Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

30 kwie 2008, 08:15

Witam was dziewczynki :):

Aniu
oby Helence szybko przeszla ta cholerna 3 dniowka...biedulka sie meczy i ty razem z nia :ico_pocieszyciel:

Frydza twoja Wiki to bije rekordy moj zaledwie 10.5 kg
Ale brawa dla duzej dziewczyny :):

Madziorka Leonek przesłodki na 5 zdjeciu myslalam ze krawat ma a to od hustawki :ico_smiechbig:

My cale dnie spedzamy na dworze (no prawie) dzisiaj jedziemy do znajomej co ma 7 miesieczna dziewczynke :):
Wczoraj bylam u fryzjera iu jestem bardzo zadowolona mam zostala z Marcinkiem a nie bylo mnie 4 h szok fryzjerka powiedziala ze nigdy nie widziala osoby z tyloma wlosami na glowie :ico_smiechbig:

U nas ok P pracuje dopiero sobota i niedziela wolna...z tesciowa na spokojnie mialam rozmowe w cztery oczy ...pozniej opowiem z rana jakos weny nie mam o niej pisac hehehe

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

30 kwie 2008, 08:36

Witam!
Nocka nieprzespana, na szczęście bez sensacji. Rano Lenka zjadła 40 ml mleka i znów wszystko wzróciła. Taka jest słabiutka, że nawet ciężko Jej się z boku na boczek przekręcić. Teraz śpi...
Magda, mam nadzieję, że rozmowa z teściową jakieś pozytywne skutki będzie miała. Koniecznie pochwal się nową fryzurką.

[ Dodano: 2008-04-30, 08:38 ]
Widzę, że fotki z serii "szalejemy na huśtawce" są wszechobecne, więc i ja pokażę Wam jak się Szpaczek w niedzielę cieszył na huśtawce. Tylko że u nas nie ma zabezpieczenia dla dakich maluszków, więc mamusia musiała trzymać dziecko, ale i tak się Helence podobało :-)
Obrazek

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

30 kwie 2008, 09:07

Witam Ja dziś do pracy :ico_placzek: w sumie 01.03.04 też więc nici z wyjazdu.
Aniu jak moja miała tą grypę żołądkową to dawałam jej debridat i Orsalit ,to taki proszek który ma potrzebne mikroelemęty jak dziecko duzo wymiotuje i biegunkuje polecam jest bez recepty :ico_oczko: Mam nadzieję że Heleneczce szybko przejdzie i wyjazd wypali.
Madziorka ty to masz mistrza ale też nie chciało mi się latac z góry na dół , i zrobiłam sobie kuchnie na górze hi hi hi.
Frydza no Wikunia bije wszystkich na głowę ja nie wiem ile moja waży narazie , odpoczni za mnie na tej wsi :ico_oczko:
W czoraj pojechaliśmy do doktora bo Klaudia znowu kaszle :ico_olaboga: 10dni po zastrzymku i znowu antybiotyk :ico_szoking: ale to jeszcze nic .A więc siedzimy sobie u doktora a Wiki troche marudna , więc wyszłam z nią na podwórko .I jak sie rozdarła nie mogłam ją uspokoi , nie wiedziałam co się stało sama zaczełam ryczec, w końcu przepuścili nas bez kolejki do doktora i okazało się że Wiki pierwszy raz w życiu kolek dostała ale jakich :ico_szoking: nospę jej dożylnie podali .Ja w szoku bylam bo się wystraszyłam że może coś połkła np.spinkę .Klaudia ma tekie małe ,doktorka dała przekaz do szpitala na chirurgie dziecięcą jeśli przez 2godz. jej nie przejdzie.Na szczęście dziś mogę to powiedziec to ostra kolka , ale kurka z czego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

30 kwie 2008, 09:26

jesli moge cos powiedziec to podziwiam cie ze bedac w ciazy jeszcze karmisz piersia
i mysle ze to przede wszystkim odbije sie na twoim organizmie bo dzieciaczki sobie krzywdy nie dadzą zrobic a twoj organizm bedzie na maksa wykorzystany
helenka bedzIe cyckac mleczko a fasolinka i tak wezmie co swoje

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 kwie 2008, 09:35

Witam ja wir przygotowan do wyjazdu ,IDZIE NAM 6 ZABEK :-D ale bez marudzenia takze jest ok :ico_oczko:


MADZIU dawaj fote z nowymi herami juz!!!!i pisz co to za rozmowa z ta tesciowa lepiej juz???


ANIU sliczna Heleneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i duzo zdrowka dla niej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

EDYTKO niema sprawy wypoczne za Ciebie!!i biedne twoje dzieciaczki ech te chorobska a kyszzzzzzzzz Obrazek

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

30 kwie 2008, 11:37

jagodka24 pisze:helenka bedzIe cyckac mleczko a fasolinka i tak wezmie co swoje

Nic dodać nic ująć... ale z tym karmieniem to jest tak, że tylko raz, w nocy i to symbolicznie. Niemniej jednak już niedługo, bo zdaje się, że pokarm mi zanika...

Frydza, Wiki jak szaleje, to na maksa - 6 ząbek :ico_szoking: Ale i tak raczej nie przebiła Emisi Asiuli. My na razie szczerbaci, jako jedyni chyba. Życzę udanego wyjazdu, nasz na 99% nie dojdzie do skutku. Heleneczka też dziś wymiotuje, na szczęście płynów już nie zwraca, więc jakaś poprawa jest.... ale jest bardzo osłabiona :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Staram się trzymać, bo nie chcę żeby widziała jak płaczę, ale i tak parę razy się rozkleiłam...

[ Dodano: 2008-04-30, 11:39 ]
Edytko, zdróweczka dla Twoich dziewczynek. Kurczę, nie wiedziałam, że kolki mogą pojawiać się w takim wieku :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 kwie 2008, 12:35

KOCHANE ZEGNAM SIE NIE BEDZIE MNIE 5 DNI bede za Wami tesknic kochanienkie Obrazek Obrazek ,niebawem mezulek wroci z pracy i smigamy Obrazek Obrazek Obrazek

ANIU no ci powiem ze jak Wikuni zabki nie szly to teraz jeden za drugim smiga i jakie duze :ico_szoking: u Was napewno Heleneczka tez pojdzie jak odrzutowiec!!Szkoda ze nie wyjedziecie ale przeciez zdrowko niuni najwazniejsze!!DUZO ZDROWKA trzymaj sie dzielnie napewno niebawem niuni przejdzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

30 kwie 2008, 14:06

witam

frydza udanego długiego weekendu, ja niestety w piatek do pracy :ico_placzek:

a dziś mega zajob, mam już dość :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 kwie 2008, 17:50

helloooooooo

frydza juz nie zdarzylam , pewnie w drodze jestes hehe zycze slonecznej pogody, wracajcie zrelaksowani i opaleni hihi

aniu okropnie mi was żal, zwlaszcza małej.... aa buuuuuuuuuuuuu
dzis juz bedzie z wami krzysiek wiec bedzie ci lżej :ico_pocieszyciel:
a wiesz ja jak plakalam pare razy przy lelku to on sie smial... i w ogole nie reagowal
on chyba nic z tego nie kuma :ico_placzek:
ale facet, wiec twardy musis byc hehe

asiulka ty tez dzis podlamana??? niestety taki urok pracy w sklepie, dlugie weekendy nie istnieja :ico_placzek:
ale jutro nadrobisz :ico_haha_01:
oby slonko wam towarzyszylo
buzka

madzia no cos ty!!! z tesciowa sie dogadalas???? hmmm widze ze ty jestes bardzo wrqazliwa na tym pukncie i chcesz jednak zeby miedzy wami byla zgoda, podziwiam
ja to jestem zlosliwa i pamietliwa... choc jak trzeba to potrafie pierwsza reke wyciagnac.... hihi

edyta szok ze takie kolki moga jeszcze malucha napastowac :ico_szoking:
dobrze ze znacie przyczyne, oby juz nie wracaly
ja musialabym miec 2 kuchnie bo na gorze by mnie nie urzadzalo, jesli salon i wyjscie do ogrodu na dole hehe a na gorze tylko spimy i do toalety biegamy hihi


bylam dzis w szkole i... lelek nawet dzielnie znosil zlobek. tylko raz na poczatku musialam go uspokoic a potem juz beze mnie swirowal ufff
ale kiedy go odbieralam na moj widok od razu minka w podkowke.. "mamo dlaczego mnie tu zostawilas??"
ale zaraz sie rozesmial i na nowo powera dostal hehe

zrobilismy jeszcze maly sgopping hihi troche ubranek letnich dla lelka i takie tam duperele
tatusiowi nowe butki kupilismy
hhihi
i dotarlismy obladowani

teraz lelek spi na ogrodzie i czekam na adasia, pojechal po pieczywo i zaraz bedzie

milego popoludnia

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

30 kwie 2008, 20:38

Hej!
Dziewczyny, w końcu chyba lepiej. Uff, Szpak ożył, zączął pić, troszkę jeść, gaworzyć i znów wszędzie Jej pełno. Co prawda szybko opada z sił i musi sobie drzemkę uciąć, ale jest zdecydowanie lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . A to oznacza, że może jednak wyjedziemy. Zobaczymy jak będzie jutro.
Asiu, współczuję, że musisz pracować, ale jak napisała Madziorka - taki urok sklepów. Mam nadzieję, że uda Ci się wypocząć jutro no i w weekend...
Madziorka, Krzyś jest, ale jakby Go nie było :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Ktoś musiał zrobić zakupy, pojechać zmienić opony na letnie (dopiero :ico_wstydzioch: ), a teraz poszedł na służbową imprezę - dwóch starych chorążych odchodzi do cywila. Co prawda przed wyjściem wykąpał Lenkę i ma zaraz wrócić, ale ja nie dam rady na niego czekać. Sama nie czuję się zbyt dobrze :ico_ciezarowka: no i jestem padnięta od nadmiaru emocji, a raczej strachu o Heleneczkę. Szpak już kima, więc mamusia też zaraz będzie hihi. Aaaa, objadłam się na noc pizzą :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Krzyś mi zamówił średnią i to zachciankową, bo musiała być z cebulą i mięskiem :ico_oczko: Zostawiłam Mu tylko na spróbowanie, ale On na imprezce na pewno obje się pyszności, więc ok :ico_oczko:
A co do płakania przy Helence, to mi też się parę razy zdarzyło i Szpak nie wiedział co się dzieje.... Patrzyła taka zadziwiona i pewnie zastanawiała się o co chodzi ....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość