już nie wyrabiam sama z tym wszystkim...
A z lepszych wiadomości, dostałam podwyżkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
p.s. madziorka, sukienkę w C&A kupiłam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 kwie 2008, 13:35

My po lekarzu Wiki wazy 11,300 :-D wszystko ok,lekarz myslal ze ma z poltora roku hihi,bo za raczke zapieprza jak odrzutowiec,wszystko mu ze stolu chciala sciagac smiechu bylo ze hoho!!w poczekalni miala kolezanke o miesiac starsza,mamusia tamtej dziewczynki zdziwiona ze Wiki ma 10 miesiecy i ino spaceruje jak strus pendziwiatr a tamta Emilka ledwo wstaje :ico_oczko:

ANIU kochana witaj,oby blondaskowi szybko przeszlo chorobsko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i gratuluje podwyzki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

29 kwie 2008, 14:53

Frydza, no ładnie Wiki waży, Helenka aż 3 kg mniej :ico_szoking:
A ja wyłapałam doła :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: serducho mi pęka, bo Heleneczka zwraca wszystko co wypije :ico_placzek: :ico_placzek: I jest coraz słabsza :ico_placzek: :ico_placzek: Już nawet płakać nie ma siły :ico_placzek: Patrzy na mnie, tuli się jakby w ten sposób prosiła o pomoc, a ja nie potrafię Jej pomóc :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Poza tym dostała gorączki, nawet nie mierzyłam, bo nie chcę Jej męczyć, ale jak dotykam czółka, czuję jakie jest gorące, a Niunia rozpalona...
Teraz zasnęła, może jak się obudzi to będzie trochę lepiej... A jak nie, to chyba wezwę inną pediatrę na wizytę domową....

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 kwie 2008, 15:30

ania1980, kochana :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: oby szybko paskudne chorobsko przeszlo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-04-29, 15:31 ]
JUTRO POPOLUDNIU WYJEZDZAMYYYYYYYYYYY NA DLUGGGGGGGGGGGGGIIIIIIIIII WEEKEND Obrazek mezulek dostal wolne do jedziemy na wies jupiiiiii :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

29 kwie 2008, 15:51

ANIU A MOŻE TO ZĄBKI :ico_noniewiem:

FRYDZA NO TO Z WIKI DUŻA PANNICA MOJA EMI 2 TYGODNIE TEMU WAŻYŁA 9120 :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 kwie 2008, 16:24

frydza wow wiki sporo wazy hehe ale ona przesciha rowiessnikow we wszytkim wwiec co sie dziwic nie? hhihi

lelek wlasnie padl ufff nie kladlam go jeszcze spac dzis bo ladnie sie bawil, gadal, biegal, schody mu sie spodobaly i co chwile sie na nie wspina.. wydaje sie jakby mogl spokojnie do samej gory wejsc :ico_olaboga:
i musze za nim chodzic. asekurowac itd ufff
a teraz tylko go wystawilam w wozku do ogrodu i normalnie 3 sek i spi :ico_szoking:
oby jak najdluzej :ico_noniewiem:

Aniu strasznie mi zal helenki.. okropne sa takie chorobska/wirusy, miejmy nadzieje ze z dnia na dzien bedzie duza poprawa i mala przestanie zwracac...
a na ten weekend to mieliscie jutro juz jechac?
najwazniejsze zdrowko heleneczki.. wiec przesylamy duuzo buziakow.. :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: ale tylko ode mnie i adasia
bo lelek niby wyzdrowial a cos mu tam charczy jeszcze co mnie niepokoi, i pokaszluje
daje mu deflegmin ale to tylko mozna 3 dni stosowac
i wlasnie moze wiecie? czy moge po kilku dniach znow mu dac troche???
bo co ja sama moge mu pomoc? a na sama mysl o lekarce to mnie :ico_zly: :ico_zly:

ogolnie ok, niech ta chrypa tylko minie, bo to zawsze jakis powod do zmartwien nie?
i teraz sobie mysle ze moze za wczesnie byl ten sobotni basen?
ale na cos zawsze mozna zwalic nie? :ico_olaboga:

ja dzis niedospana i zmulona na maxa
mialam jechac z lelkiem do centrum ale nie moglam sie zwlec z lozka i lenia zlapalam :ico_wstydzioch:
leon gdzies ok 5 bawil sie na calego
na nic sie zdaly nasze prosby i adama proby uspienia.. po kilku minutach zrywal sie z lozeczka skory do dalszej zabawy :ico_olaboga:
i o 6 juz z adamem zszedl na dol, ja godzinke pospalam w spokoju
i wreszcie przed 8 padlismy oboje na dwie godziny hehe ale i tak przerywane ... wrrrr

mielismy plan zrywac z cycem na noc, tzn zaczac go ograniczac
i na pierwsze przebudzenie zapodac butle.. hmm plan byl
tylko jak sie lelek obudzil to ani ja ani adam nie mielismy sil zejsc na dol i flache przygotowac
oboje chetniej wzielismy go do siebie a ja do cycka ma sie rozumiec :ico_wstydzioch:

moze dzissiaj sie uda hehe

oooo juz pada :ico_zly:

[ Dodano: 2008-04-29, 16:42 ]
ALEKSANDROWICZ juz przeginasz z tymi wczasami :ico_nienie:
nie za dobrze wam czasem??? :-D
nie ma cie juz chyba 2 tygodnie :ico_szoking:
wpadaj szybko i opowiadaj

ciekawe jak tam blizniak Tomus nasz w irlandii sie buja? hihi jestem pewna ze rozkosznie czas spedza hehe i irolom usmiechy puszcza hehe


fotki z niedzieli poki fotosisk nie szwankuje


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

29 kwie 2008, 18:22

Dziewczyny, dzięki za słowa otuchy, jesteście kochane :-) Dzięki Wam nie czuję się taka sama z tym :-) Co prawda Krzyś dzwoni co chwilę, ale chcę Mu zaoszczędzić "szczegółów" (choć i tak poryczałam się w słuchawkę...). On jest przecież daleko i czuje się bardzo bezsilny i choć tego nie powiedział, to wiem, że jest mocno wystraszony ....
Madziorka, oby Lelkowi przeszło choróbsko do końca.... Jak widać zdrówko najważniejsze. Co do syropku to nie wiem, więc nie poradzę...ale my sami jakiś syropek (nie pamiętam jaki) podaliśmy Lence na własną rękę jakiś czas po tym jak lekarz przepisał... Zdjęcia z weekendu super!!! A jaki roześmiany Lelek w wózeczku słodziutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Co do wyjazdu na Podkarpacie to mieliśmy i tak jechać w czwartek, bo Krzyś wróci jutro dopiero ok 16, a od nas jedzie się ok. 6-7godzin... Jeśli Helence dziś zacznie się poprawiać, to moze jednak wyjazd dojdzie do skutku. A tak w ogóle to trzymajcie kciuki, bo już ponad 2 godz bez żadnych sensacji, i pół godzinki temu był cyc i teraz Lenka znów zasnęła. Uff, oby to już była poprawa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Madziorka, co do cyca to i ja bym chciała odstawić, ale dopóki jestem sama z Heleneczką to nie wchodzi w grę, z wiadomych względów (czytaj wygoda :ico_oczko: ). Ale Helenka tylko raz w nocy cycusia je, a tak to popija sobie herbatkę lub wodę. Wiem, że nie będzie problemów z odzwyczajeniem Lenki, bo jak Krzyś jest na weekendy to robi Jej butlę i Heleneczka pije bez protestów. Poza tym dziś lekarka powiedziała, że karmienie podczas ciąży wzmaża ryzko poronienia :ico_szoking: plus hormony ciężarówki zmieniają jego skład. No i czytałam gdzieś, że ssący bobas odbiera to co dobre Bąbelkowi w brzuszku...No ale to ostatnie to chyba przesąd jakiś...
Asiu, ja też myślałam początkowo, że ząbki, ale przeczytał w "mamusiowej" gazecie, że wymioty u niemowlaka absolutnie nie są objawem ząbkowania. Prędzej niż wirusa podejrzewam zatrucie, ale czym ???? Asiu, mam nadzieję, że u Ciebie humorek już dużo lepszy :-)
Frydza, cieszę się bardzo, że uda się Wam wyjechać na dluuuugi weekned :-). Wiki na pewno będzie zachwycona :-D Życzę pięknej pogody :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 kwie 2008, 18:35

Aniu w takim razie trzymam mocno kciuki aby helenka przestala zwracac jedzonko
aaa nie wiedzialam ze jeszcze karmisz piersia.. hihi masz racje to wielka wygoda
ostatnio porbowalam dwa razy podac butle w nocy bo lelek obudzil sie zanim poszlam spac i przyjal ja bez problemu
ale on sie roznie budzi a przeciez nie moe mu za kazdym razem butelki podowac hmm
boje sie tez jego zabki (na razie w liczbie pijedynczej) bo wiadomo ze nocne picie slodkosci wplywa na ich stan ujemnie
co do karmienia w czasie ciazy... hmm moje kolezanki karmily i bylo wszystko ok ufff
a ja akurat to stwierdzenie ze dziecko pijace piers odbiera fasolce to co najlepsze zrozumialam bardziej odnosci wartosci odzywczych, jako ze maluszek w brzuchu dostaje ich mniej, tzn ze ssacy maluch ma pierwszenstwo hehe
ale moge sie mylic
a deflegmin to nie jest syrop. to takie kropelki odkrztusne
syropki tez sami stosujemy, :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

29 kwie 2008, 19:08

Mogę nieśmiało powiedzieć, że idzie ku dobremu :-) Już 3 godziny bez zwracania, był cycuś i tak co kilkanaście minut herbatka... Heleneczka dużo śpi, choć budzi się co jakiś czas i chce być przez mamusię wytulona. Moje kochane dzieciątko...
Madziorka, co do nocnego karmienia to też martwi mnie kwestia tego jak ono wpływa na ząbki. No ale Helenka na razie ząbków nie ma :-D Poza tym Ona jak już wspomniałam cycusia tylko raz je i to zdarza się, że symbolicznie :ico_oczko: A były już takie 2 noce, że w ogóle cyca się nie dopominała. Tylko ze 3 razy herbatkę piła (u nas jest baaardzo suche powietrze).
A jeszce wracając do tematu karmienia piersią w ciąży - ja wiem, że "fasolka" ciągnie z mamy organizmu co najlepsze, więc myślę, że jeśli ktoś traci na karmieniu, to jest to mama :ico_oczko: Bo "ciągną" z niej 2 istotki...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 kwie 2008, 20:57

My po zakupkach na weekend ,i teraz dylemat co zabrac,jaka pogoda??Jakie ciuszki Wiki ech jutro bede kombinowac hihi :-D cosik wymesle no nie!!!NO WIKULKA duza pewnie po tatusiu hihihi

ANIU oby ten paskudny bakcyl calkowicie opuscil Heleneczke :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i o tym przesadzie nie slyszalam jakies glupoty :ico_olaboga:


MADZIORKA hihihi fajnie odstawiasz Lelka od piersi hihi usmialam sie!!!Fotki rewelacja superasne kolorowe i piekny przystojniacha Lelus!!

ALEKSANDROWICZ wlasnie wracaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości