@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

01 wrz 2011, 20:06

AniaZaba, Jejuśku zdróweczka życzę tej kruszynce bidulek.....,że się do takiego maleństwa takie świństwo potrafi przypałętać ehhhh.

Pierwszy dzień szkoły mojego synka wyglądał tak ,że przyszedł z rozbitą brodą siną i zastrupiałą bo upadł i boroczek nie umiał już w południe jeść bo nie otwierał buzi tak mu bolało....zjadł tylko jogurt bo umiał otworzyć buzię tylko na łyżeczkę ...Dałam mu nurofen syrop i ból trochę minął umiał otworzyć na tyle buzię ,że zjadł kaszę manną z sokiem bo kurczaka nie umiał pogryżć .Mówił ,że go w szkole bardzo bolało i płakał ale pani dała mu maść na niebolenie hi hi i potem już się bawił.Ciekawe jak jutro będzie jak będzie bolało to mu kanapkę do szkoły pokroję w kawałeczki chyba ....

Młodszy dziś jakiś rozregulowany spał inaczej bo chyba wyczuwa stres u mamusi bo ja ostatnie dni często płaczę wczoraj teściowa miała zawał i atak padaczki dziś tomografia wykazała raka w mózgu brak mi słów a ona mało już kontaktuje czemu ludzie muszą tak cierpieć co??Czemu Bóg na to pozwala ...ona taka wierząca jest ......serce mi pęka... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

01 wrz 2011, 21:30

więc walczymy z tym jego nieżytem jelitowym,
trzymam kciuki żeby szybko wyzdrowiał... bidulek maleńki, a to jelitówka?
Pierwszy dzień szkoły mojego synka wyglądał tak ,że przyszedł z rozbitą brodą siną i zastrupiałą
bidulek, ale nie zniechęcił się?
czemu ludzie muszą tak cierpieć co??Czemu Bóg na to pozwala ...ona taka wierząca jest ......serce mi pęka... :ico_placzek:
:ico_pocieszyciel: nawet nie wiem co Ci powiedzieć, każde słowa w takiej sytuacji będą nie na miejscu... przykro mi :-(

Moja Ula po przedszkolu zadowolona, pomagała Pani i ładnie się bawiła. Ma młodą panią Dorotkę, bardzo sympatyczna...

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 wrz 2011, 21:39

hej.
mnie dziś łeb pęka cały dzień. nic nie pomaga :ico_placzek:

@gniecha, nie wiem co powiedzieć. bardzo mi przykro

Pierwszy dzień szkoły mojego synka wyglądał tak ,że przyszedł z rozbitą brodą siną
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: biedactwo

pinko to powodzenia w interesie :-)
Moja Ula po przedszkolu zadowolona,
Ola tez. oby tak dalej :-)

AniaZaba, nieżyt jelitowy???a od czego to sie robi?????zdrówka dla Wojtusia

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

01 wrz 2011, 22:40

Ania Zaba oj bidny Wojtuś , zdrówka dla niego duzooooooooooooooo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Moja Ula po przedszkolu zadowolona, pomagała Pani i ładnie się bawiła. Ma młodą panią Dorotkę, bardzo sympatyczna...
Ola tez. oby tak dalej :-)
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mnie dziś łeb pęka cały dzień. nic nie pomaga :ico_placzek:
obys już jutro bez bólu wstała :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Pierwszy dzień szkoły mojego synka wyglądał tak ,że przyszedł z rozbitą brodą siną i zastrupiałą bo upadł i boroczek nie umiał już w południe jeść bo nie otwierał buzi tak mu bolało
o jojoj , ale się porobiło, trzymam kciuki by już jutro broda nie bolała :ico_sorki: :ico_sorki:
teściowa miała zawał i atak padaczki dziś tomografia wykazała raka w mózgu brak mi słów a ona mało już kontaktuje czemu ludzie muszą tak cierpieć co??
:ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

02 wrz 2011, 11:08

dziś tomografia wykazała raka w mózgu brak mi słów a ona mało już kontaktuje
moja babcia zmarła na raka mózgu, bardzo mi przykro.
A Lucek też nieźle "narobił" :ico_olaboga:
a to jelitówka?
AniaZaba, nieżyt jelitowy???a od czego to sie robi?????
hmm ja myślałam że od arbuza, bo dałam mu w niedzielę "possac" ale lekarka powiedziała że to raczej nie od tego bo tego niewiele było (mimo że ostro dała mi do zrozumienia że to nie jedzenie dla niego) no i dałam mu bukiet jarzyn z kurczakiem (czy jakoś tak) i był tam zielony groszek.. na słoiczku pisało że od 5 miesiąca. Więc lekarka stwierdziła że mogło sie wszystko nałożyc i ja jeszcze jak karmię i zjadłam coś ciężkiego a i on pcha do buzi co popadnie.. po prostu od wszystkiego :ico_noniewiem: ale jest już duuuużo lepiej. Wczoraj za cały dzień zrobił "tylko" 3 kupy
pinko napisał/a:
Moja Ula po przedszkolu zadowolona,

Ola tez. oby tak dalej
Zuza też, ku mojemu zaskoczeniu :ico_brawa_01:

[ Dodano: 02-09-2011, 11:29 ]
no i przecież :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla wszystkich na pół roczku Wojtusia

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

02 wrz 2011, 13:27

hej

u nas walka z ciemieniuszka 3 dzień , i nelluś dziś zjadła prawie cała tarkowana gruszkę oczywiście świeża a nie słoiczka bo ze słoiczka dama moja nie tnie :ico_haha_01: , tak to tylko mi banana zjadała a jak dodałam chodź łyżeczkę jabłka to pluła

Michael dziś wchodzi do przedszkola i jego opiekunka siedziała w recepcji a on do niej god morgen Hilde :ico_szoking:
widzę tez ze Hilde uczy się polskiego , bo umie powiedzieć siku, kupa, chodź i szybko , na razie tyle usłyszałam :-D
no i przecież :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla wszystkich na pół roczku Wojtusia
wszystkiego najlepszego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale jest już duuuużo lepiej. Wczoraj za cały dzień zrobił "tylko" 3 kupy
uff to dobrze :ico_brawa_01:

czasem tak bywa ze raz coś dasz i nie zaszkodzi , innym razem zaszkodzi, a jeszcze dzieciaczki pchają wszystko do buzi to i tam pełno dziadostwa jest

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

02 wrz 2011, 21:55

AniaZaba, hmmm nawet nie myślałam, że dziecko może zachorować na coś takiego. Cieszę się, ze Wojtuś wraca do zdrowia
nelluś dziś zjadła prawie cała tarkowana gruszkę
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Michael dziś wchodzi do przedszkola i jego opiekunka siedziała w recepcji a on do niej god morgen Hilde :ico_szoking:
:ico_haha_02: jakie to szczęście jak dziecko z radością idzie do przedszkola :ico_haha_02:


pinko miałam Ciebie zapytać i zapomniałam. Powiedz w jaki sposób się dowiedzieliście, ze Ulcia ma tendencję do kamieni nerkowych?????Pytam, bo to moja przypadłość od kilku lat i boję się bardzo o dzieci, bo podobno to genetyczne.

[ Dodano: 03-09-2011, 21:44 ]
hej
ja dziś miałam wstrząsający wieczór. Mój sąsiad mieszkający na 10 piętrze chciał wyskoczyć z okna. siedział już na poręczy. ktoś na placu zabaw go zauważył i wezwał policję, chwilę potem przyjechała karetka i straż pożarna. wszyscy biegali wokoło bloku, napompowali wielki balon na wypadek gdyby skoczył. naschodziło się gapiów. Wszystko działo się pod moim oknem, bo ja na parterze mieszkam. Patrzyłam tylko na ten balon i modliłam się w duchu, zeby nie skoczył. Nie skoczył :ico_sorki: dzięki Bogu. strasznie mi szkoda tego faceta i jego rodziny. pogotowie zabrało go chyba do szpitala psychiatrycznego. Strasznie mną to wstrząsnęło :ico_placzek: on jest alkoholikiem. Może gdy wreszcie zacznie się leczyć to odżyje i on i jego żona, ale musi chcieć!!!
najgorsze w tej całej sytuacji było to, że na to wszystko patrzyły dzieci :ico_zly: matki poprzychodziły popatrzeć na sensację i zabrały dzieci :ico_puknij: kompletna głupota.

a tak poza tym boli mnie nerka i być może wyląduję w szpitalu. Mówią, że nic 2 razy się nie zdarza, a ja już 4 raz będę mieć kolkę i znów zostawię półroczne dziecko i będę leżeć bezczynnie pod tymi głupimi kroplówkami. już nie mam siły :ico_placzek:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

04 wrz 2011, 14:20

ja tak na szybko Lucek nie zniechęcił się do szkoły a broda ma wszystkie kolory tęczy i już nie boli....Stefan ma pierwszego ząbala bo dziś się przebił....to ntaki prezent dla babci bo jestem w Polsce z teściową tak żle ,że czekamy tu na najgorsze .Wiem ,że nie ma słów pocieszenia ,ale gdy piszę wyrzucam z siebie złość na Boga i na resztę świata z pytaniem DLACZEGO.....

Super ,że smykom podoba się w przedszkolu ,to jeden stres mniej dla rodzica....

Będę zaglądała od czasu do czasu

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

04 wrz 2011, 20:39

z teściową tak żle ,że czekamy tu na najgorsze .Wiem ,że nie ma słów pocieszenia ,ale gdy piszę wyrzucam z siebie złość na Boga i na resztę świata z pytaniem DLACZEGO.....
przytulam mocno... wiem co czujesz... :ico_placzek: u mojego Taty w czerwcu postawiono diagnozę... rak kątnicy z przerzutami. Jedna operacja, druga operacja...Tato zmarł w sierpniu... pocieszające jest to że nie cierpiał, że odszedł spokojnie...
Również szukam odpowiedzi...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 wrz 2011, 08:58

AniaZaba, 100 lat dla Wojtusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pinko miałam Ciebie zapytać i zapomniałam. Powiedz w jaki sposób się dowiedzieliście, ze Ulcia ma tendencję do kamieni nerkowych?????Pytam, bo to moja przypadłość od kilku lat i boję się bardzo o dzieci, bo podobno to genetyczne.
W sobotę jakiś czas temu za często sikała (co 15 minut) i nie potrafiła trzymać, tylko sikała w majtki, jak od razu nie zareagowałam, co jej się wcześniej nie zdarzało (no, sporadycznie). Pojechałam więc do przychodni, tam dali furagin i kazali zrobić badanie moczu i z badania ogólnego moczu wyszło...
ja dziś miałam wstrząsający wieczór.
o rany :ico_szoking: :ico_olaboga: dobrze, że w porę ktoś zareagował. A ludzie to rzeczywiście szukają sensacji i tylko przeszkadzają. Zero wyobraźni.
już nie mam siły
oj, a to przez te skłonności do kamieni? Bidulko, trzymaj się.
Stefan ma pierwszego ząbala bo dziś się przebił....
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I dobrze, że Luckowi się broda goi.
wyrzucam z siebie złość na Boga i na resztę świata z pytaniem DLACZEGO.....
:ico_pocieszyciel:
Tato zmarł w sierpniu
przykro mi... :ico_pocieszyciel:

Ja w pracy, strawiam :ico_kawa: i uciekam na razie... miłoego dnia.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość