Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

05 lut 2009, 11:32

Marcia77, widzę, że tylko my urzędujemy od rana :-) a reszta gdzie?? odsypiają??

wstawać śpiochy :-D zanim mój Prezio wstanie zaraz na jedzonko :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

05 lut 2009, 11:40

ananke pisze:Marcia77, widzę, że tylko my urzędujemy od rana :-) a reszta gdzie?? odsypiają??
no właśnie cos tu pustawo...

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

05 lut 2009, 11:42

noo i ja też chyba powoli zwijam żagle na karmienie :-D bo Mały już sderio serio się rozbudza

proszę mi tu natrzaskać ze 20 stron nim wrócę :-D :ico_oczko: a tak serio to pół forum obstawia, że znów będziemy najbardziej aktywne, a tu co?! trza się barć za te posty :-D proponowałabym jeszcze dziś 100 stronkę zaliczyć :ico_oczko: :-D a co :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

05 lut 2009, 11:44

zastanawiam sie nad kupne tej książeczki
http://www.lideria.pl/Zabawy-umyslowe-d ... vVR8KDRyJU
miał ktos moze z nia kontakat ? :-D :-D

[ Dodano: 2009-02-05, 10:45 ]
ananke pisze:a tak serio to pół forum obstawia, że znów będziemy najbardziej aktywne, a tu co?!
no to nie mozemy zawieść :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-02-05, 10:46 ]
ananke pisze:proponowałabym jeszcze dziś 100 stronkę zaliczyć :ico_oczko: :-D a co :-D
jestem za :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

05 lut 2009, 11:46

Marcia77, noo, z opisu brzmi ciekawie i nie jest najdroższa...

ja mam taką: http://www.empik.com/rozwoj-dziecka-na- ... od760120,p
i jestem bardzo zadowolona, tutaj też podpowiadają, jak wspomagać dziecko w rozwoju, chociaż pewnie nie tak dokładnie, bo to przekrojówka do 7 roku życia

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

05 lut 2009, 11:56

Witam kochane :)

ja już z rana u dentysty bylam mama przyjechala domałej ale juz pojechala...w nocy b
budzilismy sie o 1:30 3:30 i 5 rano.....

a teraz mala spiw kombinezonie bo byla prawie godzinke na balkonie

ananke, ja tak samo nie mogę brac hormonów bo zaraz dodatkowe mam kilogramy;/ i to bardzo duzo... w ciazy bralam hormony przez 4 miesiace;/

a nam z mezem wczoraj puscily hormony i fajnie było :) :ico_wstydzioch:

moja mala usypia przy cycu i nie chce go za abrdzo doic ... i cycuszki twarde ale odciagam.... rano doila cyca godzine potem jak poszla odciagniete moje wypila 60 ml i 45 ml sztucznego :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Nadie najserdeczniejsze gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_buziaczki_big: :ico_tort:

ja teraz posprzatalam i zjadlam i zaraz niunkę rozbiore pewnie sie obudzi i bedzie chciala cycocha...

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

05 lut 2009, 12:24

Hej:)
Za nami ciężka nocka,Maleńką bolał brzuszek i Biedulka nie mogła zasnąć :ico_olaboga: .Kurcze tak bym chciała żeby już większa troszkę była,bo to wiadomo wszystko niedojrzałe jeszcze i stąd te bóle :ico_noniewiem:

Nadie no nareszcie się doczekałaś Kobietko :ico_brawa_01: Ogromne gratulacje a córunia przesłodka :-D

Idę się przespać póki Mała i Bartek śpią,bo same mi się oczy zamykają :ico_noniewiem:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

05 lut 2009, 13:08

ananke pisze:aaa, właśnie - zostawiła któraś z Was cos w szpitalu?? podobno, jak się zostawi cos osobistego to szybko się wraca :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_oczko: :ico_oczko:

ja zostawiłam balsam do ust :ico_olaboga: , ale to nie takie osobiste nie??/ bo nie mam zamiaru tam wracać

jeśli chodzi o antykoncepcję to powrócę do tabletek

[ Dodano: 2009-02-05, 12:16 ]
ja byłam wcześniej w mieście, a przed chwilką synuś taki koncert dał :ico_olaboga: , kupkę zrobił i pewnie głodny, ale dopiero dwie godziny minęły od ostatniego jedzenia, nie mogę mu jeszcze dać, nawet tej herbatki z kopru już nie chce pić, już nie wiem co robić między karmieniami jak tak płacze, teraz go ululałam na kolanach, ale jak go położę to może być znów płacz :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

05 lut 2009, 13:18

donatka26, sprobuj mu dac samej przegotowanej wody
moja placze ... bo chce na rece;/ jak ją odłozymy to płacz i od razu cuca szuka

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

05 lut 2009, 13:32

Nadie córunia śliczności :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Nadie pisze:CC było nie planowane, wyszło nagle po zapisie KTG który się zwężał, tj. spadało tętno malutkiej i pojawiły się silne skurcze których ja nie czułam, w wypisie jako powód
cięcia ma wpisane zagrażająca zamartwica wewnątrzmaciczna płodu.
ja mam wpisane rozpoczynająca się wewnątrzmaciczna zamartwica płodu

A my dziś z młodym pospaliśmy do wpół do jedenastej :ico_wstydzioch: to znaczy obudziliśmy się o 7 na cyca i przewijanie, mały pogadał z matką do 8 po czym zasnął, a ja stwierdziłam, że jeszcze chwilkę poleżę i zrobiła się 10.30 :ico_olaboga:

Co do antykoncepcji to ja chyba też zdecyduję się wkładkę domaciczną - zawsze to organizmu hormonami się nie faszeruje. Do tej pory brałam pigułkę i mój organizm bardzo dobrze to znosił, ale teraz już czas na zmianę.

ananke zamknięcie wątku rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ananke pisze:a wiecie, co zauważyłam? Młody od wczoraj próbuje nowe tony głosu :-) wczoraj, jak leżał i gadaliśmy rano to zrobił cos na kształt "mrał", zdziwił się tak, aż zesztywniał i potem właśnie cały czas tak wydobywał dźwięki z siebie i nasłuchiwał... noo, padałam z gościa :-) ale przynajmniej wiem, że zaczyna świadomie słyszeć siebie i niedługo doprowadzi to do tego, że będzie świadomie wydobywał z siebie dźwięki (czytaj: świadomie płakał, żebym przybiegała)
no mój cwaniak bardzo charakterystyczny niby płacz wydaje jak chce cyca: coś w rodzaju takiego żałosnego "uaaaaa".

Mały znowu śpi. Dziś u mnie piękne słońce, więc na pewno znowu pójdziemy na spacer jak tata z pracy wróci i wózek zniesie - czekam kiedy mu się znudzi i klucz od wózkowni załatwi :-D :-D
Nie mam dziś pomysłu na obiad, chyba pójdę na łatwiznę i kotlety mielone odmrożę, a do tego marchewkę z groszkiem zrobię.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość