Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 maja 2011, 20:39

zoola właśnie o tej butelce myślę i dziś lekarka mi polecała ale nie pamiętała nazwy firmy.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

17 maja 2011, 21:17

Witam :-)

Dzieki dziewczyny za wsparcie, byłam dzis w pracy po swiadectwo pracy, ale nic z nia na ten temat nie gadałam tylko wziełam co moje i poszłam.

Filipek juz lepiej sie czuje, opuchlizna powoli schodzi, ale jutro idziemy na wizyte odebrac wyniki z moczu.

Bylismy na bioderkach, wszystko jest oki ale za dwa miesiace mamy jeszcze raz przyjsc na kontrole i do tego czasu podwojnie pieluchowac.

Co do butelek to ja mam Avent, ale tez sama nei wiem czy rodzaj butelki ma wielki wpływ na kolki u dzieci, ale warto wyprobowac moze akurat sie uda :-)

Nie wiem co jeszcze miałam napisac :ico_wstydzioch:


A Markotka
wspołczuje ci tego puchniecia, ja sama nie miałam, ale wiem ze musi ci byc juz ciezko, jeszcze maja przyjsc wysoki temperatury to dopiero bedziesz puchnac :ico_szoking:

Nowa zdrowka dla Poli :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

17 maja 2011, 21:32

Murchinson, oby przeszło Mateuszkowi :ico_sorki: Masz rację warto spróbować z butelką, może akurat pomoże :ico_sorki: A już się pewnie wycierpiał i Ty też napewno zmęczona :ico_sorki:

Markotka ja też mam taką wodnistą wydzielinę i bałam się że to może wody się sączą ale lekarz na izbie przyjęć zbadał i to nie to. Powiedział że pod koniec ciąży może być taka wydzielina, ale ja coraz częściej wkładki muszę wymieniać.
Jutro mam wizytę, poznam wynik posiewu i pozostałe wyniki krwi i moczu. Robiłam znowu te badania co na poczatku ciąży. Właśnie nie jestem pewna czy ten posiew był na tego paciorkowca czy jakiś inny :ico_noniewiem: No ale jutro wszytskiego się dowiem.

[ Dodano: 17-05-2011, 21:42 ]
wiola85, ale super zdjęcie :ico_brawa_01: Teraz najbardziej widać jacy są podobni do siebie :ico_brawa_01:
Super że Filipkowi przechodzi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

17 maja 2011, 22:09

zastanawiam się jakie są skurcze przed porodem...
hmmmm... mam skurcze co 10 minut ale nie są jakoś szczególnie bolesne ani nic innego się nie dzieje w ciągu dnia miałam co 25 minut co 15 i tak różnie

[ Dodano: 17-05-2011, 22:19 ]
pewnie dają znać że termin już blisko :-D zobaczymy jak będzie jutro :-) jak coś to napiszę :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

17 maja 2011, 22:47

Mariola_Larose, no ciekawe, może się rozkręca :ico_brawa_01: Jak są coraz częściej to może jest szansa że w nocy Cię ruszy albo nad ranem :ico_brawa_01: Czekamy na wieści :-)

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

17 maja 2011, 23:05

Wątpię :-D teraz są nie regularne co 10- 9 -12 minut i nie są bolesne raczej takie ściskanie w dole brzucha dość mocne... Zobaczymy jak to będzie :-) jeśli coś się zacznie napewno napisze mam telefon z netem zawsze przy sobie :-D

[ Dodano: 18-05-2011, 05:55 ]
Witam się porannie :-) jak narazie nic się nie ruszyło... Skurcze dalej nie regularne... Bez rewelacji... :-)

zapowiada się kolejny piękny dzień chyba się trochę powygrzewam w słońcu :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

18 maja 2011, 06:22

ja też się witam porannie :-D coś dzisiaj nie mogę dospać, ale to pewnie przez to, że wczoraj w dzień pospała i wieczorem wcześnie się położyłam, bo mąż mnie wkurzył i nie chciało mi się z nim siedzieć :ico_noniewiem:

Mariola to pewnie skurcze przepowiadające :-D pewnie na dniach się rozpakujesz :ico_brawa_01:

Wiola super fotka :ico_brawa_01: strasznie podobni są do siebie Twoi synkowie :ico_brawa_01: dobrze, że Filipkowi już lepiej :ico_sorki: a z tą opuchlizną to masz rację, że jak jest cieplej, to jeszcze bardziej puchnę :ico_sorki:

Motylek oj, ja bez wkładki to ani rusz :ico_sorki: czasem mam tak, że wymienię na świeżą i za chwilę idę znowu, bo już mokro :ico_olaboga: Mam nadzieję, że nie przyjdzie nam rodzić w te upały :ico_sorki: Co do badań, to ja muszę lekarza zapytać o badanie WR, bo wiem, że w szpitalu wymagają dwóch-z początku i końca ciąży i pewnie teraz będę musiała powtórzyć.

Zoola to będziesz miała faktycznie bardzo długą przerwę w pracy. Ja się cały czas zastanawiam co zrobię z Krzysiem po macierzyńskim :ico_sorki: chciałabym, żeby moja mama się nim zajęła chociaż pół roku, ale nie wiem czy zdrowie jej na to pozwoli, a później ewentualnie żłobek, bo takiego maluszka pół rocznego do żłobka bałabym się dać. Teściowa nie wchodzi w grę, opiekunka tak średnio-przyjdzie jakaś obca baba, nie wiadomo co z dzieckiem będzie robić i jeszcze pewnie wszystkie kąty przejrzy- nie wyobrażam sobie tego :ico_sorki:

Murchinson te butelki Dr Brown'a do niedawna można było kupić tylko na allegro, ale są już w sklepach widziałam u siebie małą chyba za 15zł, a dużą za 20zł.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

18 maja 2011, 08:05

hej !!!

w nocy miałam postój w spaniu.bardzo bolał mnie jajnik. teraz zaczyna znowu kłuc podbrzusze.......
Mariola_Larose, widze ze zaczyna sie cos dziac........ :ico_brawa_01: markotka, moja widzielina tez wodnista wiec to norma :ico_oczko:
motylku a Ty dzis masz wizyte ?? :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 maja 2011, 08:38

ja tylko sie przywitam i spadam sie ubierac, doczytam potem
milego dnia
i podstawowe pytanko co na obiad?

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

18 maja 2011, 08:44

i podstawowe pytanko co na obiad?
mała zje krupnik , a poznie robie ryz z warzywami :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość