Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

22 lis 2007, 00:12

Witam dziewczyny :ico_haha_02:
Fela dywan mi sie podoba :ico_brawa_01: a Alusi nie prowadzalam do zlobka :ico_wstydzioch: tylko od razu na gleboka wode poszla do szkoly i to od razu ja zostawialam :ico_oczko: tylko ze Ala jak miala 2 latka to zostawala z kim popadlo i nigdy nie plakala :ico_oczko: az mi bylo z tym zle :ico_olaboga: bo do kazdego lgnela, teraz juz mnie nie chce tak z domu wypuszczac ale natomiast lubi zostawac w szkole czy u kogos :ico_oczko:
lucy23, z butelka bedzie dobrze :ico_oczko: z czasem sie przezwyczai i tak jak dziewczyny pisaly rob mniejsze porcje (mniej sie marnuje :ico_noniewiem: )
Jasnie Pani foteczki naprawde boskie :ico_haha_01: a Lucja jaka duza :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_brawa_01: a co do udzielania sie na innych watkach to ja tylko na poloni teraz pisze i czasem ogolnie w niemowlakach :ico_wstydzioch:
Marta Farnio superowy na foteczkach, jaki duzy chlopak rosnie :ico_brawa_01: a z tesciowa mam nadzieje ze juz lepiej i nie wydzwaia z glupimi tekstami :ico_pocieszyciel:
madziorka hihi, ale z was ciekawa zakrecona zakupowa rodzinka :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_brawa_01: i ogolnie z fotek mozna wywnioskowac ze niezle kibicujecie naszym ubrani w "bialo-czerwonych"

No a a dzis dopoludnia bylam strasznie spiaca i leniwa a po poludniu cos mi sie odmienilo ze sprzatalam na maxa :ico_szoking: wszystkie podlogi na kolanach szorowalam (zeby bylo dokladniej :ico_puknij: ) i nawet w czesci jadalnej i w korytarzu plytki szczoteczka do paznokci szorowalam :ico_puknij: :-D :ico_puknij: :-D dzi9eci mi asystowaly (czyt szkudzily) ale jestem dumna ze swej pracy :ico_haha_01: a teraz piore :ico_puknij: i w koncu mam czas was poczytac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

22 lis 2007, 00:19

Madziorka
http://www.allegro.pl/item272037738_chr ... _r_74.html
taką niby mam opcję i nie chce białego, bo mi sie podoba niebieskie,
a mojemu Jackowi sie to podoba
http://www.allegro.pl/item266304478_bia ... _haft.html
albo to:
http://www.allegro.pl/item268605091_bia ... welur.html

a ja nie mam dzis czasu bo mały coś marudzi przes sen nie wiem co jest :ico_olaboga: moze jednak zębole tym razem

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 lis 2007, 00:21

Emilka ale cie wzielo na sprzatania,daj mi troche tej checi,bo ja nie mam :ico_wstydzioch: a musze generalne porzadki porobic,bo T jak posprzata to lepiej nie mowic :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

22 lis 2007, 00:43

lucy23, chetnie dalabym ci troche tej energi :ico_haha_01: ale jak? postaram sie puscic kablami :ico_haha_01: a tak wogole to nie mam pojecia skad mnie to naszlo :ico_noniewiem:
martuchafrost, masz racje takie pomialkiwanie przez sen to albo zebole albo problem z gazami bo przy zapaleniu ucha to krzyk niemilosierny :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-11-21, 23:54 ]
Marta co do ubranek to
1 primka , ten bialy welurowy bardzo mi sie podoba (chyba to bym wybrala)
2 ten ortalionowy komplecik tez jest lady tylko jak dla mnie zbyt malo reprezentacyjny :ico_oczko: ale ogolnie fajny 9zastanowilabym sie nad nim)
3 niebieski komplecik jak dla mnie sliczny ale taki bardzo elegancki i wiadomo ze tylko do chrztu :ico_noniewiem: (no i dzidzi moze byc zimno w tym)
Takze Martusia nie gniewak sie na moje opinie :ico_wstydzioch: jak wybierzesz to na pewno bedzie dobrze

[ Dodano: 2007-11-22, 00:08 ]
I jeszcze was fotkami pozanudzam :ico_haha_01:
Tu Nati jako kierowca (przepraszam za jakosc, zdjecie z tel)
Obrazek
Tu probuja tanczyc :ico_haha_01:
Obrazek
Tu Nati wcina kolacje
Obrazek
Tu mi wylancza odkurzacz :ico_oczko:
Obrazek
Tu mlody chodzi :ico_oczko:
Obrazek
A tu ALusia po mojej ingerencji fryzjerskiej :ico_oczko:
Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 lis 2007, 01:16

cześc dziewczyny
ostatnio miałam strasznie duzo "roboty" i kłopotów, bo antoś zachorował, kilka nocy miałam z głowy, bo spać nie mógł i cierpiał mój brzdąc...ale już lepiej czosneczek postawił go na nogi :one:

jaśnie pani super Luśka się prezentowała śliczna z niej dziewuszka :one:
felcia właśnie czytam Twoje ropzterki
słuchaj a może to dla Konrada za długo moze lepsze były by ranki....
ja tez myslałam o nursery school....ale stwierdzilam ze poczekamy aż Antos będzie mógł iść do preschool...czyli jak będzie miał 2 i 9 miesięcy.
Jak narazie codziennie chodzimy do play group.
Chociaż powiem Ci, że mój Antoś też chodzi za mną, taka mała przylepa mamusina.
trzymaj się kochana, Konrad się przyzwyczai...wiadomo to pierwsze rozstania...zawsze są bolesne dla dzieci.
Trzymam kciuki za Ciebie i Kondzia.
Emilka śliczne masz dzieciaczki.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 lis 2007, 01:24

Emilka przesliczne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajne to jak tancza :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

22 lis 2007, 01:26

Maggie, szkoda Antosia ze chorowal :ico_olaboga: a ze czosnek mo pomogl to super :ico_brawa_01: a jak podajesz ten czosnek?? bo ja nigdy jeszcze ALi nie podawalam :ico_noniewiem: tylko z naturalnych syrop z cebuli i mleko z miodem

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 lis 2007, 01:35

Emilka_M, ja do syropu z cebuli dodaję starty na tarce czosnek, szczypie troszke w jezyczek, ale działanie ma natychmiastowe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

22 lis 2007, 07:51

dzien dobry dziewczyny !!!!
Emilka fajne foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a Ala super wygląda w nowej fryzurce :ico_brawa_01:
co do ciuszków na chrzest to mi sie podoba ten niebieski i on jest z polaru wiec sądze ze zimno mu nie bedzie, zreszta grubo go ubiore pod spodem, co do białego kompletu to Jackowi sie podoba no i jest bardziej uniwersalny wiec bym wykorzystała, ale jak mi siora powiedziała ze moja ciotka ( ma fioła n apunkcie mojej chrzesnicy i teraz Franka) kupiła małemu ciuchów za 1000 zł ( wójcik, H&M itp :ico_puknij: ) to stwierdziłam, ze nie bede patrzec na uniwersalność :ico_oczko: zreszta moja mama tez pokupiła małemu ciuchy wiec kazały mi nic nie brac do Polskki :ico_olaboga: Franko ma przyleciec nago :ico_brawa_01: bo sie nie zabiore z powrotem :ico_olaboga:
mały dzis cała noc marudził a ja dzis mam szczepienie :ico_olaboga:
no i robi mi strasznie " treściwą" kupke, wiec mi go zal bo strasznie sie męczy przy tym :ico_olaboga: no i znów mi dzis nie zbadaja Franka przed szczepieniem :ico_olaboga: bo w nowej przychodni powiedzieli mi ze pierwszy termin za " wywiad lekarski" Franek ma 14 stycznia tyle ludzi tam jest i kazali mi iść do starej przychodni jeszcze na ta szczepionke :ico_olaboga: a ja te pielegniarki od szczurów oststnio wyzwałam :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

22 lis 2007, 11:28

Witam kochane z poranna :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia:
Ja juz pranko wstawione mam nati sie bawi a mama kilka :ico_oczko: zaraz za obiadek i sprzatanie sie biore :ico_haha_01:
martuchafrost, mam nadzieje ze Franiowi nic nie bedzie po szczepieniu :ico_sorki:
A zakomplementy za fotki dziekujemy :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-11-22, 12:03 ]
No gdzie wy sie podziewacie mamuski???? :ico_placzek:
Ja juz wszystko zrobilam i sie nudze :ico_oczko: Nati poszedl na drzemke :ico_oczko:
Marta daj znac co po szczepieniu :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości