Awatar użytkownika
agnesha
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:33

06 cze 2007, 23:31

JPo, ...ja niewiem co te dzieci maja do obcinania wlosow :ico_noniewiem: ...szkoda takich dlugich :-)

.....u mnie w kuba reczny nie ma polskich znakow,sciagalam jeszcze raz i niby powinny byc przynajmiej tak jest w opisie i na podgladzie ale jak probuje zrobic ą czy ę to wraca mi na czcionke aral , moze mam cos pomieszane

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

06 cze 2007, 23:50

w okienku w którym wprowadzam tekst też tak jest, ale jak dam zastosuj to na kartce jest już dobrze...

Awatar użytkownika
agnesha
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:33

07 cze 2007, 00:05

ja jak pisze w tym okienku to widze tez na warstwie co bazgrole i zmienia sie w czcionke aral nawet jak dam zastosuj

[ Dodano: 2007-06-07, 00:14 ]
sprawdzilam jeszcze raz i " elementarz" , " barme reczny " i inne maja polskie znaki tylko ten " kuba reczny " nie ma , poszukam moze z innej stronki sciagnie

[ Dodano: 2007-06-07, 00:29 ]
sciagnelam z innej stronki i to samo, no to weszlam w windows i fonts otworzylam tego kube recznego i nie widac tam polskich znakow, w barme reczny sa, juz nie mam pojecia, jak sciagam to pokazuje ze sa polskie znaki a jak sciagne to nie ma :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-06-07, 00:31 ]
jutro sie z tym pomecze a teraz uciekam spac , Shila znowu mnie zerwie z lozka o 6 rano :-D czyli to juz zaraz :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

07 cze 2007, 01:41

agnesha - u mnie w windows/fonts jak podglądam to kuba ręczny nie ma polskich ale kuba ręczny 2005 ma.... ale jak widać na załączonym wcześniej obrazku obie czcionki maja ogonki...


nie chciało mi się skrapka robić więc zrobiłam taką rameczkę na wzór serducha...
... jeszcze nie wiem czy udostępnię...

Obrazek

i tez już mówię dobranoc

[ Dodano: Czw 07 Cze, 2007 02:24 ]
no i nie poszłam spać :-D

żeby ta ramka nie była samotna :) zrobiłam do serduszka kompletu...

Obrazek

[ Dodano: Czw 07 Cze, 2007 03:01 ]
...to już jest nałóg hehe ... musiałam od razu wypróbować ... chyba nie musze dodawać, że sama wszystko zrobilam... tak jak wyżej na tło wykorzystałam obrazek ca_pris_24 z DeviantArt... czcionka Scriptina...

Obrazek

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

07 cze 2007, 07:39

JPo udostepnij ta rameczke :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: prosze :ico_sorki:
jest po prostu przepiekna :ico_szoking: nie moge sie nadziwic jakie cudenka potrafisz robic :ico_szoking: :ico_brawa_01:
PS.a tak z innej beczki, to moi rodzice kupili wczoraj pieska-ratlerka i wyobraz sobie ze tez ma na imie zuzia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

07 cze 2007, 09:08

JPo, swietne :ico_brawa_01:

u mnie kuba reczny tez nie ma polskich znakow , i elementarz w dalszym ciagu nie ma , a sciagalam go juz z 3 stron i robi mi sie to samo ze jak wciskam z klawiatury polski znak to mi sie czcionka na ariel zmienia :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-07, 09:19 ]
agnesha, a co do wycinania wlosow to dzici chyba tak maja , muj piotrek terz sobie kiedys obciol , ale wiesz to chlopiec , poszlam do fryzjera objechal na kruciutko i bylo w porzo , ale wiecie co on kiedys zrobil .......... mial moze ze 3 latka , poszedl do lazienki wlazl sobie na taborecik i do szafki gdzie maz ma maszynki do golenia , i wziol sobie jedna i chcial sie ogolic tak jak tata :ico_szoking: i sie ciachnol na szyji , ale tez nie pokazal od razu , tylko wyszedl z tamtod cichutko ,usiadl sobie i siedzial bez ruchu ,dopiero ja potem sama zobaczylam , na szczescie tylko skorke sobie drasnol , nawet krew nie poleciala tylko tak troszke podeszla :ico_noniewiem: dzieci to maja pomysly

Awatar użytkownika
agnesha
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:33

07 cze 2007, 10:12

JPo, :ico_szoking: brak mi slow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to jest najpiekniejszy skrapek jaki ostatnio widzialam :ico_haha_02: dodatki zrobilas rewelacyjnie :ico_brawa_01:
.....moze i ramke tez bym zrobila ale w zyciu nie wyjda mi sznurowki,albo jakies inne sznureczki :ico_noniewiem:

Lady, rzeczywiscie dzieci maja pomysly....moja ostatnio tez miala przygode z maszynka ....chciala sie ogolic tak jak mama i wygladac jak sliczna panienka- to ostatnio jej powiedzenie- dobrze ze zdazylam zanim zaczela ale i tak paluszka przeciela,krewka poleciala,zalozylam plaster i powiedziala ze wiecej nie ruszy.....pewnie do nastepnego razu
.....teraz w tych wloskach nie wyglada jak sliczna panienka ale ja je mowie ze wyglada.,przeciez nie moge inaczej :-)

Awatar użytkownika
fufi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1015
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:38

07 cze 2007, 10:15

Witam Dziewczynki.

Wszystkie prace przepiekne, nie bedę wymieniac kazdego z osobna, bo wszystkie sa wyjatkowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lady, kochana dziękuję Ci bardzo za dodatki. Mam od kilku dni problem z internetem i nic nie mogę zrobić. nie mogłam Ci @ wysłac, ani pracy wstawic zadnej, nawet doczytac do końca..... Dzis tez pewnie starczy mi tylko czasu na napisanie tego i tyle.

A swoja droga moja Kinia nigdy na szczeście nie miała zapędów do scinania włosów. Jak tylko jej urosły to chciała by ja czesac w najrózniejsze fryzurki, robić loczki itp. Scinałam jej sama co jakis czas, ale do komunii miała takie za pas. Dopieroteraz byłysmy u fryzjera i ściełysmy tak do ramion. Za to ona non stop się malowała jak była młodsza- zreszta do teraz jej to zostało......... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

07 cze 2007, 10:35

Witam z rańca

MONIKA - może za parę dni udostępnię... a ratlerki są takie słodkie, takie maleństwa przekochane... podrap ją ode mnie za uszkiem i wymiziaj po brzusiaczku :)

Lady, Agnesha - u mnie też czasami przeskoczy.... spróbujcie zaznaczyć tekst, zmienić na inna czcionkę i z powrotem wrócić na polską... u mnie działa...
Jeszcze raz wrzucam dowód, że wszystkie te czcionki mają polskie znaki... to jest pisane w PSP...

Obrazek

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

07 cze 2007, 11:41

oj chcialabym pobawic sie z tym psiakiem ale moge go jedynie podziwiac na zdjeciach ktore rodzice przesylaja mi mailem... bo piesek jest prawie 2 000 km stad :ico_placzek:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość