Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 mar 2008, 17:17

:ico_tort: dla Kamilka :ico_tort:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

25 mar 2008, 17:45

dobra a teraz to mi prosze tłumaczyc z tymi rozancami, pieniedzmi itp :-D :-D wiem tylko ze Eryk rozanca pewnie niewezmie heh

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

25 mar 2008, 21:17

Hektorka - Kamilek wygląda bosko :ico_brawa_01: torcika skosztowaliśmy pyszny był :ico_oczko: Ja również poproszę o wytłumaczenie o co chodzi z tymi pieniążkami i różańcem bo nie wiem :ico_olaboga:
Wogóle coś mało piszemy :ico_placzek: gdzie wy jesteście kwietniówki :569: Ja muszę zamykać mężulo wrócił trzeba mu jeść dać :ico_oczko: Jutro zaglądnę z kawką. Śpijcie spokojnie papa

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

25 mar 2008, 21:54

cześć dziewczęta :-)

Kamilku- wszystkiego najsłodszego, najpiękniejszego i zeby spełniało się wszystko o czym tylko zamarzysz

Sorki, ale jestem nie do życia po tym weselu... Wróciłam nad ranem i zaraz potem musiałam wstać i znów tańcować :-D Tyle, że do "puszków okruszków" :-D Ale mnie nogi bolą :ico_olaboga: Ale warto było. A ja cały dzień mam zakodowane, że to niedziela dziś :ico_puknij:

Mróweczka, piękne wierszyki znasz- sama układasz? :-) :ico_oczko:
Katrin, Podziękuj od nas koledze, za to, że dzięki niemu masz z nami kontakt :ico_sorki: :ico_sorki:
kasi.k pisze:co chciała palić róże żeby Viki była spokojniejsza... przy niej Krysie Kolki i Katrin to aniolki :-D
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Napisałabym raczej, że są siebie warte.... moja w święta znów pokazała "klasę"...

A Julka dziś cały dzień spędziła na klatce schodowej- tak jej się podoba chodzenie po schodach... :ico_noniewiem: Gorzej, że usiłuje z nich schodzić :ico_olaboga: Potem zajadała się... całym kawałem wędzonego boczku :ico_szoking: Jutro wkleję fotkę, jeśli nie zapomnę. Potem jadła sobie... cytrynę. Bez cukru :ico_noniewiem: I jeszcze darła się, żeby szybciej kroić jej :-) żeby zmienić sobie smaczek jadła całe plastry szynki- chlebek był dziś bee. Ma ten gust moje dziecko... Ale, że cytrynę :ico_szoking: Na początku tylko wykrzywiła się niemiłosiernie i jak chciałam jej zabrać to zaczęła się drzeć, żeby jej dać :ico_haha_01:

No ja zmykam, bo mi się już wszystko w oczach mieni...

Buźki dla Was

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

25 mar 2008, 22:34

Kamilku wszystkiego najlepszego zdrowka szczescia duzo slodyczy i samych smiesznych dni :* :ico_tort: :ico_tort:
Mróweczka, kari24, z rozancami pieniazkami ksiazkami kluczami itp.. chodzi o to ze ...w dniu skonczenia rokczku kladzie sie przed dzieckiem te rzeczy i kilka innych a to juz zalezy od wyobrazni i to co dziecko wybierze jest symbolem tego kim zostanie w przyszlosci :D
czyli Kamilek bedzie bogatym ksiedzem hihihi :D:DKolka, Kacpi tez uwielbia cytryne :D wiekszosc maluchow ja lubi:D

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

25 mar 2008, 23:12

czyli kładzie sie rózaniec, ksiązeczkę i co jeszcze????

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 mar 2008, 00:02

witam - ja tez znam ten przesad - rozaniec,kielieszek,pieniazek i cos tam jeszcze;p

Co do cytryny to Andrzej nie lubi ale dwa kawalki sernika mojej roboty wrabal;p

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

26 mar 2008, 00:10

W tym dzisiejszym dniu radości,
życzę 100 lat pomyślności.
Niech Ci życie w szczęściu płynie,
niech Cię radość nie ominie!
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki troski,
By nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka,
Płyną niby wielka rzeka.
I choć skromnie ułożone,
są dla Ciebie przeznaczone...
Kochany Kamilku, moc caluskow z Okazji pierwszego Jubileuszu!!!!

Tort pieknie smakowal....mniam,mniam,wlasnie taki jak lubie,a Kamilku wygladales slicznie i dostojnie na tych swoich pierwszych urodzinach,juz taki maly mezczyzna wyrosl z tego kruszka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-25, 23:13 ]
Jogobella-a dla Twojej lali z okazji pelnych 11 miechow tez wszystkiego najlepszego!!!U nas chyba do rozanca,pieniedzy,kieliszka daje sie chyba ksiazke(ze niby naukowiec)

[ Dodano: 2008-03-25, 23:14 ]
iw_rybka, jak taki pyszny ten sernik to wklejaj przepis!

[ Dodano: 2008-03-25, 23:16 ]
Zastanawiam sie,czy czasem od pierwszego kwietnia nie mamy wszystkie przejsc do roczniakow,bo kwiecien 2008 zaczyna sie rozsypywac i moze nam sie mylic na noworodkach, jak one zaloza swoj watek.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

26 mar 2008, 10:11

witam ...
ja proponuje juz przejsc :D rok temu czekaliscie na kacpra... to teraz on moze sie poswiecic i czekac na roczek na roczniakach :D
a tak w ogole... jak ten rok szybko zlecial prawda? a tyle ''atrakcji'' bylo... porody...pierwsze kupki hihi ... kolki... kaszelki...pierwsze usmiechy..pierwsze AGU...pierwsze zębolki... przewracanie sie na brzuszki.. turlanie pod ławę :D raczkowanie...siadanie... wstawanie... pierwsze kroczki... echhh ile tych pierwszych razy bylo przez ten rok... :D teraz to juz z gorki..tylko patrzec jak bedziemy sie chwalic pierwszymi wierszykami recytowanymi w przedszolu... dyplomem z matury :D:D:D:D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

26 mar 2008, 11:59

Cześć
M0rD3CzKa, ja nie wiedziałam o tej cytrynie :ico_wstydzioch: No, ale ja dużo jeszcze nie wiem :ico_oczko: :-D
M0rD3CzKa pisze:a tyle ''atrakcji'' bylo... porody...pierwsze kupki hihi ... kolki... kaszelki...pierwsze usmiechy..pierwsze AGU...pierwsze zębolki... przewracanie sie na brzuszki.. turlanie pod ławę :D raczkowanie...siadanie... wstawanie... pierwsze kroczki...
to prawda... ale my jeszcze tych pierwszych kroczków nadal nie zaliczyłysmy :( , chyba, że idzie trzymając się czegoś :-)
Idę coś ogarnąć, bo po tych świętach to mam taki bałagan, że szok :ico_olaboga: A jeszcze dziś wizytacja- bo babcia się nudzi w domu :ico_zly: Pewnie przywiezie nam jakieś wytyczne na następne kilka dni :ico_zly:

[ Dodano: 2008-03-26 ]
Julka z boczkiem :-D
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość