Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 maja 2008, 20:01

WITAM wrocilammmmmmmmmmmmmmmmmm :-D :-D :-D ,WIKUSIA STAWIA PIERWSZE KROCZKI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: przejdzie 4-5 kroczkow i siad na dupke :-D normalnie szaleje na maksa!!!Bylo super choc pogoda taka sobie ale nawet w deszcz wychodzilismy hihihi,fotki zalacze w wolnym czasie,Wikui kota wymeczyla hihi,czyli odwieczinki u rodzinki udane :-D

[ Dodano: 2008-05-05, 20:14 ]
COS tam skrobne :ico_oczko:

Tomus i Lelus blizniacy rewelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

DLA KALINKI super dziewczynki Obrazek Obrazek ,ekstra ze mezulek bedzie na miejscu i rodzinka w kaplecie :-D

MAdziu zieciunio moj sliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i dobrze ze pogadalas z tesciowka oby bylo ok :ico_oczko: A co do jedzenia to u nas jest tak rano okolo 7 flacha z kaszka za 2 lub 3 godz sniadanko jajeczniczka,kanapka z wedlinka lub serem,pozniej spanie ,obiadek ,Wiki je juz wszystko,pozniej serek bakus,chrupki,deserek,kanapka!! i na noc flacha :ico_oczko:

Reszty nie pamietam sorki mamuski :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

05 maja 2008, 21:22

cześć dziewzcyny

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wybaczcie ale narazie nie nadrobie postów

Emi znowu chora :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ma gorączke :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: od wczoraj i nie wiemy od czego. Badało ją dwuch lekarzy, w osłuchaniu jest wszystko wporządku tylko nie wiemy skąd ta gorączka, wczoraj miałą 39 stopni, dziś już 38 ale to i tak dużo u takiego maleństwa. teraz biedna spi ale ciągle się rzuca na spaniu i popłakuje :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: . Tak strasznei mi jej żal, serce mi się kraja, oby jak najszybciej jej to przeszło

A weekend?? Swiętowaliśmy 30te urodziny M. wczoraj co prawda imprez za bardzo się nie udała no bo Emilka już miała wysoką gorączke ale w sobotę imprezka była super.
A teraz znów powrót do szarej rzyeczywistośic. teściowa już nie chodzi za mnie sprzątać do hurtowni więc wróciło dodatkowe zajęcie, ale i kasa z tego niezła więc nie bede narzekać

Zmykam do spania bo tą noc niewiele spałam.
Dobranoc odezwe sie znów w wolnej chwili

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

06 maja 2008, 08:51

Witam asiula może to trzy dniówka?
U mnie nocka nie najlepiej Wiki co jakiś czas budziła się z płaczem może to ząbki bo idą dwa naraz na górze i dole w sumie będziemy miały 5ząbków.Po za tym doczekałam się upragnionego mamamamamama raczkuje i gada sobie hi hi hi , pozatym trzymając mnie za palce stawia swoje pierwsze kroczki nieźle jej to idzie , do okoła mebli łazi w kółko bąbel jeden

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 maja 2008, 09:41

WITAM z :ico_kawa: :ico_kawa: ,mezulek na 12 do pracy to mam chwilke,bo teraz mniej mam czasu bo z Wikunia chodze za raczke bo chce tylko chodzic hihihi


ASIULKA mysle ze to trzydniowka u nas bylo to samo,wysoka goraczka a pozniej doszla wysypka,nam pomogl ibum!!


EDYTKO to zdolniacha Wikunia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

06 maja 2008, 11:22

Frydza fajnie ze jestes i ogromne gratulacje dla Wiki widze ze nasze dzieciaczki do chodzenia sie zabieraja hehe najwyzsza pora :):

Asiula trzymam kciuki za Emi i oby jak najszybciej goraczka zeszla :ico_pocieszyciel:

Edytko dla Wiki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

06 maja 2008, 12:38

heja
Mam chwilkę bo Tomuś śpi. Pogoda piękna, tylko na dwór. Tomek niestety zakatarzony. Ale nie tak strasznie więc czekam, aż samo przejdzie.
Asiu nie umiem Ci pomóc. Może faktycznie to ta trzydniówka, oby. Ja jeszcze tego nie przezywałam.
faktycznie Madza dzieciaczki się biorą za chodzenie. Gratuluję Marcinkowi i Wiki bo chyba oni pierwsi sami kroczki postawili o ile czegos nie poplątałam. Tomek tez zasuwa za jedną rękę. Myślę, ze na roczek juz pójdzie. czasem się zapomina i jak się czyms zainteresuje to sam potrafi kilka sekund ustać.
A ja ostatnio wystawiłam wózek głęboki na allegro i wyobraźcie sobie, ze za niecałą godzinę już był sprzedany. Ale sie cieszę. Tylko teraz kombinuje z wysłaniem bo to cały zestaw goindola, spacerówka i fotelik. Mam pudło na pół pokoju.

Świetne zdjęcia dziewczyny. madziorka to w podpisie jest przecudowne.
Asiulka a Ty tego Mikołaja zmień w wolnej chwili hihi bo to wakacje idą. Ale nie dziwię Ci sie, taka zalatana, zapracowana jesteś.

Zmykam się malować, może jak mały się obudzi to polecimy na jakis spacerek.

Ach i jeszcze torcik dla kalinki!!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

06 maja 2008, 15:22

cześc dziewczynki ja tak na szybko z pracy bo straszny ruch mamy

Dzwoniłam do domu i Emi spadła gorączka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mam nadzieję że tak już zostanie :-D :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 maja 2008, 17:14

Witam popoludniem :ico_kawa: i zmykam znowoz bo czasu brak,chodze z Wiki za raczke, wszedzie chce zeby ja prowadzac :-D spoko!!dzis Aga ta co pilnuje se idzie i patrze :ico_szoking: Wiki drepta za nia :ico_szoking: normalnie puszcza sie i kombinuje isc a ja oczywiscie asekuracja :-D

KAMILKO to Tomcio tez robi piekne postepy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i super ze wozek szybko sie sprzedal!!!

ASIULKA to dobrze ze goraczka spadla teraz bedzie tylko lepiej :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

06 maja 2008, 17:52

Hej! Melduję, że żyję. Ledwo... Heleneczka zdrowa, ja chora... martwię się o maluszka. Ginka kazała brać antybiotyk...Odezwę się, jak będę miała troszkę siły.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

06 maja 2008, 17:57

Czesc laski!
Alez mnie dawno nie było :-D
Posty p[rzeczytałam pobieznie, dokładniej tylko fotkom sie przyjazałam :ico_wstydzioch: i.. są cudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widać jak te nasze dzieicaczki dorastają, no i te postępy :ico_brawa_01: brawa ogromniaste :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Chjorym dzieicaczkom zyczę zdrówka, świat niemiły kiedy dizieicaczek niedomaga...

U mnie ostatnio tłoczno było. Gości mieliśmy 6 dorosłych osób plus dwoje dzieciaków rozkrzyczanych, jedno z nich rozbiegane, a drugie rozrzcakowane hehe. Ale było super, zwiedzaliśmy duzo, jeden dzień impreza no i potem pozegnanie :ico_placzek: teraz taka pustka w domu...

Kamilko fotelik zamówiłam Chicco key plus. Dzisiaj właśnie przyszedł. Pomyślałam, ze to dobry wybór i się zdecydowałam. Myślałąm o Concordzie , ale chciałabym fotelik na podstawce i wybraliśmy wspólnie Chicco. Wierzę, ze to dobrzy wybór.

Wgram foteczki, to wam pokazę nasze szaleństwa z tych dni.
Madziorka, my tez byliśmy w zoo :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości