Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

13 cze 2007, 20:45

hej :-D

Katrin mój zięciu przystojniak, że hej :-D wszystkiego naj z okazji chrztu... niestety jego narzeczona bedzie miała chrzest dopiero 2 wrzesnia... do tego czasu niegodna Antonia :ico_placzek:

Iwonka sliczne dziekuję... już przekazałam mamie zamówienie na leki :-D a gdzie zdjęcia z wczorajszego spotkania??? i napisz coś więcej jak było...

Marzenka i Karolina hihi, w UK jest tylko jeden lek dla dzieci - PARACETAMOL :ico_puknij: itraktowany jest jak lek na całe zło - kolki, biegunki, zaparcia, bóle itp. :ico_puknij: reszteleków oni nie znają i musze posprowadzać je sobie z Polski :ico_olaboga:

Kamelek moja mała tez miała krwiaczki po porodzie i to kilka bo najpierw próbowali ją wyciągac za pomoca przyssawki a potem przez cc :ico_placzek: przez pierwsze dwa dni życia dostawała 3 razy dziennie Paracetamol tak ją to bolało... ale na szczęscie wszystko sie wchłonęło, tak w kazdym razie mówi połozna bo żaden lekarz jej nie oglądal jak do tej pory :ico_olaboga:

Asiula prosze podaj kiedy i o której godzinie Natalka przyszła na świat to dodam jądo listy kwietniowych pociech... a ja to w Świdniku rodzona :-D

agi a ja czytałam, ze własnie skaza bialkowa jest wersją Atopowego Zapalenia Skóry :ico_olaboga: zycze powodzenia w walce z krostkami...

Jogo zycze udanego chrztu i wpadaj do nas czesciej...

Kolka gratuluje zdanej połowy egzaminów i zycze powodzenia z druga :588:

Ula pisz szybciutko jak tam wyniki Jagódki :ico_sorki:

A my dzisiaj umeczeni na całego :ico_olaboga: byliśmy dzisiaj w Ambasadzie po upowaznienie dla mojej mamy by odebrała w Polsce polską wersję Vikusi aktu urodzenia i ta przyjemnośc kosztowała nas 44 funty :ico_szoking: malutka była grzeczna cała droge a w zasadzie to prawie cała przespała... a my do Londynu mamy około 2,5h w jedną stronę...

I nie wiem czy się chwaliłam już, że moja niunia wazy 5400g :-D a to znaczy, że przez tydzien przytyla 300g na tym ohydnym sojowym mleku :ico_brawa_01: i wg HV ma 55 cm :ico_puknij: tylko nie wiem jak skoro ubranka na 56cm są na nia za małe i już na 62cm jej ubieram a te sa w zasadzie na styk...

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

13 cze 2007, 21:37

Kasik super waga!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: ja bym chciała aby Jagódka tyle ważyła!!!!!
44 funty to drogo :/ :/ ale dobrze ze "wycieczka" się udała!!

wyniki wyszły chyba nie najlepsze :ico_placzek:
jakiś LYMF% az 71% (norma to 20-45)
i LYMF 5,9 (norma 1,4-4,0) a pediatra nie odbiera telefonu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
nic na necie konkretnego nie ma... może być stan zapalny ale małej nic nie jest!!!!!!
ma troszkę większą wydzielinę z noska ale nieznacznie... :ico_olaboga:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

13 cze 2007, 21:41

Cześć Kochane !
Jak tylko zasiadam przed komputer moje maleństwo się budzi i chce na raczki. JUż ma tak od 3 dni

Marzenko Kamil również ma pleśniawki, doktorka przepisała mu Lakcid, i pedzlujemy dziąsełka i podniebienie Aphtinem

kasi.k, super waga małej, mój Kamillo waży 5200 a urodził się miesiąc wcześnie od twojej Vikci

basik, kamelek1, my równiez mielismy wizyte u pani neurolog, tak go naszarpała że się bałam że mu krzywde zrobi, A czy wasze maleństwa też stawiali na nogi, bo gdy postawiła Kamila na nóżki to on zaczął nimi stąpać tak to smiesznie wyglądało, że takie maleństwo potrafi chodzić

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

13 cze 2007, 22:32

Ulcia nie znam się na tym :ico_olaboga: nie płakusiaj, bedzie dobrze... spróbuj jeszcze raz zadzwonić do pediatry, a jak się nie uda to kładź się spać i dzwon jutro rano... i pamiętaj, że nie wolno ci się smucic, bo Jagódka wyczuje ze mamusia smutna...

Hektorka ale moja gwiazda juz urodzila się spora, miała 3990g :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 cze 2007, 22:45

witam :-D

Wywalilo mnie z TT i nie pamietam juz co kto pisal :ico_placzek:

Bogu dziekuje,ze zaplacilismy za szczepionke,bo moj synus tak plakal :ico_placzek: Dopiero jak go wzielam na raczki to przestal i tylko chwilke sie zalil :ico_placzek: Nie wyobrazam sobie,ze mialabymgo znowu polozyc na kolejna dawke,tulic i znowu dac kloc - oj nie.To nie na moje nerwy.

Andrzejek wazy juz 5525 :-D Przez tydzien przybrał 210 dkg - tylko na cycusiu :-D

A tu kilka fotek ze spotkania z Dorisi jej Kinia oraz DorotaCzekolada i Matem.

Doris karmi Kinie w parku :ico_brawa_01:

Obrazek

A tu Mat i Jedrula czekaja grzecznie az dama sie naje :-D

Obrazek

Mat własnie doczekal sie swojej kolejki na papu :ico_oczko:

Obrazek

Trzeba odbic po jedzonku

Obrazek

Jeszcze raz mala Kinia

Obrazek

A tu zaliczylysmy przewijak w Madisonie

Obrazek

A to my trzy mamuski z TT :-D ( kiedy my sie tak sfotografujemy?????)

Obrazek

A oto moj synek lezy sobie i duma czy dostanie cycusia :ico_olaboga:

Obrazek

A tu Kinia na przewijaczku :ico_haha_02:

Obrazek

Mat zmeczyl sie czekajac az Kinga i Andrzej skoncza okupowac przewijak :ico_olaboga:

Obrazek

No i dwa zdjecia Andrzejka ekstra.Na jednym wyglada jak sliczna dziewczyneczka :ico_wstydzioch:

o tu

Obrazek

Obrazek


Dagles, kochana nie zadreczaj sie.Jutro rano porozmawiasz z lekarzem.
Andrzejek zaraz po porodzie mial CRP podwyzszone i bral profilaktycznie antybiotyk i zobacz jaki duzy chlopak juz.Napewno bedzie dobrze.Nie martw sie na zapas.Buziaczek dla Jagodki od Andrzejka :ico_wstydzioch:

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

13 cze 2007, 23:25

Dagles - nie patrz na te normy z boku bo one sa dla doroslych ludzi a nie dla dzieci, jak my robilismy morfologie to pediatra nas uprzedzil zeby na to nie patrzec i przyniosl specjalna ksiazke w ktorej sa podane normy dla dzieciaczkow, nie pamietam niestety ile czego moglo byc:( ale glowa do gory, napewno z Jagodka jest wszystko ok

Hektorka - Szymonka tez tak ta lekarka prowadzila ze stawial kroki po stole, no i wspinal sie jeszcze lezac na brzuszku :) i dowiedzialam sie ze efekt moro - to rzucanie raczkami na boki moze bc az do 6 miesiaca zycia:)

a ja dzis bylam u kosmetyczki:) zostawilam chlopakow samych w domciu z przygotowana butla i poszlam poprawic sobie humor - udalo sie. a teraz slepia mi sie zamykaja wiec - do jutra dziewczynki

[ Dodano: 2007-06-13, 23:27 ]
iw-rybka super zdjecia, szczegolnie 3 mamusiek z 3 dzieciaczkami:) extra

[ Dodano: 2007-06-13, 23:31 ]
kasi.k - :564: czesc lubelaku:)

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

14 cze 2007, 07:22

dzięki dziewczyny za ciepłe słowa!!!!!!!!!!! jestescie po prostu kochane!!!!!!!!!!!!

jeszcze nie dzwoniłam do lekarki. mam nadzieję ze się dodzwonię niedługo!!! i tak miałam do niej iść skontrolować wagę :ico_oczko:

basik koleżanka podała mi właśnie przed chwilką normy dla niemowląt :ico_haha_01: i tylko ten Lymf% nie jest tam ujęty a reszta w miarę OK :ico_brawa_01: więc jestem dobrej myśli!!!!!! http://badaniamedyczne.fm.interia.pl/morfologia.html (jakby któraś z was potrzebowała)
super ze wybrałaś się do kosmetyczki :ico_brawa_01:

Hektorka moja tez łaziła po stole juz w 2 tygodniu zycia!!!

Iwonko dziekujemy!!!!!
Boże jakie fajne spotkanie!!!! normalnie jestem zazdrośnik!!! :ico_haha_01: a zdjęcia maluchów cudo!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: Andrzejek pięknie wygląda!!!!!

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

14 cze 2007, 07:26

Ja dziś znowu wcześniej się odmeldowuję bo póżniej juz ciężko mi wlecieć do Was!!!!!!!

Mordeczko mam nadzieję że pozbędziesz sie tych pleśniawek, to na pewno przez nie Kacperek taki niespokojny!!!!!!!!

Basik Szymcio cudo i brawa dla Ciebie za kosmetyczkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Asiula szkoda że nie możesz za bardzo liczyć na pomoc, egzamin na pewno bdzie zdany, a do fryzjera sama bym poszła!!!!!!!!!!!

Dagles nic się nie martw na zapas wyniki na pewno będą dobre, trzymam kciuki, a mó Oskarek podnosi główkę, ale tez jak mu się zachce, lekarka stiwerdziła że bardzo mało podnosi, jak przyjdziemy do neij 17 lipca to jak będzie dalej to ona nas na rechabilitację zapisać, bo my chodzimy nie tylko do swojej pediatry, ale do takiej specjalnej poradni musimy, bo oni wszyscy uważają Oskarka za wcześniaka( 2 tygodnie wcześniej ale mi wcześniaczek, ale jak im tłumaczyłam że to tylko 2 tygodnie, to nie, według ich wyliczeń to było prawie 4 tygodnie wcześniej- nie wiem jak oni to liczą!)

Kamelek ja też prawdopodobnie będę miała wypalankę i też sie boję :ico_wstydzioch: , dobrze że u neurologa wszystko dobrze wyszło, a jak nie chce nic więcej oprócz cycusia to znaczy że dostaje w mleczku wszystko co potzrba!!!!!!!!

Justynat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Cyprianka za wagę!!!!!!!!!!!!!!

Agi a to zapalenie skóry to coś poważnego???????
Ja właśnie czekam na okres, więc jeszcze nie wiem jak będzie wyglądał!!!!!!!

Kasi.k Paracetamol???????????????? Na wszystko??????????? Co oni w tej Anglii wyprawiają, jak Vikusia miała tą wstrętną biegunkę to też jej nie dali czegoś żeby się nie odwodniła!!!!!!!! To ja na twoim miejscu zrobiła porządne zapasy w lekach dla małej, jakieś syropki, czopki!!!!!!!!!

Hektorka mojego małego też niezle ćwiczą na tych badaniach, na początku to prawie się nie popłakałam jak go taksprawdzali, a wiem że to dla jego dobra!!!!!!!!

Rybciu ale fajne zdjęcia, ama nadzieję że my się kiedyś też tak spotkamy!!!!!!
A ty musiałaś kłaść Andrzejka do szczepienia? Bo ja sunusia cały czas miałam na rękach, dlatego może tak dzielnie zniósł sczepienia!!!!!!!

Pozdrowienia dla wszystkich i miłego dzionka życzę!!!!!!!!!!!!!!!!!

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

14 cze 2007, 07:28

Iwonko mnie czeka szczepienie jutro :ico_placzek: jejku jak ja to przezyję gdy mała bedzie płakała!!!!!!!!!!!!!!! ona bardzo zadko płacze, więc bede miała szokujące chwile!!!!! :ico_szoking:
chcemy na weekend pojechać do tesciów. mam nadzieję ze Jagoda nie bedzie gorączkować po tym szczepieniu i ze pojedziemy na tą wieś, odpocząc trochę...

[ Dodano: 2007-06-14, 07:32 ]
Caro mój kolega jest terapeutą dla dzieci i wg. najnowszych badań dziecko bez ingerencji powinno do 4 miesiąca unosić główkę. czyli daje się dziecku czas na naturalne wykształcenie tego odruchu... u nas to zaraz rehabilitacja straszą :/ czyli tak naprawde mamy jeszcze czas na to.
ja trzymam małą za klatkę piersiową jak leży na brzuszku. ona wtedy zadziera główkę ślicznie!!! :ico_brawa_01: a w lezeniu bez mojej rączki gapi się w bok lub sscie raczkę lub śpiewa...

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

14 cze 2007, 08:24

Witajcie dziewczynki :-D :-D
Też jestem szczęśliwa odrzuciłam wszystkie złe mysli i nastawiam sie pozytywnie do wszystkiego bedzie dobrze przecież musi i wam zyczę tego samego :ico_haha_01:
MOrdeczko pleśniawki zejda martynka miała i tym aftinem smarowałam i zeszły
DAGLES napewno wszystko dobrze bedzie z wynikami i poszczepieniu też więc nie zamartwiaj sie na zapas kochanie
RYBKO super te spotkanie a te przewijaki to gdzie były?
HEKTORKA tymi badaniami sie nie stresujcie wiem że to strasznie wygląda ale to są sprawdzane prawidłowe odruchy dziecka i tak to wygląda Nicolka tez to miała i byłam przerażona ale to nie boli
BASIK szymek super
KASIK ztymi lekarstwami to faktycznie katastrofa musisz zrobic zapasy ale mam nadzieje że nie bedziesz ich potrzebować
ASIULA witaj i życze ci zdania egzaminu a twoja natalka śliczna
tyle co zapamiętałam jak cos pomyliłam to sorki
CAŁUSKI DLA WAS KOCZANE DZIEWCZYNKI I DLA DZIECIACZKÓW

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość