Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

14 cze 2009, 17:49

my bylismy w tesco, kupila malemu tenisowki w paseczki :-D a teraz maly drzemie :-) a ogolnei nasze dziecko czyni postepy dzis cala kanape przepelzal, wiec mysle ze sie przymierza do raczkowania powoli :ico_brawa_01:

jedwabna, masz teraz ciezki przech do zgryzienia....a jakbyscie wyjechali, to nie moglibyscie wrocic na pierwsze urodzinki?tak na pare dni, niby czas szybko leci, ale ciezko tak dziecko zostawic ...tez bym nie chciala stanac przed takim wyborem :ico_olaboga:

cos mnei brzuch pobolewa...lada dzien powinien okres byc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

14 cze 2009, 18:46

jedwabna ja bym nie pojechala .. wiem ze to trudny orzech ale to facet powinien sie martwic jak utrzymac rodzine.... dziecko szybko sie od ciebie odzwyczai i co wtedy

mz vbylismy w sklepie ale humor mam do d.... :ico_zly: i sama nie wiem czego :ico_zly:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

14 cze 2009, 19:08

sprawe juz rzwiazalam i doszlam do wniosku ze pojedziemy w przyszlym roku na zime. maly bedzie juz starszy i bedzie juz i chodzil i mowil wiec wtedy juz pojedziemy, bo do tej pracy w ktorej bylam to moge w kazdej chwili wrocic :ico_sorki: jakos jeszcze ten rok przetrzymamy :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

14 cze 2009, 19:24

jedwabna, NO I BAAA ł= A CHLOP TERAZ MOZE SAM POJECHAC ZAWSZE JEST WYJSCIE :-D

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

14 cze 2009, 19:39

a mnie znowu cos bierze. kurde juz mi zimno i mam dreszcze no i czuje ze mi policzki plona :ico_olaboga: :ico_chory: rany ja sie chyba nigdy nie wylecze...

dzis jest u mnie moja mama. pomoze mi wykapac malego chociaz i pojedzie do domu. jutro na noc do pracy jedzie wiec nie przyjedzie :ico_placzek: a ja taka sama... :506:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

14 cze 2009, 19:58

jedwabna pisze:dzis jest u mnie moja mama. pomoze mi wykapac malego chociaz i pojedzie do domu. jutro na noc do pracy jedzie wiec nie przyjedzie :ico_placzek: a ja taka sama... :506:
BOISZ SIEGO KĄPAC SAMA??

JA JUTRO TEZ SAMA DO WTORKU

MAŁA SPI OD 19:30 JA ZROBILAM CHLOPU KANAPKI NA JUTRO...ALE MNIE OSTATNO WNERWIA WRRRRRRRRRRRR ZMIENIL SIE ZE GŁOWA BOLI! :ico_placzek: :ico_olaboga: DOBRZE ZE JEDZIE :-D



IDE ZARAZ SPOAC

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

14 cze 2009, 20:13

milutka204 pisze:BOISZ SIEGO KĄPAC SAMA??

nie nie boje sie, ale nie lubie byc sama jak nie wiem co, dlatego moja mama mi dotrzymuje towarzystwa no i przy okazji pomoze mi w kapaniu :-)
milutka204 pisze:JA JUTRO TEZ SAMA DO WTORKU

to tylko 1 nocke ale ci dobrze... ja sama do piatku albo nawet do soboty :ico_placzek:
milutka204 pisze:MAŁA SPI OD 19:30

to moze dlatego ci w nocy nie chce spac, skoro wyspi sie w dzien. jak moj zasypia przed kapiela to go budze i np klade na brzuszek i zabawiam zeby wlasnie nie spal.
milutka204 pisze:DOBRZE ZE JEDZIE

matko jak ja bym chciala tez miec takie podejscie. a ja mam na odwrot. jak jedzie to az placze :ico_placzek:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

14 cze 2009, 20:23

a my dziś cały dzień byliśmy na dworze, zebraliśmy u kumpeli 2 wiadra czereśni 10l i 16l, te mniejsze wzięła męża siostra, potem zrobiliśmy grilla i już było po 19, więc szybko do domku, kapanie małego mleczko i teraz już śpi

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

14 cze 2009, 20:30

hej
Wrócilismy ze wsi do domu
Mykam nas rozpakowac i wpadne pozniej was doczytac :-D

[ Dodano: 2009-06-14, 22:00 ]
ups doczytałam :ico_sorki:

Niestety myslałam ze juz po moim bólu gardła ale wstałam dziisja rano a to znowu przeokrutny ból noi na dodatek katar mnie męczy :ico_placzek: Najgorsze jest to ze mautka dziisja na wieczór zaczeła kichać i chyba będzie mieć katar :ico_placzek: Mam nadzieje ze szybko jej przejdzie bo pod koniec miesiąca mamy szczepienie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

14 cze 2009, 21:04

jedwabna, dobra podjelas decyzje moim zdaniem, bo im dziecko starsze tym wiecej rozumie :-) no i zdrowka zycze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

milutka204, jak mnie chlop wkurza to tez mam ochote byc sama, bez niego i odpoczac, ale potem mi go brakuje i ciesze sie ze mam go obok siebie, zreszta staramy sie wszystko rozwiazywac rozmowa, ale nie zawsze sie da.... :ico_noniewiem:

donatka26 pisze:2 wiadra czereśni


podziel sie :-D , ja kocham czeresnie, no i dzionek ladnie spedzilas :ico_brawa_01:

malego dzis przetrzymalam troszke dluzej bo do 20.30 i zasnal szybciutko po jedzonku :-) ja teraz jakis film na tvn ogladam

[ Dodano: 2009-06-14, 21:04 ]
Ragazza555, duzo zdrowka dla Ciebie i Emilki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość