gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

23 lis 2007, 16:44

madziorka hihi pisze:gosia jaki tomus byl malenki hihi trudno uwierzyc co??

ja raczej nie moge uwierzyc ze on juz taki duzy :-D
Co do forum to pisze na tt na tym wątku i na dzieciach 2005
pisze jeszcze na forum o celiakii ale to raczej czytam tam bo duzo jest ciekawych informacji
i jeszcze na forum muratora pisze ale przez to ze mam przestoj w budowie nie bardzo chce tam pisac bo mnie to wszystko dobija

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

23 lis 2007, 17:32

madzia dzieki za linka,wyglada fajnie.
boze kobieto skad ty masz tyle czasu zeby pisac na tylu forach i jeszcze na zakupy smigasz :ico_oczko: fajnie,obrotna z ciebie mamuska :ico_oczko: :-D

jasnie pani no to teraz czekamy na zdjecie w bikini w pontonie i dla porownania wklej wieloryba w pontonie :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01:

gosia kobieto pracujaca ,milego weekendu....powiedz jak atosfera na dzieciach 2005,edi pojawia sie.a moze wiesz co u niej ,jak jej synek itp.
tomus fajnie wygladal na chrzcinach,a chrzestna tomcia to twoja siostra??bo strasznie podobna do ciebie.

ok musze leciec do zlobka po konrada.dzisiaj caly dzien mu tlumaczylam ze przyjde po niego a jak mnie nie bedzie to ma sie ladnie bawic i nie plakac bo nie ma powodu ze mamusia go kocha i wroci.ale i tak mowil ze nie chce.byl placz na poczatku a potem juz sie bawil lkadnie z chlopcem.mysle ze ta rozlaka na poczatku jest najgorsza ale nawet jak zostaje z tata ,albo babcia(zostawal) to tez plakal.
oo musze lecie bo sie spoznie
pa pa

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

23 lis 2007, 17:42

witam!
i tak nie tesknilycie ale co tam i tak was lubie :ico_oczko: :-D
ja w pracy siedze na lotnisku i czekam na niespodzianke jeszcze 3 godziny!!! mam nadzieje ze mnie nie wysla nigdzie :ico_noniewiem:
kompletnie nie mam melodii na internet ostatnio dlatego tak zadko do was zagladam :ico_noniewiem: zreszta jak mam troche czasu to bawie sie z antkiem taki sie calusny i smieszny zrobil ze moglabym sie z nim bawic non stop :ico_haha_01: normalnie przylepa i do tego ciagle uhihrany biega wkleje wam kilka fajnych zdjec w pon bo jeszcze caly weeckend w pracy :ico_noniewiem:
do tego z mezusiem nam sie uklada cudownie wiec kkiedy natek spi to my... :ico_wstydzioch: zajmujemy sie soba-- hihih drugi misiac miodowy . mozliwe ze ja tez sie do pl wybiore 14 grudnia ale to jeszcze nie na 100% a i mamy chrzest 9 grudnia WRESZCIE hihihihi
buziaki dla was kochane

[ Dodano: 2007-11-23, 16:44 ]
nie antkiem a natkiem mialo byc hahahha

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 lis 2007, 19:03

Maggie zdjęcia modnisia boskie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Julie a moze rodzeństwo sie szykuje dla nathana ??????? :ico_oczko:
Madziorka ja zauważyłam ze po deserkach jabłkowo gruszkowych ( hippa) mały robi czesciej kupkę i bardziej rozwolnienie ma, a wiem ze gruszka tez jest na lepsze trawienie, wiec podaję mu czesto :ico_oczko:
dziewczyny czy Wy tez tak miałayscie po szczepieniu???? mój Franio ma strasznie spuchnięte to udo co mu dwa razy kłuła i strasznie zgrubione az na całą nóżkę :ico_olaboga: ale jako tako nie płacze czy cos tam ale myśle ze jak go tam dotknę to go boli :ico_placzek: czy mam to mu " rozmasowywać" zeby sie rozeszło?????????

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 lis 2007, 20:20

Marta lepiej nie dotykaj,daj mu calpol...ja bym nie masowala tego

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 lis 2007, 21:15

Lucy w sumie masz racje bo mi sie przypomniało jak mi dali po cesarce zastrzyk domięśniowo i zribił mi sie siniak i tez guz to bolało jak cholera a zeszło chyba dopiero po 3 tyg. wiec zostawie, ale to sie tak robi jak sie nie umie domięśniowo zastrzyku podać :ico_puknij:
u nas dzis zimno 4 st :ico_szoking: w domu ogrzewanie na full ale i tak chłodno :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 lis 2007, 21:53

martuchafrost, bez paniki :ico_oczko: idz do polskiego sklepu, kup sode oczyszczona, na pol szklanki przegotowanej wody wsyp lyzke stolową sody i rob oklady na nozke. To normalne po szczepieniu, ale nie masuj, a doustnie tez lepiej nic nie podawaj, bo co bedziesz podawac jak cos naprawde mocno bedzie bolalo, tak ze bedzie plakal? Jak sie za duzo przeciwbolowych podaje to sie organizm przyzwyczja i podem coraz wiecej trzeba :ico_oczko:
martuchafrost pisze:ja zauważyłam ze po deserkach jabłkowo gruszkowych ( hippa) mały robi czesciej kupkę

hehe i pierdy sa czestsze :ico_oczko: i bardziej smierdzace :ico_oczko:
julie_377, a jak dziewczynce dacie na imie? :ico_oczko: :-D
fela pisze:jasnie pani no to teraz czekamy na zdjecie w bikini w pontonie i dla porownania wklej wieloryba w pontonie

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: kobieto, chcesz mnie zamrozic??? :-D :-D :-D w bikini i na sniegu :-D :-D :-D
poza tym daruje wam tej wersji, bo jak zauwazylyscie moje spoztrzezenie o ubytku kilogramow bylo raczej ironiczne :-D :ico_oczko:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

23 lis 2007, 22:30

Jasnie Pani :) pisze:poza tym daruje wam tej wersji, bo jak zauwazylyscie moje spoztrzezenie o ubytku kilogramow bylo raczej ironiczne


:ico_smiechbig: nie no jasnie pani rozwalilas mnie!!!
a co do kupek to poczekajcie na te co to po normalnym jedzeniu sa hahaha czasem nie daje rady ja sie maly do pieluchy przez nieuwage zkasztani :ico_olaboga: a ze je duzo to sobie wyobrazcie hihihihi

co do rodzenstwa nie mam nic przeciw ale najpierw mi nonono ehhhhhhhhh

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 lis 2007, 23:20

hej laseczki ... (odnosnik do jasnie pani hehe)

ja na szybko hehe
kurcze ale jestem super pozytywnie nastawiona.. taka podekscytowana powiedzialabym hihi
bylam na zakupkach z kumplem (drugi musial isc do pracy jednak hehe)
no ale on sobie nic nie znalazl hehe bo rozm nie bylo.. albo w ogole nic nie bylo
a ja.. kurcze przechodze kolo morgana. nigdy tam nie zagladam bo nie dosc ze drogo to badziewnie jak dla mnie
ale rzuca mi sie w oko wieszak przy drzwiach z moim kolorkami hehe
i kupilaam cos a la sukienka z dl rekawem do spodnie albo i bez... brazowa w zolto braz kwadraciki i niebieskie-tego koloru nie trawie ale malo tego dodatku i naprawde super mi sie spodobalo
a cena?? z 69,90 na 15F :ico_szoking:
no to wzielam a co

a potem chcialam do tegp spodnie dokupic.. mierzylam w zarze ale rozm nie pasowal i cale szczescie bo prawie identyczne w H&M za 1f kupilam hehe
uwielbiam angielkise wyprzedaze
i tym sposobem na chrzciny jestem ubrana
a i spodnie zaloze na andrzejki do tej bluzki co juz dawno kupilam i nic nie moglam dobrac hehheee

kumpel nie wierzyl ze za takie ceny mozna sie ubrac hehe
i mowil ze szczescie mi przynosi i czescie bedzie nam towrazyszyl
ja sobie mierzylam szukalam a on z lesiem sobie na laski lookali hihi

super dzionek
na koniec zakupy-spozywka i adas nas zgarnal do domku
takze szybko poszlo dzis

a teraz musze wziac showerka bo smierdze solarium
i leos zrzygal sie na mnie
karmilam go w shopping center i przy odbiuciu tak mu sie ulalo.. normalnie na sieie, na mnie, na sciane..
i to mleko z herbatka ktora wczesniej mu dalam.. taka ziolowa na przeziebienie
bo cos mi sie zadawalo ze katarek go bierze i czasem mi tak kaszlnie
ale mysle ze wszystko ok hehe

dobra uciekam bo adas za plecami czeka
bedziemy pyszne lody wcinac hehe

jasnie pani a co prezentu mikolajkowego do 10f
adas mowi ze kupimy leosiowi playstation i powiemy ze byla promocja hehe

julie no pamietamy o tobie.. codziennie machamy ci z leosiem z shopping center hihi
te dwa pomaranczowe czubki to MY
hehe
rzucilabys czasem jakiegos batona leoskowi hehe
bo sie biedny nudzi w tym wozku liczac halogeny sklepowe na suficie hehe

fela ja na tych nowych forach pisze sporadycznie.. tam tak nie klikaja jak tutaj
poza tym dobra jest metoda kopiuj wklej
tak tobie
bo przeciez nie bede czerwccowkach rozpisywac sie na nowo hehe
za dlugie posty mi wychodza i ich powielanie by mnie skonczylo hehe
ja prawie codziennie jak wstaje ok 10 biore laptopa do lozka i nadrabuam godzinke czasem dluzej
leos lezy obok
gadam z nim..
ale on woli swoje zabawki hihi ale do mamusi tez sie smieje
potem leos zasypia
wstaje i zaczybamy dzionek
no i wieczorek staram sie wpadac
na razie daje rade..

lucy zakrecona mamusko, jasne ze to inne forum.. hehe na tt nie musialabym sie rejestrowac
a ty kiedy nas nawiedzisz???
w bham pewnie zanim sie urzadzimy to troche czasu minie.. ech..
a na poczatek ktory moze potrwac nawet kilka miechow bedziemy mieszkac u znajomych
tylko najpierw musimy im chate znalezc hihi bo oni niemobilni i ogolnie wszystko na naszej glowie
w poniedzialek tam ruszamy
adas zalatwic sobie dlugi 4 dniowy weekend

aha
maggie fajnego masz modnisia.. hihi super
tobie tez fryzurki uklada??

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

23 lis 2007, 23:22

madziorka hihi pisze:julie no pamietamy o tobie.. codziennie machamy ci z leosiem z shopping center hihi
te dwa pomaranczowe czubki to MY
hehe
rzucilabys czasem jakiegos batona leoskowi hehe
bo sie biedny nudzi w tym wozku liczac halogeny sklepowe na suficie hehe


ahaaaaaaaaa to wyyyyy hihihihihih

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość