emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 maja 2011, 11:09

Koroneczka, ja tez mialam problem z piersiami, raczej to niewskazane aby oprozniac cale piersi, bo beda produkowaly spowrotem duza ilosc
wazne jest by odciagnac tyle aby poczuc ulge
a bola Cie te piesi?

mnie cos dzis pobolewa lewa piers, jest taka zgrubiala pod pacha, ale mam nadzieje, ze jak Antosia wstanie to wyciagnie cale mleczko

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 maja 2011, 11:17

emilia7895, położna powiedziała, żeby raz odciągnąć wszystko by nigdzie nie zalegało, a potem odciągać tyle żeby poczuć ulgę tak jak piszesz! Piersi mnie bolą, ale na szczęście już mniej i nie są na szczęście twarde :ico_sorki: Położna była już u mnie rano- zobaczyła piersi i mówi, że ok. Oby nie doszło do żadnego stanu zapalnego :ico_sorki:

[ Dodano: 18-05-2011, 11:18 ]
emilia7895, jak pod pachą masz zgrubienie to nakarm Tosie w pozycji z pod pachy- wtedy właśnie opróżniają się te kanaliki z boku piersi!

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 maja 2011, 11:20

U mnie truskawki po 14,- Też mam ochotę :ico_haha_02:
ja tez mam barszcz od wczoraj ale moim chlopakom nie smakowal, zreszta mi tez tak sobie
Mój barszczyk na szczęście wszystkim smakował :-) Mamie tez może dziś zaniosę słoik. Idziemy z Filipkiem po Gabi do przedszkola to może najpierw do mamy wdepnę. Wczoraj był u niej lekarz i ma zmieniane znowu leki bo tamte przestały działać i bóle wróciły :ico_sorki: Ale po wizycie lakarza mama w dobrym nastroju i pozytywnie nastawiona :-) Niesamowity ten człowiek!
Widzę nie tylko ja poduchy od kanapy wykorzystuję
Oj molestuje te poduszki już na rózne sposoby :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 maja 2011, 11:38

emilia7895, położna powiedziała, żeby raz odciągnąć wszystko by nigdzie nie zalegało, a potem odciągać tyle żeby poczuć ulgę tak jak piszesz! Piersi mnie bolą, ale na szczęście już mniej i nie są na szczęście twarde :ico_sorki: Położna była już u mnie rano- zobaczyła piersi i mówi, że ok. Oby nie doszło do żadnego stanu zapalnego :ico_sorki:
aha ok, nie wiedzialam, trzymam kciuki, oby nie bylo zapalenia :ico_sorki:
a o tej pozycji spod pachy tez mi ostatnio mowila polozna, dzieki
Wczoraj był u niej lekarz i ma zmieniane znowu leki bo tamte przestały działać i bóle wróciły :ico_sorki: Ale po wizycie lakarza mama w dobrym nastroju i pozytywnie nastawiona :-) Niesamowity ten człowiek!
wlasnie mialam pytac jak sie mama czuje, super miec takiego fajnego lekarza

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 maja 2011, 11:44

mama przyszła po mała i ida do parku wiec bede miec troszke czasu zeby ogarnac mieszkanko
jejku jak ja Wam zadzroszcze mamy na miejscu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Ja też :ico_placzek:
Emilia Mateusz płakał tylko raz i to krótko (ok.30min.) oby te leki pomogły na dłużej. Podałam mu jeszcze wczoraj moje mleko ale od dziś koniec przynajmniej na jakiś czas.
Udka dla mnie gotowane dla D pieczone.
Przywieźcie mi swoje dzieciaczki- wykarmię wszystkie hehe
My bardzo chętnie. Mateusz cały nadmiar spije :ico_oczko: szczególnie, że u Ciebie leci samo i długo pracować ustami nie będzie musiał. Na piersi przyłóż pogniecione i schłodzone liście kapusty.
Oj molestuje te poduszki już na rózne sposoby :ico_haha_01:
Moje to już coraz mniej przypominają poduchy-teraz służą za podpórki przy karmieniu i pod nogi jak były opuchnięte.

U mnie te butelki Browna wszędzie wykupione i braki w hurtowniach.

Zoola patrzyłaś za karuzelą jeszcze?

[ Dodano: 18-05-2011, 11:47 ]
a o tej pozycji spod pachy tez mi ostatnio mowila polozna, dzieki
U nas właściwie tylko w tej pozycje mały je, przy pozostałych krzyk i rozpacz wielka.

Motylek zdrówka dla mamy życzę.
Mariola nie kuś tymi truskawkami.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2011, 11:53 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 maja 2011, 11:50

Koroneczka, ja tez mialam problem z piersiami, raczej to niewskazane aby oprozniac cale piersi, bo beda produkowaly spowrotem duza ilosc
wazne jest by odciagnac tyle aby poczuc ulge
Popieram :ico_sorki: Też tak robiłam i pomogło. A jak opróżnnia się pierś do końca to znowu będzie tyle mleka produkowała.

[ Dodano: 18-05-2011, 11:57 ]
Murchinson, no to super ze lek działa :ico_brawa_01: Oby było już tylko lepiej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

18 maja 2011, 11:57

Zoola patrzyłaś za karuzelą jeszcze?
patzrałam i na allegro cos takiego znalazłam.........
http://allegro.pl/karuzela-z-projektore ... 97538.html
te co Ty polecałas tez super !!!!
mały dostanie na dzien dziecka :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

18 maja 2011, 12:01

Koroneczka to ładną masz produkcję mleczka :ico_oczko: niedługo powinno się wszystko ustabilizować.
Murchinson no teraz to sąsiad robi ewidentnie na złość :ico_zly:
Motylek daj znać po wizycie :-D

Ja pomysłu na obiad nie mam, mąż pojechał na pogrzeb wujka, jak będzie wracał to wjedzie do sklepu i coś kupi.

[ Dodano: 2011-05-18, 12:03 ]
Zoola super ta karuzelka, chyba też taką kupię :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 maja 2011, 12:06

zoola fajna ta karuzela.
No i właśnie sąsiad ponownie nas zalał -sufit w pokoju i przedpokoju. Nawet do niego nie idę od razu zgłaszam do mojego ubezpieczenia niech się z nim męczą.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 maja 2011, 12:08

zoola27, fajna karuzela :ico_brawa_01: Ja mam jeszcze po Filipku karuzele smiki :-)

[ Dodano: 18-05-2011, 12:10 ]
No i właśnie sąsiad ponownie nas zalał -sufit w pokoju i przedpokoju. Nawet do niego nie idę od razu zgłaszam do mojego ubezpieczenia niech się z nim męczą.
O ludzie :ico_szoking: Współczuję Ci tego typka nad głową :ico_sorki:

Tak piszecie o tych udkach że chyba pałki upiekę :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość