Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

17 maja 2007, 09:29

Czasem pępek może być aż ciemno brązowy tak samo jak ta linia....więc bez obaw, ja nie mam narazie nawet bardzo bladej lini ale pępek choć nie wystaje to robi się już lekko żółtawy i wokół pępka jest też żółtawa otoczka.... :-)

ja jak pooglądałam te posciele to sama będę miała problem z wyborem :ico_olaboga: w sumie już jedną mam niebieską z myszkami i serkiem- dla dziewczynki też będzie dobra... mam nadzieję

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

17 maja 2007, 10:17

ja narazie mam misie z podusia na błękitnym tle: http://www.allegro.pl/item192011944__6_ ... niny_.html
a drugą chcę w zupełnie innych kolorach ale żeby pasowalo i dla dziewczynki i dla chłopca - będę wdzięczna za wasze rady

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

17 maja 2007, 10:55

Kasia te pościele wszystkie są ładne i wybór faktycznie jest dość trudny, pewnie tez to zależy od koloru łóżeczka bo każda będzie się inaczej prezentować :ico_oczko:

Ja mam już : Myszki na serku w błękicie, a następną kupię chyba w kolorze ecru może Zyrafki ecru, chociaż podoba mi się jeszcze Błękitne serduszka
dla chłopca kupiłabym chyba jedną w kolorze niebieskim a drugą.... :ico_noniewiem:

Jak dla mnie ciekawe są jeszcze : psiaki na kremowym tle i jeżyki na kremowym tle (albo na niebieskim)
............uff......kurcze czym większy wybór tym gorzej się zdecydować :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

17 maja 2007, 15:04

mi te myszki na serkach bardzo się podobają ale nie chcę obu kompletow w tych samych kolorach :ico_noniewiem: taka głupota a człowiek zdecydować się nie może :ico_noniewiem: no ale to świadczy o dużym wyborze

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

17 maja 2007, 16:04

Im wiekszy wybór, tym gorzej jest sie zdecydowac.
A nie podobają Ci się te na zielonym tle? To jest taki kolor, który bedzie pasował i do chłopca i do dziewczynki... :ico_noniewiem:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

17 maja 2007, 17:19

Cześć słonka !!!! :ico_ciezarowka:
Ale dzisiaj sie wyspałam, nawet wstałam o 6 rano zrobilam mężuniowi śniadanie i lunch do pracki i chop siup spowrotem do łóżeczka, dopiero co wstałam i zjadłam. A dzidiza rozrabia jak oszalała. :ico_brawa_01:
Kasia te rzeczy to niesamowite pieknosci, moje ulubione to misie na piaskowym tle, żyrafki ecru, kaczuchy na miodowo- żółtym tle, Pszczółki- ulubione.
A ja z tej samej firmy chcialam różek oto one http://www.allegro.pl/item195803299_roz ... orow_.html
I siorka miała za zadanie mi kupić Pomarańczowe miasteczko, moje ukochane, szkoda że takiej pościeli nie ma. I wiecie, że widziała w sklepie za tą samą cene i niekupiła tylko wybrała jakiś seledyn, bleeeeeeeee.
Już pisałam ale jakoś mi nie przechodzi ta myśl :ico_placzek:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

17 maja 2007, 17:32

Dziewczyny wiecie co sliczne te posciele :ico_brawa_01: !Ale przerazajace wydaje mi sie zawalenie tak lozeczka ochraniaczem i baldachimem i w ogole.....Ja na paczatek bede uzywala tylko kolderki a jak dzidzia sie wiercic bedzie to zaloze ochraniacz.Nie wiecie czy mozna kupic tylko poszewke na kolderke i przescieradlo?

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

17 maja 2007, 17:36

Kasia3 mój mąż wszystko bedzie sam kupował z listy i jestem pewna, że i tak zrobi to po swojemu i nie wszystkie rzeczy będę miała, które chcę- szczegolnie w wybranych przeze mnie kolorach i wzorach........

zatem......
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :509:

[ Dodano: 2007-05-17, 17:39 ]
Martuunia można kupić mniejszy zestaw, ja tak kupiłam. W zestawie była kołdra i poszwa na kołdrę i poduszka i poszwa na poduszkę oraz taki ochraniacz wokół główki.
i nie mam baldachimów i tam takich innych ozdób

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

17 maja 2007, 17:39

Dobre pytanie, ja naszczęście zagoniłam mamę i ona jest krawcową i zakupi materiały i będe miała pościel od niej, prześcieradełka, poszewke na podusie i kocyków mam od groma, takich cieniuteńkich i teściowa coś kombinuje z takimi rzeczami http://www.walmart.com/catalog/product. ... id=5358630
Naciśnijcie na obrazek pościeli bedzie ładne przybliżenie, to jest moje ulubione, ale tak szczerze to niechce tego wogóle. Ale co tam.
A wiecie co ja mam, poszewki 2 od czasu kiedy ja się urodziłam, jedną taką stary typ całą biała z chawtem białym, a druga biała w czerwone biedronki. Zamierzam tą starego typu przyszykować dla mojej dzidiz.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

17 maja 2007, 17:50

Kasia3 pisze:ja mam, poszewki 2 od czasu kiedy ja się urodziłam, jedną taką stary typ całą biała z chawtem białym, a druga biała w czerwone biedronki. Zamierzam tą starego typu przyszykować dla mojej dzidiz.


Fajny pomysł. Ja niestety nie mam takich rzeczy... :ico_noniewiem:
Ja kupuje sama kolderke z przescieradelkiem, bo niczego wiecej mi nie potrzeba...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość