Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

11 sie 2007, 19:59

Aloooha! :-D
Jak mija sobota!?
NA wstepie:MAdziorka- nie obwiniaj sie ani nie mysl o sobie zle!!! :ico_puknij: przeciez nic celowo nie zrobiłas i jestes najlepsza mamcia na swiecie!A takie wpadki!? KAzdej z nas sie zdarzaja! W koncu jestesmy tylko ludzmii!
A! No i wieeeelgachne torcisko dla Leosia!Zuch chłopak! Wszystkiego najlepszego dla niego i dla Ciebie :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort:

Alinko - super usmiechy :-) My tez zawsze rechoczemy jak Junior sie tak wyszczerza. Moze bedzie z niego jajcarz - jak tatus :-) hihi kabareciarz :064:

Kamilko - trzymam kciuki za udane chrzciny - oby Tomus był super grzeczny - jak moj Krzys, co sobie chrapał i popiardywał w kosciele hihi :030: No i zebys nie padła na nos!

A ja dzis oczywiscie zakupki, jazda po miescie z KRzysiami, no i oczywiscie wycieczka po wozek!!! oto moj zakup: http://www.allegro.pl/item223084818_uzy ... anie_.html
Mam nadzieje ze posłuzy nam lepiej i dłuzej niz ten rupiec za tyle kasy :ico_noniewiem: :ico_olaboga:
Upał iduchota dzis niesamowita - Misiek wykonczony po tych wycieczkach zakupowych, cały spocony dotarł do domu.. Oczywiscie o 18nas terroryzował, piszczał imarudził.. Wiec najpierw były zabawy na macie, robienie z siebie kretyna, pieszczenie i krzyczenie akuku i hihihi..Potem był bujaczek.. Ale oczywiscie- co za duzo, to niezdrowo.. I traz wrzuciłam terroryste do łozeczka i chrapie - zmeczony swoim marudzeniem.. O 20:30 kąpiel.. Ipotem... :diabelek: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: kupilismy sobie z Krzysiem pare piwek, pake chipsów... to sie nazywa trening :-D :ico_brawa_01: miałam biegac.. Ale zazne od poniedziałku.. Albo jak wroce znad jeziorka z babami.. A nie.. bo potem weselicho i wyjazd do Mamy Krzysia.. No to zaczynam biegac i sie dietowac od nastepnego poniedziałku! Prosze sobie zapisac i alarmowac w razie gdyby mnie len ogarnał.. Bo juz patrzec nie moge na swoj brzuszek puszek ropuszek :ico_noniewiem: :ico_puknij:
Pustkitu dzis.. Wiec sobie uciekam. Wypije wasze zdrowko - no i Leosia - solenizanta! :-) Buziaki Mamuski , do nastepnego
posta :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 sie 2007, 20:14

alez ze mnie świnia nieuważna :ico_puknij:

madziorka wszystkiego najsłodeszego dla Leosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: duzy chłopak juz :)
No to teraz nie ma noworodków wsród czerwcówek :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

11 sie 2007, 20:16

Hihi.. A ja jakos nie mogłam przywyknac do tej blond czupryny - ktora była zolta a nie biała.. I kupiłam dzis farbe i sie machnełam na jakis jasny braz z dodatkiem złotego.. Hehe.. Moj Krzys sie małonie poplakal z radosci, wysciskał mnie, wycałował, pogłaskał, poczochrał i powiedział: "Nooo..MOJA JUSTYŚ WROCIŁA"
Wiec sie ciesze :-)

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

12 sie 2007, 09:07

zwariuję! napisałam pół posta i coś przycisnęłam, że wyszłam ...

Wytam piękne panie.
Teraz już w skrócie bo muszę wstawać nakarmić moich gości.

Jak wam cos powiem to powiecie, że jestem porąbana.
Wczoraj byłam... na dyskotece :-D :-D :-D
Babcia została z małym. A ponieważ on zawsze śpi do 2 to się wypindlowałam na maksa i polecieliśmy z całą ekipą poskakać. Co prawda tyko na 1,5 godz, ale i tak super.
I tak zamisat sie wyspać przed chrzcinami to się powyginałam na parkiecie hihi...

Alinko super uśmiechy, zwłaszcza ten drugi, najszerszy :-D

Dla Leosia :ico_tort:

Juli a ja nie wiedziałam, że masz na imię Jutyna.. myślałam, że Julia hehe...

Teraz ślę buziaki i spadam myć łepek i się szykować. Chrzest o 13.

Aaa dziękuję jeszce raz za miłe słowa o mnie i moim małym klonie hehe.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

12 sie 2007, 09:23

Witam Kamilko to dobrze ze sie wybawilas :ico_brawa_01:
a ja dzisiaj cos humorek nie najlepszy :ico_noniewiem:
Alinko usmeszki cudowne :ico_brawa_01:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

12 sie 2007, 09:43

witam.
My juz tez wstalismy a maz spi zaraz go wywale zeby nie byl za bardzo wyspany wkoncu musi czuc ze ma dziecko
A ja wczoraj poszlam na piwko z koleznka i poszlysmy do ogrodkow hmm ulewa burza ale luzz parasol nad glowami no ale padac nie przestaje wrecz leje coraz mocniej hmm nic trzeba do domu skrotami nie bo niebezpiecznie bym musiala isc parkiem gdzie sa opuszczone domy wiec na okolo hmm zagnijcie w jakim stanie przyszlam do dzis sie ciuchy susza.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

12 sie 2007, 10:13

Alinko, super uśmieszki Waneski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Drugi najfajniejszy, bo caaała gębiusia się śmieje :-) :-) :-) :-) Dwa tygodnie bez Twojego K. szybiutko miną, masz teraz absorubujący Skarb i do tego Twoja mamcia jest z Wami.

Kamilko, fajnie że się się pobawiłaś, wyspać jeszcze się zdążysz :ico_oczko: :ico_oczko:
Trzymam kciuki za chrzest :-)
-indigo- pisze:
Juli a ja nie wiedziałam, że masz na imię Jutyna.. myślałam, że Julia hehe...


Ja też :-D :-D


A my wczoraj szliśmy na grilla (który ze względu na obecność Helenki i jeszcze jednego 6-miesięcznego bąbelka zaczynał się już o 14) z nastawieniem, że za godzinkę, dwie wracamy z powortem. No ale tak dobrze nam się grillowało, a Niunia była taka grzeczna, że wróciliśmy o 20.30, prosto na kąpiel :-D Niunia kimała sobie w wózeczku, zbudziła się tylko 2 razy na amciu. Mamusia zaszalała i zjadła kawałek kiełbaski i mięsko z grilla oraz wypiła parę łyczków gingersa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I moja Niunia dobrze to zniosła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tyle, że w nocy budziła się częściej niż zwykle, bo dużo kimała w dzień, ale co tam - tatuś dzielnie stanął na wysokości zadania i zabawiał córeczkę hihhii. Co do karmienia piersią - zapytałam naszej gospodyni, gdzie mogłabym nakarmić i przewinąć małą i wskazała mi odpowiednie pomieszczenie w domku :-) Także spoko :-D :-D :-D Oby więcej takich imprez :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-08-12, 10:15 ]
Madziorka, spózniony :ico_tort: dla Leosia!!!!

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

12 sie 2007, 10:59

Areczek ćwiczy główkę.
Obrazek

To moj mąż i spacerek nad odrą.
Obrazek

Hmmmmmm
Obrazek

I nic nie wymyśliłem hm
Obrazek

Pan i Władca sobie śpi.
Obrazek

Nio i znowu sobie ćwiczymy.
Obrazek

To Ja
Obrazek

Tu sobie spie
Obrazek

A to z wczoraj:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

12 sie 2007, 11:07

bardzo ladnie brawa :ico_brawa_01:
i ja wkleje mojego szkraba

[ Dodano: 2007-08-12, 11:32 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 sie 2007, 12:34

dziewczyny slicznie fotki :-D astrid a ja juz nie pamietalam jak twoj bak wyglada ,a to taki przystojniak :-D kamilko i dobrze,ze sobie potanczylas :ico_brawa_01: juli to teraz wklejaj ten braz na glowce :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości