mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

21 lis 2007, 22:46

Dziewczyny wiem że was tu mało ale piszcie coś bo tak smutno że tu takie pustki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

21 lis 2007, 23:17

Mariola no my zostalysmy tylko w 3 na forum wiec nie damy rady duzo napisac choc ostatnio to nawet duzo piszemy
a ja sie dzisiaj dowiedzialam ze moja przyjaciolka jest w ciazy wczoraj robila test jejki ale sie ciesze

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

22 lis 2007, 09:51

Cześc .

Melduje sie i uciekam sprzątac. Robię juz porzadki przedswiateczne tzn., porządkuje szafki . Codziennie troszkę żeby sie nie przemęczac.

A co to sie dzieje u naszej Jolci. Ona to sie ma bidulka :ico_olaboga: Ale tak jak napisała Asikk to może lepiej dla Joli że sobie poleży bo w domu raczej jest skazana na siebie samą.

Iwonko a Ty juz tuz tuż. Tylko czekac jak sie rozpakujesz :ico_haha_01:

Papierosy u mnie tez niestety mój męzulo pali :ico_zly: Wkurza mnie to, paskudny nałóg.

Życze dobrego samopoczucia i uciekam. Buziaki :-)

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

22 lis 2007, 10:42

Witam a ja dziś druga?? jola pisała więc melduje się za nas dwie!! U niej ok dalej futrują ją jakimiś prochami , nic jej nie mówia kiedy wyjdzie i tak leży bidulka , mówi ,że już jest strasznie zmeczona tym szpitalem. Mam zameldować co u was a tu jeszcze pust??!! :ico_szoking:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

22 lis 2007, 11:02

hej dziewczyny :-)
u nas w sumie chyba w porzadku,takze niech jolcia odpoczywa bo teraz ona i synek najwazniejsi:)
ja znowu mialam nocke okropna,nie moglam spac i jestem nieprzytomna :ico_placzek:
wiecie co ja juz mam dosc, niech ten czas szybciej leci bo chce juz urodzic bo sie wykoncze...jak zbliza sie wieczor to juz sie boje bo wiem co bedzie...
dziewczyny teraz w sobote sa andrzejkii??!!czy jak??
:ico_kawa: i :ico_tort: i niech Wam w boczki idzie :-D

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

22 lis 2007, 11:35

robak, hej hej co to za narzekanie od rana smaego!!! :ico_haha_01: Ja też mam dosyć , pozaty mój maluszek wybral sobie pore zabawy właśnie wieczorkiem przed snem , zaczyna sie strasznie wiercić , wypychac , potem ma czkawke i łaskocze mnie w brzuch. :ico_olaboga: Kochana andrzejki są w przyszły piatek , ale dziekujemy za słodkie zamną od wczoraj chodzi zamną jakieś dobre ciacho!! :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

22 lis 2007, 12:22

Kurde dziewczyny od dwoch godzin probuje sie zalogowac i dopiero teraz wyszlo
ja mialam wczoraj skurcze :ico_olaboga: tzn wieczorem ok 24 troche spanikowalam chcialam doczekac do rana jestesmy umowieni z sasiadami ze jezeli zaczne rodzic do niedzieli to mamy im zawiez pieska bo nie wiadomo ile porod potrwa a ta moja psina by chyba tu umarla z tesknoty no ale do rana przeszlo
u mnie dzisiaj 39 tydzien sie zaczyna i 11 dni do konca stawiam :ico_kawa: i :ico_tort:
wiem ze was zameczam z tym mieszkaniem ale wlasnie mi maz mowil ze prawdopodobnie w wigilie czeka nas przeprowadzka do nowego mieszkanka w niedziele ide zobaczyc i jak sie spodoba to sie przeprowadzam

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 lis 2007, 12:43

iwona83 trzymam kciuki żeby się podobało bo zawsze nie ma to jak na swoim :-)

iwona83 pisze:ja mialam wczoraj skurcze

oj to już naprawdę tuż tuż i zobaczysz majeczkę z drugirj strony brzuszka :ico_haha_01:

a tak pozatym witam, piszę tu bo mam drugi termin na 28grudnia więc nie wiem kiedy dzidzi zachce się mnie zobaczyć z tej strony

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

22 lis 2007, 14:41

witaj Renia fajnie ze do nas dolączylas :-) bo nas malutko :-)
Asikk ale dalam z tymi andrzejkami :-D hehe znajoma mi wczoraj cos mowila i tak jakos wlasnie nie bylam pewna...;)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

22 lis 2007, 15:05

Ja tez sie wlasnie zastanawiałam kiedy właściwie są te andrzejki :ico_haha_01:

Iwona no to oby to mieszkanko spełniło Wasze oczekiwania :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość