Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

24 lis 2008, 17:55

ps. Dziś nawet mnie odpychalo od ostrego g:\

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

24 lis 2008, 17:56

uciekam do domu, pozniej tu zajze.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

24 lis 2008, 18:01

No dobre sobie - zajście w ciąże to nie u kżdego tka prosta sprawa. Ja szczerze zamieszkalam z moim obecnym mężem mając 17 lat - przez te wszystkie lata nigdy nie bralam tabletek antykoncepcyjnych może z lącznie z 30 razy używaliśmy prezerwatyw i "ostrych" próbach od 2 lat - przy rególarnyw wspólżyciu zaszlam dopiero teraz w ciąże. Nie wszystkie kobiety są tak plodne jak widać :)

zaraz poczytam ich wywody, ale coś czuje , że mnie ściśnie - nie lubie jak ktoś się wymondrza w dodatku nic na dany temat ne wiedząc

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

24 lis 2008, 18:29

ejustysiu mnie tak zaciekawila ta dyskusja ze od kilku dni czytam coprawda od odtatniego postu, ale zal mi dziewczyn bo ta cala Anka napedza je na maxa :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

24 lis 2008, 18:47

Bo widocznie Ania nie miala co robić i postanowila kobitką zrobić pranie glowy. Teraz 30 jak nie lepiej kobiet lata z testami owulacyjnymi i tylko tym żyją, a ich mężowie pewnie już klną Anie w myślach - bo o to za przyjemność uprawiać sex na zawolanie z zegarkiem w ręku :) A dzidzia jak ma być to będzie wcześniej czy później i będzie kochana czy to chlopiec czy dziewczynka, mi nie zależy. Owszem fajnie byloby mieć parkę, alę jak będe miala 2 chlopców, albo nawet i 3 to będę Bogu dziękować, że wogóle mnie takie szczęście spotkalo, że moje dzieci są przy mnie cale i zdrowe :)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

24 lis 2008, 19:11

ejustysia, powiem tylko tak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

24 lis 2008, 20:25

ale dotyczatas sie ze ona normalnie tak byla nawiedzone ze chciala nawet zaplodnic sie in vitro i wyselekcjonowac plemniki zeby miec tylko corke :ico_szoking:
Mi to az oczy wychodzily jak to czytalam.
Szkoda mi tam jednej laski ktora pisze zeby wyluzowaly a tamte skoczyly na nia. Napisala im zeby wrzucily na luz co ma byc to bedzie. A tamte niczym wierne owieczki ida za swoja Ania :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
mi tam wszystko jedno chlopiec czy dziewczynka, chce zeby bylo tylko zdrowe a porod w miare szybki.

ejustysiu teraz mieszkam w Miami Beach z mezem. W NY bylam 2 razy z rodzicami :-D

[ Dodano: 2008-11-24, 19:28 ]
jestem juz w domu i patrze sobie na necie na ubranka dla dziecka, tylko ze ja jeszcze nie wiem co bedzie- ale moge np kupic takie uniwersalne kolorki np. biale.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

24 lis 2008, 20:58

sekta normalnie hihihi, ale wiesz od kiedy oglądalam program w tv o tym, że bogate amerykanki usuwają ciąże 5 miesiącu bo im sie plec dziecka nie trafila jak by chcieli to juz nic mnie nie dziwi, a ja nie mam slów na takie co dopuszczają sie aborcji, wlasnymi rekami bym je zabila. na you tubie ogladalam film jak wyglada aborcja i dzieci takie malutkie biedne - jak mozna cos takiego robic - ivi ja troche czytalam , ale po kilku postach dalam sobie luz bo jeszcze bym sie w majtki ze śmiechu posikala

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

24 lis 2008, 22:00

Faktycznie taka Anka34 to mily rozweselacz :-D :-D :-D

Zona brata Grega chce poddac sie aborcji, bo jest w ciazy. Mowi ze juz ma 2 dzieci i tyle jej starczy. Tesciowa szaleje z rozpaczy, mi tez przykro ze mowi to kobieta ktora ma dzieci. Ona mowi ze to jeszcze nie dziecko tylko wieksza koorka, ktora bez problemu mozna usunac. No tak dziecko by jej przeszkadzalo, ona jest bardzo wygodna.
No chyba ze kupi tabletki na poronienie i potem powie ze poronila i tyle.
Oni jej i tak nie upilnuja, ta kobieta pozbawiona jest skrupolow.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

25 lis 2008, 08:23

IVI90, jak czytam to tej twojej szwagierce to mi sie słabo robi.....zawsze byłam przeciwnikiem aborcji....chociaz mysle ze to indywidualny wybór kobiety ale jak słysze ze chce usunac bo jest wygodna to mnie szlak trafia. niech wejdzie sobie na forum i poczyta jakie problemy maja dziewczyny .....ile sie trzeba czasem nacierpiec zeby miec dzidziusia .....moja kolezanka poroniła 5 razy, leczy sie u najlepszych spacjalistów podobno lekarz juz pozwolił sie starac o dzidziusia ale i tak nie daje pewnosci ze bedzie wszystko dobrze .......pociełaby sie zeby miec dziecko.....jak słysze o takich laleczkach jak ta kobieta to krew sie we mnie gotuje ......

jednego jestem pewna los sie kiedys odwrócii dostanie za swoje....

a teraz cos pozytywnego -DZISIAJ WIDZE MOJEGO SKARBECZKA-ciekawe czy Nataszka to nadal Nataszka :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość