Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

04 gru 2007, 14:00

Glizdunia, ja każdą rybę robię tak jak kotlety, tzn w mące, jajku i bułce tartej (jeśli ma być z patelni). Trzymam kciuki żebyś nie musiała za szybko wracać do pracy i zostawiać Mayi.
mama_Dominika, to jakie pieluchy Ty kupujesz, skoro musiałaś oblecieć wszystkie markety?
ladybird23, czekam na przepis
A u mnie pada i pada i pada i pada......

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

04 gru 2007, 14:02

a ja tez chcialam o ten kompot z suszek podpytac...jak sie robi??

Maya juz po zupie i godzince zabaw...znow spowrotem maruda sie robi.....no coz taka kolej dnia.....

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

04 gru 2007, 14:03

qurcze coś mały tu ruch dziś . My wróciłyśmy już ze spacerku. Alicja zjadła grzecznie200ml kaszki i teraz prowadzi dyskusję z królikiem. Ja zabrałam sie z sprzątanie...

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

04 gru 2007, 15:42

Kompot z suszonych owoców to jak sama nazwa wskazuje poprostu kompot tylko ugotowany z suszonych owoców, przyprawiony wanilią i goździkami. U nas gotuje się go ze śliwek, gruszek, jabłek i moreli. Czasami podajemy go w dzbanku do picia, a czasami z kluskam, coś jak zupę owocową.

My już po spacerku, na szczęście nie padało, teraz lecę obiadek kończyć. Lady ja też czekam na Twoją wersję moczki.

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

04 gru 2007, 16:40

Naprawdę tu dzisiaj pustki ale to chyba też przez pogodę. Ja siedzę i nic mi się nie chce i oczy same mi się zamykają :(

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

04 gru 2007, 18:05

Patrycja .le ale sliczne fotki masz w podpisie :ico_brawa_01: ....tez chcialabym umic tak sie zdjeciami bawic ale do nauki tego nie mam cierpliwosci :ico_puknij:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

04 gru 2007, 18:11

Patra super fotki...... mały boski !!!
a pusto tu pusto hehe

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

04 gru 2007, 18:15

Witajcie!!!

Dotarłam i ja :ico_haha_02:

Ale ciekawie i smakowicie się u nas zrobiło :ico_brawa:

Sikorka ja normalnie nie znoszę "suszu", przez jego specyficzny zapach... :ico_noniewiem: ale taki jak w Twoim opisie.... hmmm może okazać się strzałem w 10 :ico_oczko: :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

04 gru 2007, 18:31

jestem, w koncu uporalismy sie z tymi zakupami..nie lubie juz jezdzic do supermarketow, bo kasy sie tam zostawia w trzy nonono..ale prezenty pokupione
dla starszego chrzesniaka mamy zegarek Ben10, bo taki bardzo chciał miec, dla młodszego duuuuuuzzzzzzzeeeee puzzle - nie chodzi mi o ilosc tylko wielkosc, takie duze drewniane, no bo on dopiero 3 latka bedzie miał i bluzeczke...
no i dla Milci, na Mikołaja kupilismy sukieneczke i od babci taka swietna maskotke-pozytywke i ksiazeczke do wody :ico_brawa_01: jestem zadowolona
ale gdzie tam zakupy spozywcze :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

a wiec moczke robi cały czas moja mama, ale tyle co podpatrzyłam to..
dosc duzy piernik, albo dwa srednie, zalezy ile tego sie chce miec - a u nas to schodza ogrone ilosci - i go sie tak jakby gotuje, cały czas ucierajac, tak zeby wyszła jednolita masa, potem dodaje sie czekolady - w zaleznosci jak czekoladowa sie chce miec ta moczke, tabliczka, dwie, potem daje sie kompoty - my dajemy same kompoty bez owoców, bo ja nie lubie, jak mi sie cos slimaczy i sa to kompoty ze sliwek(obowiazkowo),agrestu, czeresni, dodaje sie tez mnostwo bakalii, jakie kto lubi, nie moze zabraknac orzechów i migdałów, mozna dodac suszone morele czy figi -ale ja nie daje, bo nie lubie i to trzeba zagotowac i gotowe...najlepiej smakuje swiezo wyciagnieta z lodowki, czyli bardzo zimna :-)

glizda jak o czyms zapomniałam to dopisz..

ide sie teraz zajac moja niunia...
a wieczorem wybieramy sie z A. do kina, z okazji jego górniczego święta...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

04 gru 2007, 18:38

a na co ?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości