mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

09 kwie 2009, 13:30

Witam my już po wizycie lekarskiej kolejne 100zł zostawione w aptece :ico_olaboga: Matyldzia ma poczatki zapalenia płuc :ico_olaboga: :ico_olaboga: Pani dr przepisała antybiotyk :ico_noniewiem: nie chciała jej dawac na święta zastrzyków ani posyłac do szpitala ale antybiotyk musi byc. Unas dziś pięknie świeci słonko i śpiewaja ptaszki, pospacerowałam troche z nimi ale małej strasznie przeszkadza te słońce. Bidulka nic nie je kolejny dzień :ico_olaboga: A ja chwytam sie pożądków :-) Umyłam już dziś lodówke i musze teraz skończy reszte kuchni. Mama do mnie jechała i nie dojechała własnie dzwoniła, że gdzieś na mieście jej się auto rozkraczyło i czeka na pomoc :-) :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

09 kwie 2009, 17:12

Witam,

Maziu :ico_brawa_01: dla Ciebie,bo inaczej nasz wątek już by chyba umarł smiercią naturalną .Zdróweczka dla dziewczynek,mam nadzieję,że do świat wyzdrowieją ,no i oczywiście brawa za zdany egzamin :ico_brawa_01:

Chloe 0dla was też zdróweczka i w ogóle dla wszystkich chorowitków ,my niestety też dołączyliśmy do grona zdechlaczków,Dominik prawie już wyzdrowiał,ale strasznie kasłał, Bartek ma katar i troszke kaszle a mnie gardło boli :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

09 kwie 2009, 21:24

Cześć!
Faktycznie same choroby :ico_olaboga: Wszystko przez tą pogodę. Dziewczynki życzę wam zdrówka i naszym dzieciom również.
edulitko, a co u ciebie??
iwciu, dopóki my piszemy, to wątek nie umrze :-) To normalne, że mamy coraz mniej czasu na Internet
maziu, a mała pije syropki?? Maciej już drugi tydzień i powiem szczerze, że zaczyna odmawiać :ico_placzek: Kurcze, co to będzie w święta??
Wczoraj pani dr zapytała mnie, czy wychodzę z malym na dwór. Odpowiedziałam struchlała, że tak i to pewnie przeze mnie, i to wychodzenie mały nie zdrowieje. A ona na to: "Nie! To dobrze, trzeba wychodzić!! Szybciej mu przejdzie... :ico_szoking: "Dzisiaj byłam z małym 3 godzinki na powietrzu, a później był jeszcze z tatą ok. 45 minut. Jedno wiem na pewno, jest lepiej, kaszel się zmienia.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2009, 21:49 przez chloee, łącznie zmieniany 1 raz.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

09 kwie 2009, 21:32

No wiem dziś moją starszą córke wygnałam na podwórko, i wiecie ona tam wcale nie kasłała. I przyszła do domu i to samo cisza. Już śpią ale ani raz nie słyszałam kaszlu. Moja pani dr. mówi że jak dziecko niema gorączki to wychodzi z nim i spacerowac. Jutro jak mała już nie będzie gorączkowac to chyba tez sie na mały spacerek wybierzemy, dzisiaj po jednej dawce antybiotyku tylko raz jej podawałam syrop od gorączki. A dotego zaczęła coś jeśc zjadła 2 paluszki i duzego chrupka kukurydzianego.Do tego sobie zarzyczyła mleczko, i może już wraca do zdrowia. Tak dzielna pije syropki troche przy tym marudzi, ale wypije.Ide się my i spa kataru takiego dostałam że oddychac nie umiem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

09 kwie 2009, 21:52

maziu, to faktycznie mała dochodzi do siebie. Maciej kaszle właśnie, ma chyba dużo wydzieliny, niestety ją połyka. Kurcze, chyba się nie zakrztusi...Mały nie gorączkuje i dlatego chodzimy na powietrze, ale wczoraj wieczorem miał stan podgorączkowy (38C), był rozpalony... I te czerwone policzki :ico_noniewiem: Matyldzia naprawdę mało je, ale jak się wychoruje, to na pewo nadgoni :ico_oczko: .

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

10 kwie 2009, 12:24

witam

Chloe- zdrówka, w badaniach moczu nic nie wyszło ale wyjasniło sie co go boli, pupa, a mówi , ze siusiak. miał zatrwardzenie 5 dni nie robił kupy.
Przed wczoraj nawet wyladowałam na dyzuze w szpoitalu bo miał rozdęty brzuch, lekarz kazał zrobic lewatywe, ale jak pojechalismy do domu to troche się załatwił, niestety wczoraj nawet po czopkach nie chciał zrobić kupy. Bolało go i zamiast spróbowac zrobić to wstrzymywał, wieczorem zrobiliśmy mała lewatywę i potem kapiel w wannie i dopiero puściło.Daniel siedział z nim w wannie bo mały wstawał jak mu się chciało i nie chciał zrobić . Akcja kupa zakończyła sie powodzeniem ale co się namęczylismy :ico_olaboga: Boję się, ze teraz nie bedzie chciałrobic kupy tylko znowu wstrzymywał ze strachu.Juz mamy dosyc tych przygód.

Jutro jedziemy do teściów na święta. I całe szczęście bo ja niestety pierwszy raz mam dom nie posprzatany na świeta ale nie miałam głowy do tego, ciagle coś z małym sie działo, mam nadzieję, ze to juz koniec niespodzianek.Nie zajrzę juz jutro dlatego WSZYSTKIM ŻYCZYMY UDANYCH, PEŁNYCH RADOŚCI I ZDROWIA ŚWIAT WIELKIEJ NOCY .
CAŁUSY DLA WSZYSTKICH
do napisania

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

10 kwie 2009, 13:45

Czas świąteczny, czas radości.
Niechaj w sercu szczęście zagości.
Niechaj spełnią się życzenia:
zdrowia, szczęścia, powodzenia!!!


Obrazek

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

10 kwie 2009, 14:08

Ojjj Mery obawiam się że ta jedna lewatywa niczego nie zmieni :ico_olaboga: Przez te pare dni które nie robił kupki bardzo duzo mu się tego tam nazbierało, jedna kupką tego się nie pozbedzie. Miałam tak samo z Martynką, ja ci radze zrób mu dzis jeszcze raz taka lewatywe zeby w święta go tak czasem brzuszek nie bolał. Moja Matyldzia czuje się już lepiej ale strasznie marudzi, i wrzeszczy jak małe lwiątko :-) Właśnie próbuje ją położyc spac to już chyba 30 min. siedzi na nocniku i wrzeszczy :ico_olaboga: A ja w tym roku tez niemam posprzątanego mieszkania, i w sumie dziś się za to wzięłam.Tyle ile zrobie tyle będe miała. Mielismy święta spędzic u rodziców ale mam dzwoniła że się pokłułciła z tatą i nie robi świąt :ico_zly: No to w niedziele będziemy w domu a w poniedziąłek do teściowej na urodziny :-) Z jednej strony ludzie to maja problemy po 30 latach małżeństwa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

10 kwie 2009, 14:50

Moc prezentów od zajączka
co koszyczek trzyma w rączkach
Wielu wrażeń, mokrej głowy
w poniedziałek dyngusowy.
Życzę jaja święconego
i wszystkiego najlepszego


**___**
_**___**_________****
_**___**_______**___****
_**__**_______*___**___**
__**__*______*__**__***__**
___**__*____*__**_____**__*
____**_**__**_**________**
____**___**__**
___*___________*
__*_____________*
_*____0_____0____*
_*_______@_______*
_*_______________*
___*_____v_____*
_____**_____**
_______*****_______

KOBIETKI DLA WAS I CAŁYCH WASZYCH RODZIN ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

10 kwie 2009, 22:36

Witam dziewczyny

Znowu was zaniedbalam,ale to wszystko przez ta chorobe Olci.Na szczescie juz jest gicio,"kopki"schodza,wogole mala bardzo delikatnie przeszla ta ospe dzieki bogu :ico_sorki:

Mery obawiam sie ze Mazia ma racje,ja przechodzilam te same problemy z Ola,dwa tygodnie mordegi z kupkami,jak sobie to przypomne to az mi sie slobo robi,masakra!!Niestety Ola zaczela pozniej wstrzymywac bo sie bala robic,ale wystarczylo ze ja troszke postraszylam ze bede musiala wlozyc mydelko do pupki i od razu robila :-D
Teraz za kazdym razem kiedy zrobi to krzyczy"idz kupko dada,jetes bebe,fuuuu :-D

Wiecie co,wcale mnie te swieta nie ciesza.Bo co to za swieta bez meza,nawet nie wiem gdzie teraz jest,od 2 tygodni nie dostalam nawet smsa bo nie ma zasiegu.Normalnie jakas deprecha mnie dopada,w swieta wlasnie najbardziej nienawidze jego pracy :ico_placzek:

Przepraszam ze tak smuce ale musialam komus sie wyzalic.

Zyczymy wam z Olenka zdrowych i wesolych swiat,no i przedewszystkim rodzinnych swiat Wielkanocnych.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość