Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

25 lip 2011, 11:49

hej :ico_ciezarowka:

Gabi, :ico_sorki: :ico_sorki: fajnie ,ze już jesteś i urlop się udał :-D

agaa22, biedna jesteś z tym zygankiem :ico_olaboga: oby szybciutko minął ten czas mdłości :ico_sorki:
Bo mnie jakoś na wstrzymanie wzięło... i nie umiem sobie z tym poradzić
ja miałam tak z miesiąc przed ciążą i do teraz ,ze mi się kompletnie nie chciało(lekarka powiedziała ,ze to przez ten brak owulki) :ico_placzek: i aż mi mojego było szkoda , bo jak mnie dotykał to mnie cholera brała :ico_zly: Ale teraz wróciło do normy na szczęście ,wiec może to takie czasowe i u Ciebie :ico_sorki:



My wczoraj nad jeziorkiem byliśmy :ico_brawa_01: i dobrze ,że rano pojechaliśmy bo później zaczęło padać :ico_zly: Ale i tak było fajnie wreszcie spędziliśmy troszkę czasu razem ,dziewczynki poskakały w wodzie , pospacerowały po lesie zawsze to dla nich jakaś odmiana :-D
Muszę dziś jakieś ciacho upiec bo jutro mam imieninki ,ale kompletnie nie mam pomysłu może karpatkę :ico_noniewiem:

[ Dodano: 25-07-2011, 11:55 ]
acha Gabi jak możesz to zmień mi termin porodu na 5 luty to taki przybliżony bo co lekarz to inny termin wymyśla :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

25 lip 2011, 12:17

Mad. ale to jest dziwne dla mnie bo wlasnie po wzroscie
usg okresla wiek dziecka
i jak ona zmierzyla i na monitorze wyszlo 12cm a pod tym 13tydzien i 4dni
ja tego nie rozumiem :ico_noniewiem:
jesli u ciebie wyszlo 9cm to powinnas byc po mnie lub ja wyzej niz jestem
kurcze pojde prywatnie za dwa tygodnie to mi gin wytlumaczy

a co myslicie jesli dziecko jest wieksze na swoj wiek
to czy plec tez moge poznac szybciej np w 15tc ?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

25 lip 2011, 12:27

Beatka78, a wg OM to który to tc, 15 jak w suwaczku ?
No właśnie to mnie dziwi, że młodszą masz ciąże, a dzidzia 12cm w 13tc... a moja 9cm w 15 tc niby to tylko 3 cm...
a co myslicie jesli dziecko jest wieksze na swoj wiek
to czy plec tez moge poznac szybciej np w 15tc ?
Zależy jak mu się to tam wszystko wytworzyło i na ile widać. Ja bym się wstrzymała i koło 17tc poszła... to tak na podstawie tego co ja miałam... Chyba że usg 3D to pokaże już wszystko :-)

Jadzia, mi jakoś dalej się ta moja nieaktywność ciągnie... głupio strasznie, bo mój miał urodziny chciałam coś zorganizować i pod tym względem poległam... Yh :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

25 lip 2011, 12:36

nie powinno się porównywać wielkości brzuszków, dzieci, ich ciężaru. Kazde rozwija sie indywidualnie. Moje wg. tabelki powinno w 29tc miec wagę ok. 1kg a ma 1300g i jest wieksze niż dane z tabelki. W 13tc. miało dość dużą główkę /znacznie wykraczała poza normę / w chwili obecnej jej rozmiar jest idealny.

Dlatego później przy porodzie sa dzieci z wagą 2500g a inne 3600g,m wielkość od 50cm- do 62cm. Wiec spokojnie wszytsko na czas się unormuje, skoro gin nic nie mówi wszytsko jest ok.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

25 lip 2011, 12:39

gabidziękuje bardzo :ico_oczko: a termin wstępnie był 28 luty -2 tyg a teraz to już sama nie wiem w karcie ginek też mi nie wpisał :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: u mnie to ma być kolejne cesarka ,a pewnie teraz w sierpniu dowiem się czegoś więcej i będę miała takie konkretniejsze usg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: (powiem jeszcze tak że ja miałam zaburzoną gospodarek hormonalną nie miałam owulacji,później miesiączki mi zanikały albo cykle były bardzo długie ) :ico_noniewiem:
a co myslicie jesli dziecko jest wieksze na swoj wiek
to czy plec tez moge poznac szybciej np w 15tc ?
Wiesz co kiedyś to poznanie płci dziecka przed 20tc było nierealne teraz w 12tc już niektórzy lekarze mówią :ico_szoking: :ico_szoking:a wam powiem jeszcze coś śmiesznego jak byłam w ciązy z synkiem to jakis lekarz który robił mi usg już nawet nie pamiętam co to za jeden twierdził żer po długości kości udowej można określić płeć dziecka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: twierdził po prostu że chłopcy mają inną budowę od dziewczynek itd itp takie wg mnie głupotki :ico_haha_01: :ico_haha_01: jednak z płcią u mnie wtedy dobrze trafił :ico_oczko: :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 25 lip 2011, 14:00 przez Ika202, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

25 lip 2011, 12:42

Jadzia, mi jakoś dalej się ta moja nieaktywność ciągnie... głupio strasznie, bo mój miał urodziny chciałam coś zorganizować i pod tym względem poległam... Yh
No niestety głupie hormony w ciąży robią swoje :ico_puknij: Nic dziwnego ,że faceci czują się później troszkę "odsunięci" . no cóż nic na to nie poradzimy możemy ich tylko przytulić wytłumaczyć i prosić o wyrozumiałość i cierpliwość. Ja się troszkę dla mojego zmuszałam :ico_wstydzioch: ale na całe szczęście teraz mam już większą ochotę ,żeby się poprzytulać. Mój M tłumaczył sobie ,że tam może chłopak siedzi i dlatego mężczyzn nie lubi :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

25 lip 2011, 12:47

tłumaczył sobie ,że tam może chłopak siedzi i dlatego mężczyzn nie lubi :ico_haha_01:
A to całkiem możliwe, bo oboje czujemy, że to chłopak hehe. Dobry argument :-) Chociaż mojego chłopiny coraz bardziej mi szkoda..

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

25 lip 2011, 12:51

Mój M tłumaczył sobie ,że tam może chłopak siedzi i dlatego mężczyzn nie lubi
to mój podobnie że tam u mnie to dziewucha musi siedzieć bo jestem wredna za dwie :-D :-D :-D bo to muszę przyznać aż cała chodzę a bez kija lepiej nie podchodzić :ico_zly: :ico_zly: dlatego on też stara się na nerwy mi ni8ie działać bo przecież na kimś wyżyć się muszę to wychodzi na niego,ale on już sie nauczył i jak wraca z pracy zawsze przynosi mi łapówkę no i jak mam wtedy się wściekać :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

25 lip 2011, 13:04

jak wraca z pracy zawsze przynosi mi łapówkę no i jak mam wtedy się wściekać :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Jaką łapówkę, jaką ? :-D

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

25 lip 2011, 13:27

jak wraca z pracy zawsze przynosi mi łapówkę no i jak mam wtedy się wścieka
to cwaniaczek :ico_haha_01: mnie mój dziś klimogramem śliwek przekupił :ico_oczko:


yyyy kurde znów mi się nic nie chce :ico_spanko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość