buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

04 wrz 2010, 22:36

Jak spać idziemy to mąż obraca się tyłem ja go obejmuję przytulając się brzuchem i mała go tak kopie,że się śmiejemy
hehe Zubelek nie uwieżysz, ale dziś opisywałam identyczną sytuację w lutówkach. My też tak robiliśmy z mężem jak byłam z Oliwką w ciąży :ico_haha_01: . A teraz to mam takie słabiutkie jeszcze te ruchy i jeszcze po pleckach mężuś nie dostał.
zaraz bo nie wchodzi
Czekam na fotki, bo jakoś i tak spać nie mogę

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

04 wrz 2010, 22:40

Obrazek

tu bardzo naturalne :ico_haha_01: jakoś nie mogę nic znaleźć bo one do każdego zdjęcia głupie miny robią :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-09-04, 22:42 ]
dodałam,widać je???

ja mam już mocne kopniaki,nie raz zasypiam,taka cisza...mąż już sapie w głębokim śnie :ico_haha_01: a ja jak nie ryknę ałaaaa :ico_haha_01: bo jakoś mocno gdzieś walnie a ja na spiku to i mocniej odbieram :ico_haha_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

04 wrz 2010, 22:51

Zubelek śliczne dziewczyny, mam wrażenie, że to bliźniaczki :ico_haha_01: . Ja jakoś nie potrafię większego zdjęcia wrzucić i takie dwa małe wrzuciłam. Moja też do każdych zdjęć jakieś takie miny wymyśla, że czasem to się uśmieję.
ja mam już mocne kopniaki,nie raz zasypiam,taka cisza...mąż już sapie w głębokim śnie a ja jak nie ryknę ałaaaa bo jakoś mocno gdzieś walnie a ja na spiku to i mocniej odbieram
strasznie Ci zazdroszczę tych kopniaczków i powiem CI, że czekam na takiw ciwrpliwie. Ale cieszę się, że wogóle dzidzia daje znać, że jest, bo sama wiesz, że już byłam zaniepokojona że jest tak cicho

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

04 wrz 2010, 22:55

buzok14, dziękuję,wiele osób mówi,że jak bliźniaczki,dla mnie są podobne ale nie aż tak :ico_oczko:
a co do mocnych kopniaczków to wiesz,ja tam 3tygodnie do przodu jestem,jeszcze się doczekasz,i to niebawem bo to z dnia na dzień coraz mocniej i coraz częściej czuć. :ico_oczko:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

04 wrz 2010, 22:55

O i avatarek też widze. W okularkach :ico_brawa_01: ślicznie.
\

[ Dodano: 2010-09-04, 22:58 ]
No właśnie dlatego nie panikuję tylko cierpliwie czekam. Idę chyba spać, bo mój P już tak sapie, że zaczęły mi się przy nim oczy kleić :ico_haha_01: . Kolorowych snów...

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

04 wrz 2010, 22:59

buzok14, dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 wrz 2010, 23:01

Gratuluję kopniaczków :ico_brawa_01:

Ale piękne panny, jak lale. Tak sobie teraz pomyślałam, że każdej mamie córka się należy, taka mała kobietka :ico_haha_01: mam koleżnakę, ktora ma synka, chce miec jeszcze dzieci, ale przez kryzys (mieszka na Litwie) narazie się wstrzymują, ale powiedziala, że jakby miala 100% pewność ze będzie córeczka nawet by się nie zastanawiałą, tylko wzięłą by się do roboty :-D

Zubelku odnośnie płci żartowałam trochę, wiadomo, że wyglląd brzuszka nie może przesądzać o płci, ale jakoś tam tkwi w głowie ta piłeczka na chłopaka :ico_haha_01:

Co do tętna to ja mam 50-55 :ico_noniewiem: ciśnienie 80-90/50-60 nigdy wyżej... Każda jest inna \, najważniejsze dobrze się czuć z tym

Aha co od kopniakow, to ja mam pelno filmikow nagranych z poprzedniej ciąży jak brzuch skacze ależ fajnie obejrzec, teraz już są widocznme ruchy, muszę położyć aparat koło łóżka.

A usg mam za tydz. we wtorek, bedziemy wiedziec czy będziecie ciociami czy wujkami :-D

[ Dodano: 2010-09-04, 23:04 ]
aha i gratuluje 6 kwiatka Zubelku :ico_brawa_01:

śliczne awatarki dziewczyny

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

04 wrz 2010, 23:13

Co do tętna to ja mam 50-55 :ico_noniewiem: ciśnienie 80-90/50-60 nigdy wyżej... Każda jest inna \, najważniejsze dobrze się czuć z tym
no właśnie,a że ja źle się czuję to mnie to martwi.No ale co zrobię,przeżyję :ico_haha_01:

a no każdej mamie się córeczka należy ale zeby aż trzy ? :ico_haha_01: :ico_haha_01: a synek? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_oczko: żartuję oczywiście :ico_oczko:

ja teraz też będę filmiki kręcić i zdjęcia robić w poprzednich ciążach miałam aparat w który nakręcało się ręcznie kliszę :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 wrz 2010, 09:39

Zubleku, to może następny synek :ico_oczko: wiesz gdzie jest trójka, tam i czwarty się wychowa :-D Mama ma swoje kobietki, a tatus co? :ico_haha_01: :ico_haha_01:

A w ogóle z ciekawości dziewczyny ile chciałybyście mieć dzieci??
Ja minimum trójkę... Pamiętacie serial "Siódme niebo"? Oni tam mieli chyba z 7? I jak oglądałam jeszcze jako nastolatka, to mi się taka rodzinka marzyła.
Bo ja jedynaczka jestem i może dlatego nie chcę, bo moje dziecko było.. Musi mieć rodzeństwo. Jak są święta, wszyscy zjeżdżają albo obiad przy dużym stole... :ico_haha_02: Tak mi się marzy...

Miłej niedzieli :ico_kawa:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

05 wrz 2010, 09:43

zubelek córeczki i śliczne i naprawdę podobne do siebie. Ty po prostu bardzo dobrze je znasz i dlatego tego podobieństwa nie widzisz.

Ja niestety mam duże opory w kwestii zamieszczania zdjęć na forum i robię to bardzo rzadko. Zbyt wiele mam do czynienia z wykorzystywaniem zamieszczonych zdjęć niezgodnie z wolą właściciela.

Ruchy czuję już bardzo mocno. Moja dzidzia niezłe fikołki wyprawia - raz mnie kopie nogami na górze a raz na dole, a do tego jeszcze obroty aż brzuch faluje, ciekawe co to będzie za miesiąc :ico_olaboga: Z Bartkiem takie ruchy czułam jakieś 2-3 tygodnie później.

Co do skurczy przepowiadających, to moja koleżanka w drugiej ciąży miała je bolesne, ale nie powodowały skracania szyjki i gin jej powiedział, że kolejnej ciąży często te skurcze są bolesne.

Alineczq ja tam za córką nie tęsknię i wolę drugiego chłopaka. Mam nadzieję, że płeć u mnie się nie zmieni. Dziewczynki mnie przerażają, bo są humorzaste, obrażalskie i mają fochy. Z chłopakami to przynajmniej wiadomo o co chodzi.

My dzisiaj jedziemy do rodzinki i wrócimy wieczorem
:ico_papa:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość