Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

27 mar 2008, 22:56

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: szok... co się dzieje Dziewczyny??

U nas nic nowego, tylko listę obecności sprawdzam :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

27 mar 2008, 23:14

czesc ... a ja nie moge wejsc na TT :ico_zly: znaczy nie moglam bo teraz weszlam :-D kari24, Krystek odkurza... a moj Kacpi... hehe same zobaczcie Obrazek
myslalam ze dziecko chce mi pomoc sprzatac ... ;d
ale ... niestety On chcial ....polatać ;d
Obrazek


Kolka, a nie pwoiedzial zebyscie przyjechali w odwiedziny ? :-D

[ Dodano: 2008-03-27, 22:18 ]
a co do pijanej mamuśki- szok :ico_szoking: taką to bym :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
lece spac..jakas zmeczona jestem ostatnio to chyba przesilenie wiosenne..tylko gdzie ta wiosna :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

27 mar 2008, 23:49

Mordeczka to napewno przesilenie-zobaczysz przejdzie tak jak mi bo u nas dzis WIOSNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

a ja niemoglam watku znalesc hehe

[ Dodano: 2008-03-27, 22:50 ]
a ja nadal niewiem co z urodzinkami wymyslic bleeeeeeeeeeee :ico_olaboga:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

28 mar 2008, 02:30

To i ja sie odmeldowuje,tez mialam klopoty wejsc na TT.
Mordeczka-masz fajnego czarodzieja w domu,bo ta miotla to normlnie atrybut czarownic a w meskim wydaniu to nie wiem jak to sie nazywa :-D Jaki ten najmlodszy kwietniak slicznie wyrosniety!!!

Kari-a Twoj tak ladnie odkurza!Podeslij go do mnie,bo moje dziecko ryczy okropnie jak odkurzam,wiec na pewno szybko sam z wlasnej nieprzymuszonej woli odkurzacza do reki nie wezmie(ale jak tak sie glebiej zastanowic to ma to po tacie)

Syla-widze ,ze urlopek udany!!!Supi.Bardzo sie ciesze!A zdjecia rewelka i widze,ze byla Was tam wieksza grupka.

Kolka-a ta Twoja coreczka z boczkiem powala na kolana.Moj dzis delektowal sie truskawka,mam nadzieje,ze nic mu nie bedzie bo to o tej porze roku wiadomo jakie truskawy.Ty i Kari macie ciagle jakies wesela a my to nie mamy gdzie sie isc wyszalec :ico_placzek:

Mroweczka-teraz za kazdym razem jak uzywam Sudocremu zastanawiam sie czy Antosiowi tez by smakowal :ico_oczko: I spoznione przyjmij zyczenia urodzinowe.Przeczytalam na mojej poczcie ta wiadomosc dopiero teraz,wiec nie wiedzialam :ico_wstydzioch: A o jakie urodzinki Ci chodzi?Twoje czy Erysia,bo sie pogubilam.

Hektorka-a jak dziecko wybierze dlugopis to co to wrozy,bo jak lyzke to chyba kucharz :ico_noniewiem:

My robimy malemu roczek 12 maja -tutaj to dzien wolny i wtedy akurat byla wolna intencja mszy sw,a my mamy tradycje uroczyscie obchodzic roczek ze specjalnym blogoslawienstwem dla dzieci rocznych.Nie wiem czy to tylko taki regionalny zwyczaj np na Slasku,ale u nas w domu zawsze tak bylo.Po mszy oczywiscie imprezka.Wynajelismy sale i chcemy wynajac firme cateringowa.

[ Dodano: 2008-03-28, 01:34 ]
Caro-a mozesz mi podeslac linka tej firmy u ktorej mozna zamowic kartki zaproszenia ze zdjeciem?A tak wogole to cos malo tutaj zagladasz,czyzbys tak intensywnie pracowala nad tym,zeby w przyszlym miesiacu @ nie nadeszla? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

28 mar 2008, 09:16

witam z rana... ale ostatnio tu pusto .. az przeciąg sie robi :ico_olaboga:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

28 mar 2008, 11:14

Hejo :-D
U nas dziś słoneczko więc tylko wpadłam powiedzieć Dzień Doberek i zmykam z dzieciakami na polko :-D
MORDKA - Kacpo jest niesamowity :ico_brawa_01: świetny z niego czarownik :ico_oczko: A przeciąg to ja też czuję :ico_placzek:
KATRIN - fajnie, że urodzinki Antosia już zaplanowane :-) My przyjęcie robimy w domku i najpawdopodobniej 1 maja :ico_haha_01:
MRÓWECZKA - jaki masz dylemat z urodzinami? Ja oczywiście sto lat za murzynami :ico_noniewiem: i nie wiem o co chodzi :ico_sorki:
KOLKA - gdzie jesteś nie podpisałaś listy obecności :-D
Dobra zmykam zaglądnę po południu, pozdrowionka ...

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

28 mar 2008, 11:53

katrin o Eryka urodzinki chodzi bo tez bym chciala takie z pompa!!! tylko niewiem czy dam rade cos wynajac!!! weno podsun cos-jak Wy robicie te urodzinki?? jakie klauny czy cusik???

dzieki za zyczonka :-D

a co do sudocremu to moje bobo zeszlo samo z lozka jak przysnelam i sudocrem znowu wrabalo :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-03-28, 10:54 ]
a dzis pogoda straszna u nas...anglia :ico_olaboga:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

28 mar 2008, 14:49

Witam wszystkich!

Nie było mnie pare dni, bo żeśmy wszyscy się pochorowali :ico_zly: :ico_zly: , najpierw ja, potem mały, mój i mama moja :ico_zly: , maly miał 40 stopni gorączki, katar straszny, na szczęście już gorączka spadła, tylko że katar został no i wymiotuje mleko jak zje :ico_placzek: :ico_placzek: , ze mną już też lepiej tylko mi katar został, ech do nonono wszystko :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

My robimy jutro roczek, ale to będzie raczej skromna impreza, bo wy tu widzę dżamprezy jak cholera :-) :-) :-) , będą tylko chrześni, my i dziadki i szczerze mówiąc to nie miałabym teraz siły na jakąś dużą impreze, będzie tylko tort i ciasto, a z tymi rzeczami na stoliku to u nas element obowiązkowy na roczku!

[ Dodano: 2008-03-28, 13:57 ]
Katrin nie ma tych co ja zamawiałam, ale te s też ładne http://www.allegro.pl/item330378322_cud ... eciem.html

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

28 mar 2008, 21:13

cześć
Ja również chora :ico_zly: i tęciowa też, mam nadzieje ze maly nie załapie.
caro, u nas na rocku to tylko my, chrześni i dziadkowie, takie skromne
Katrin długopis oznacza pisarza
to narka cos zle sie czuje pa ide sie połozyc, bo mnie gorączka cos bierze

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

28 mar 2008, 21:40

CARO HEKTORKA - współczuję chorubska :ico_zly: dużo zdrówka wam życzę, kurujcie się Kochane
MRÓWECZKA - u nas na urodzinkach będą dziadkowie, chrzestni, siostra męża z dzieciakami noi moje siostry i bracia. Przyjęcie będzie skromniutkie w domku, ale chyba kupię takie czapeczki fajne urodzinowe i nadmuchamy dużżżżżżżo balonów :ico_brawa_01: będzie weselej. A tego zwyczju ze stolikiem u nas nie ma, ale ja go zapoczątkuję :-D zobaczymy kim ten nasz syno będzie w przyszłości :-D
Kurcze dziewczyny jesteście czy sama ze sobą klikam :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-03-28, 20:50 ]
Jeszcze miałam napisać o prezencie urodzinowym, otóż długo się zastanawiałam co sprawić Krystkowi i postanowiliśmy z mężem iść w ślady Mordki i kupić aparat :ico_brawa_01: Ten który mieliśmy popsuł się niestety i ostatnio korzystamy z pożyczonego, no ale ile można żyć na pożyczkach :ico_haha_01: Jutro idziemy i kupujemy wypasiony aparat, strasznie się cieszę bo uwielbiam zdjęcia :ico_oczko:
Hej dziewczyny gdzie jesteście :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-03-28, 21:25 ]
Czekałam, czekałam i nikt nie przyszedł :ico_placzek: :ico_nienie: więc sobie ide śpiaćććććć dobranoc

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość