Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

03 maja 2007, 08:52

MAMCIA,LUTOWKI no wąłsnie z tymi ząbkami to tak trudno powiedziec czy juz sie zaczyna cos czy te zachwania naszych pociech to z innej przyczyny. Laura od szwagierki od 3 miesiąca cierpiała na zabki bo sliny to jej leciały straszne, robiła zielone kupki a po panadolu jej mijało. Dziasełka białawe sie jej zaczęły robic dopiero miesiąc temu czyli jak miała 7 miesięcy a zobaczcie jak długo sie męczyła i teraz w koncu ma dwa ząbki które wyszły jej dosłownie dzien po dniu no ale 5 miesiecy męki
Kacperek nie był marudny i płaczliwy, slinił sie tez od 4 miesiąca jakoś ale zaczął narzekac na ząbki ok. 6 miesiąca i po dwóch tygodniach czyli miał dokładnie 6,5 miesiąca jak wyszedł mu pierwszy ząbek,drugi wyszedł po tygodniu od pierwszego :) a potem to juz regularnie co miesiac miał kolejne
Dzis jedziemy na piatkowo do moich sióstr młodszych co prawda ale tam mieszkaja jeszcze z rodzicami i maja ogródek i sobie pogrilujemy bo rodzice wyjechali na cały długi weekend, więc chata wolna hahahhaa zartuje :) takze zajrze do was chyba dopiero po powrocie, miłego wypoczynku zycze wam wszystkim papa

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

03 maja 2007, 11:11

MamciaKochana, z tego co pamiętam to ząbki najlepiej wyczuć stukając łyżeczką w dziąsełka. Zuzi wyszły jak miała 10 m-cy i jakoś iespecjalnie marudziła z tego powodu a śliniła się długo.

LUTÓWKI wczoraj miałyśmy imprezkę proszoną - byliśmy na grillu i prażonkach (ziemniaki z cebulą, kiłbasą i warzywami oraz przyprawami duszone na ognisku w specjalnym garnku ;)) i moje panny wytrzymały do 21 - było fajnie bo mnóstwo cioć i wójków którzy zajmowali się dziećmi więc miałam chwilę wytchnienia i rozrywki.

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

03 maja 2007, 11:19

Ja tez co do tego czy to na pewno zeby ida nie jestem pewna ale dziąsła białe marudna ślini się strasznie i wciąż łapki w buzi w nocy to nawet budzi mnie tym mlaskaniem .

Dziś już Mirela ma druga drzemkę wiedzie co zauważyłam ze musze ja kłas spac w momencie kiedy zaczyna marudzić tak kwęka wtedy bo jak przedszymam ja dłużej ponoszę al.B bo położę na mate chwile się pobawi czymś zainterzuje i zaras jest wrzask potem mam problem by ja uśpić jest tak pobudzona .

Dziewczyny czy wasze dzieciaczki tez tak jak Julcia mamci łapie zabawki wkładają sobie do buzi i stopami machaja koło twarzy bo Mój skarb to próbuje złapać ale jeszcze nie za bardzo chwyta i już zaczęłam się martwic ze zawalano się rozwija!

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

03 maja 2007, 13:28

Moja Agatka ostatnio wszystko co jej w rączki wpadnie - wkłada do buzi.
Ostatnio też zmieniła rytm snu, zasypia po 22:00 a budzi się dopiero o 6-7 rano :ico_szoking:
Taki Aniołek się z niej zrobił.
Dziękuje Wam za życzenia, bardzo mi miło że pamiętałyście. Wklejam jeszcze kilka fotek. Dziś w naszej miejscowości jest "majówka", o 16:00 msza na boisku a potem zabawa. Oczywiście zabieram Agatkę (na msze) :-) Piękną pogode mam....Zapraszam

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-05-03, 13:33 ]
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

03 maja 2007, 13:37

Dorota.M. ale ślicznie Agatka wygladała na chrzcie!! Po prostu aniołeczek!!1 :ico_brawa_01: Ja dla bartusia mam z tego rodzaju ubranko tylko oczywiście chłopięce.
mamciaKochana dzięki, mnie też sie podoba to czrno białe zdjęcie. Sama robiłam (przyznam się nieskromnie,hihih:)!! Mam też kilka w sepii, jak robię sesje synkowi to ustawiam różne tryby w aparacie. Ostatnio wychodza mi wszystkie takie śliczne zdjęcia! Zresztą to nie trudne bo moje dzidzi jest przesliczne! Zarobiłabym dużo na reklamach!!
A do kościoła do narzucenia na niego to kocyk czy coś innego??
Dorota M. czy na Agatkę coś nakładałaś oprócz tego ubranka? A co miała pod spodem?

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

03 maja 2007, 14:01

Iza@, napewno wolno sie nierozwija, Julcia naprzyklad beirze do buzki te rzeczy ale dopiero teraz zaczela podnosic glowke i jzu wklejam ci zdjecie zeby pokazac jak jeszcze nisko ja trzyma, po prostu jedne dzieciaczki sa do jednych rzeczy szybciejsze, a do innych wolniejsze,

tu Julcia sie zajada swoim ukochanym zolwiem
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a tu glowka niestety jeszcze nisko...
Obrazek
a tu smoczek co ja jej udekorowalam bo znalazlam na internecie taki tylko ze z truskaweczka i kosztowal w komplecie ze skarpetkami 250 zl to ja dziekuje sama taki zrobilam hihihi
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-03, 14:04 ]
katelajdka, nja myslaam o kocyku lub swterku i jest ok;D pewnie ze synus sliczny jest, dla kazdje matki wlasne dziecko jest najpiekniejsze dlatego kazda z ans chce uwiecznic nasze slicznosci na zdjeciach, a tobie to po prostu wyszlo superancko, powinnas wklejac wiecej zdjec tutaj hihihi

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

03 maja 2007, 14:06

katelajdka Agatce założyłam pod to body z długim rękawkiem i rajstopki takie fajniutkie, bałam się że w kościele będzie zimno - tak tez było, a potem to była w samych spodenkach i bluzeczce...Masz racje wyglądała cudnie :-D
karolas tak jak wcześniej pisałaś, bo wszyscy twierdzą że Agatka do tatusia jest podobna :-)

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

03 maja 2007, 19:09

Witam,

Nie było mnie dosyć długo - awaria z internetem :ico_noniewiem: . Pozdrwaiam wszystkich serdecznie.
Mój Tobiaszek też strasznie się ślini i wkłada cały czas łapki do buzi. Ostatnio jego zabawą jest przekręcanie się na boki - a robi to strsznie śmiesznie - najpierw nogi do góry, potem przerzuca je na jeden bok a potem przerzuca tułów.
POdnosi główkę z pozycji leżącej na plecach - na brzuszku nie chce, tylko marudzi.

[ Dodano: 2007-05-03, 19:10 ]
DorotaM - śliczna z Was para, zdjęcia cudne z wesela i chrztu :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-03, 19:12 ]
Mamcia kochana - Tobiaszek też wkłada do buzi wszystko co napotka na drodze. łapać jeszcze za bardzo nie umie tzn złapie ale zaraz wypuszcza i chyba nie jest jeszcze świadomy, że coś w łapkach trzyma. Ale bierzez do buzi kołderkę, pieluszkę, a najbardziej lubi trzymać mój kciuk w swojej łapce i wkłada go do swojej buzi.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

03 maja 2007, 21:29

MamciaKochana, ale Ty masz zlote raczki, taki sliczny smoczek :ico_brawa_01:
Aha, kilka dni temu chyba numer gg pomylilas i przyslalas mi, ale z tresci zrozumialam ze to nie do mnie :ico_oczko:

A mój Fillipka to tez jeszcze do raczek tak rzeczy nie lapie, ale raczki caly czas ma w buzie, i bardzo sie slini.

Bozeeeeeeee, wy czekacie na okres, a ja juz mam dosc, nie przestaje od porodu krwawic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

03 maja 2007, 22:31

Czesc lutówkiPatrus tez sie slini i raczki do buzki wklada a na dodatek cos ostatnio bardzo marudzi i znow krzyczy przy cycu,jeszcze go nie złapie tylko zblizy sie ustami a juz nie chce i tak na przemian Wiec raczej nie chodzi o to ze cos zjadlam,bo on nawet nie zdazy sie przyssac a juz krzyk. Byc moze to zabki, tylko ze on ma 2 m-ce z kawalkiem wiec troche sie bedzie z tym meczył.

My dzis mielismy gosci, posmialismy sie milo bylo ale jeszcze umowilismy sie na jakis cieply weekend ze pojedziemy sobie na łono natury na cały dzionek bo juz mam dosc tego domu i spacerów wokół.

MamciaKochana, smoczus ci wyszedl super :ico_brawa_01: a ta cena 250zl co napisalas to jaki żart normalnie. To ja ostatnio szukalam czapki bez troczkow, weszlam do chicco i byla ale za 49zl,to chyba jakies nieporozumienie.

lulu81, Ja tez troche dlugo krwawilam od porodu, jakos ok 20 kwietnia dopiero przestalam.

Dorota.M., super fotki,Agatka słodziutka i wy tez ślicznie wyszliscie :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość