Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

12 kwie 2008, 16:18

Cześć dziewczyny
mamy kłopoty ze zdrowiem Tosieńka, dlatego nie miałam kiedy wejśc na TT.
Najpierw to przeziębienie, potem okazało się ze ma egzemę na rączcę, a dzisiaj odkrylam na brzuszku jakieś krostki :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
martwie się bardzo, znowu w pon idziemy do lekarza.

Przepraszam że tylko o sobie, ale nie mam teraz czasu żeby wszytsko doczytać, ale jestem duszą z Wami.

[ Dodano: 2008-04-12, 16:27 ]
A co do mojego badania, to jeszcze nic nie wiem wyniki bedą w przyszłym tygodniu...zobaczymy.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 kwie 2008, 00:26

Gabi no własnie niewiem czy to aleria, czy nie ale na dalsza część ezemy to nie wyląda....mam nadzieje że do jutra przejdzie, jak nie to pojedziemy na pogotowie :ico_noniewiem:
mama-emilki pisze:My dzisiaj uczymy sie dalej zasypiac samodzielnie, tata przeczyta Emi bajke i wychodzi z pokoju - mam nadzieje ze usnie sama jak wczoraj bez płaczu :ico_sorki:

No to wspaniale, u nas czytanie bajki przynosi odwrotne rezultaty, Antoś zaczyna sie bawić, gada ć itd.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

13 kwie 2008, 10:25

Dzien dobry Baboski
Mnie tez nie bylo dlugooo ale wiecie jak to jest jak sie ma gosci.. moja Babcia najpierw przyjechala,pozniej moja Mama.. i tak jakos nie mialam czasu wejsc a w wolnej chwili gadalasmy sobie i spedzalam czas z mama i babcia :ico_oczko: Moja mama i babcia sa dalej u nas i jeszcze pobeda do chrztu mojego Marcuska a chrzest bedzie teraz w sobote (19,04.) pozatym to u mnie wszystko ok,mialam wczoraj urodzinki i bylo fajnie wszystko smakowalo i wszyscy byli zadowoleni i tesciowa mi powiedziala ze schudlam.. ale nie tylko ona to zauwazyla bo mi juz to powiedziala moja mama i babcia i maz tez :-D i sama czuje ze mi te kg gdzies uciekaja :ico_haha_01:
A u moich dzieci tez wszystko super,Nicolinka to maly lobuz teraz sobie spi tak samo jak moj Marcus i mala Nicole jest slodka i zywa dziewczynka taka jest madra i zdrowa jest nie choruje na szczescie :ico_brawa_01:
A Marcus juz ladnie podrosl troche i ma apetyt i wszystko pieknie,dalej sobie gaworzy i pieknie sie usmiecha oh kocham te moje dzieciatka slodkie :ico_oczko:
Aha u nas pogoda dzisiaj pieknuutka,sloneczko swieci,i jest taka wiosenna pogoda :ico_brawa_01: a dzisiaj idziemy na obiad na kaczke do tesciow pycha.. i zupka rosol bedzie :ico_oczko: Nicolinka teraz jest szczesliwa bo ma tyle osob do zabawy ze ze mna to sie nie bawi.. mama jest potrzebna do spanka do uspania a tak to sie bawi raz z babcia i raz z prababcia :ico_oczko:

Mama_Emilki - fajnie ze probujecie usypiac Emilke tak zeby sama zasypiala.. moze sie uda trzymam kciuki.. ja tez bym powoli chciala zeby Nicole saama zasypiala ale to wiem ze narazie nie uda sie .. mala tak sie przyzwyczaila ze to ja ja usypiam ze szok?? :-)

Maggie biedny Antos.. powodzenia dla was trzymam kciuki ze ta cala wysypka szybko zniknie i bedzie ok..

Iza ja tez bylam raz z moja Nicolinka w szpitalu jak sie mala oparzyla.. i bylismy tam 3 dni i tez juuz bylam w ciazy z Marcuskiem,i przezywalam wszystko w tym szpitalu.. ale mimo wszystko nie wyobrazam sobie zebym miala zostawic Nicole tam sama.. Ciesze sie ze z Matusiem juz lepiej,i ze ty i twoje malenstwo czujecie sie lepiej to wazne Pozdrawiam i buziaki dla was :ico_oczko:

Diem super ze czujesz sie dobrze i ze czujesz juz kopniaczki :ico_brawa_01: Wiem ze bedziesz miala ciezko w lato chodzic z duzym brzuchem ale dasz rade.. ja chodzilam z Nicole w lato z brzuchem i juz nie umialam ... ciezko bylo..bo te upaly byly straszne.... ale dalo sie wytrzymac.. poradzisz sobie :ico_oczko: A z twojego Kourosha to maly Madralinek rosnie ale chyba wszystkie dzieci sa madre w tym wieku :-D :ico_brawa_01:

Ok ja bede uciekac pod prysznic i sie ladna musze zrobic.. poki moje kochane dzieci spia.. wiec milego dnia wam zycze.. a my dzisiaj pojdziemy na spacerek po obiadku bo jest tak piekna sloneczna i wiosenna pogoda ze hej.. a wiec wpadne pozniej paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 kwie 2008, 12:54

Cześć dziewczynki, u nas nadal wysypka, nie wiem juz czy mniejsza czy nie B mówi że według mniejsza, jutro pójdę do lekarza, boję się że to może być różyczka :ico_noniewiem:
Chociaż wydaje mi się że różyczkę dziecko pózniej przechodzi :ico_olaboga:
mama-emilki pisze:No i wczoraj sama usnęła w swoim pokoju :-)

Brawo dla Emilki :ico_brawa_01:
Kristi no to miałaś pełen dom gości, fajnie :ico_oczko:

Ja coś ostatnio nie mam weny do p[isania, wybaczcie :ico_noniewiem: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

13 kwie 2008, 14:40

maggie witajcie doczytalam ze zastanawiasz sie czy to nie rozyczka wiesz nasz maly mial 3dniowke ma podobne objawy jak rozyczka najpierw dziecko na pare dni goraczke a pozniej przychodzi wysypka na brzuszku dzidzia jest ogolnie oslabiona jak przy grypie u nas tak bylo a rozyczka ma te same objawy ale dodatkowo jeszcze sa powiekszone wely chlonne wiec lepeij to sprawdzic u lekarza u nas okazalo sie ze to trzydniowka i w sumie juz z wysypka poszlismy do lekarza i okazalo sieze to juz po chorobie maly przyjmowal tylko jakies witaminki na wzmocnienie ale lepeij to sprawdzic ...wiesz dzici rozne choroby przechodza nasz przeciesz po roczku mial ospe i tez niewiadomo skad ...
buziaki
lece na grilla zapraszam wszystkich papappa

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

13 kwie 2008, 19:33

hej

iwonap, hej hje..zaglądaj częściej i dawa tu jakies fotki Blondynka swojego....super ze Piotruś tak lubi rysować..Mat sie nie potrafi na niczym skupic

Maggie, trzymaj sie kochana i nie dajcie sie chorobom....duzo zdrówka dla was!!!!

Kristi, to super ze masz tyle najblizszych w domu..mam nadzieje ze atmosfera jest miła.....i licze na to ze odpoczniesz w tych dniach..w koncu masz mamę i babcie do pomocy!!!!! trzymaj sie kochana

diem, kochany Kourosh..jaki on mądry.....super ze kopniaczki już czujesz..ach ja sie nie moge doczekac.....diem..bedzie ci z pewnością trudno w tych ostatnich dwóch miesięcach...tym bardziej ze jak móiwsz mąż bedzie pracowal wiec za bardzo to sobie nie odpoczniesz.....kurcze....a moze mama by do ciebie przyjechala...zal mi ciebie....wiem ze sobie doskonale poradzisz ale trudno bedzie

mój synek odrabia braki w jedzeniu..ciesze sie bardzo
przez tą chorobę taki rozpieszczony jest teraz..na wszystko reaguje płaczem i histerią..teraz na przykład płacz\e od 20 min bo spac nie chce a zmeczony jest bo nie spal caly dzien

Aginko.to dbrze ze chociaż u was pogoda..bo u nas lało cały tydzien..dopiero dzis słońce wyjrzało..spędzilismy cudowny dzien a swiezym powietrzu
a powiedz co Magda mówi o Maliwince? ze tez taka jest?? czy ona tak tylko w domu sie zachowuje???

[ Dodano: 2008-04-13, 19:36 ]
ja juz dzisuaj raczej nie zajrze......to miłej nocki wam zycze

szukamjakiś fajnych domków nad jeziorem..chcemy jechac na majówkę....ciekawe tylko jaka bedzie pogoda

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

13 kwie 2008, 20:26

a powiedz co Magda mówi o Maliwince? ze tez taka jest?? czy ona tak tylko w domu sie zachowuje???


no właśnie madzia mówi że Malwinka jest słodkim aniołkiem .. u niej nie daje tak czadu i potwierdzają to jej dzieci - mówią że jest przesłodka ... ale rano madzia jak przychodzi to widzi jak całkiem inna jest Malwinka i sama nie dowierza co ona potrafi wyczyniać ....

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

13 kwie 2008, 20:47

witajcie dziewczynki
przepraszam, ze mnie nie ma z Wami, ale cos ostatnio nie mam kiedy wejsc na TT :ico_placzek: , jeszcze mi Asia dwa dni temu jakos tak fatalnie stanela na noge, ze kuleje i skarzy sie ze ja boli... bylam z nia dzisiaj n szpitalu zeby jej zrobili zdjecie nozki i zobaczyli co, to bo mi kulala dzisiaj bardziej niz wczoraj i lekasz nic nie wykryl, mowi ze mosiala sobie nadwyrezyc staw skokowy i ze to jej samo minie, ale mnie jest jej strasznie zal jak widze jak kuleje i sie skarzy ze ja boli :ico_placzek:
przepraszam ze tak tylko o sobie, jak juz sie troche wyrobie to wpadne na dluzej...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 kwie 2008, 21:08

Cześć dzewczynki
Iwonko no właśnie sprawdzamy czy węzły chłonne są powiększone i nic nie czujemy.
orączki też nie ma...miał kilka dni temu dwa razy stan podgorączkowy, ale z tym bylam u lekarza, a teraz przy wysypce nie ma.
Iza dzięki, WAM też zdrówka zyczę, a TY kiedy masz USG?
Gabi no właśnie , mi sie wydaje że moj Antoś był szczepiony przeciw różyczce...ale już sama nie pamietam, zaraz chyba zajrzę w końcu do ksiązeczki :ico_oczko:
Aginka pisze:madzia mówi że Malwinka jest słodkim aniołkiem .. u niej nie daje tak czadu i potwierdzają to jej dzieci - mówią że jest przesłodka ... ale rano madzia jak przychodzi to widzi jak całkiem inna jest Malwinka i sama nie dowierza co ona potrafi wyczyniać ...

Aginko, bo Malwina to poprostu Aniołek z różkami :ico_haha_01:
Basia mam nadzieje że ból nożki Asieńce przejdzie szybciutko, całuski dla Niej.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

13 kwie 2008, 21:36

Witajcie wieczorkiem..
U mnie dzien minal fajnie,bylismy u tesciow,i bylo ok,mala spala sobie razem z Marcuskiem w jednym pokoju i spali dlugo pierwsza obudzila sie Nicole a pozniej Marcus.
Jeszcze mam gosci tydzien a pozniej juz pojada,powiem wam ze jestem nimi juz zmeczona.. :ico_wstydzioch: Tez bym chciala sie pobawic z Nicole ale niemam jak?? :ico_placzek: Dltego wiecej czasu poswiecam Marcusowi ale malutki przewaznie spi.. a teraz niedawno Nicole wykapalam i teraz bawi sie z mama moja i babcia a ja na chwilke zajrzalam do was :ico_oczko:
Ogulnie atmosfera jest ok,ale jakos juz chyba przywyklam ze sama jestem z dziecmi.. i tak jakos mi dziwnie teraz jak mam gosci..a to jeszcze nie wszystko bo w piatek przyjedzie moja siostra z moim kuzynem :ico_haha_01: .. :ico_noniewiem:
Ok najlepsze jest ze Nicolinka spi z nami w naszym lozku i nie zawsze bede wchodzic na TT wieczorkiem..
Milej nocki wam zycze buziaki papa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość