Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

04 gru 2007, 23:42

Sikorko Twój Karolniezmiennie mnie zachwyca tym że już taki sprawny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i słodko wygląda w tym "super wozie" :-D

Kamizela trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!

a ja lubię kompot z suszu i u nas zawsze jest i uwielbiam zupę grzybową (a raczej to jest chyba barszcz grzybowy)z kluseczkami, karpia smażonego lubię ale w galarecie już nie :/ mamy jeszcze zawsze rybę po grecku mniam!!! i makiełki (a kutia to taka z samego maku z bakaliami??? bo jak tak, to jadłam i bardzo to dobre było :-D ) i śledzie i sałatki i grzyby smażone w panierce... nooo to chyba tak mniej więcej w mojej rodzince :) ale u R jest trochę inaczej - barszcz czerwony z pierogami z kapustą i grzybami, kapusta z grochem... ja wolę jednak tą pierwszą wersję - to jest chyba siła przyzwyczajenia, od dziecka tak było hihih

a u nas to piosenki świąteczne już od listopada lecą :-D hehehe R zawsze zapodaje i się wprowadzamy w świąteczny nastrój - bo to fajnie jak śięta tak dłużej trochę są a nie tylko parę dni :ico_brawa_01:

a my dziś po szczepieniu
pierwszy raz Iga poszła bezemnie :ico_placzek: tylko z R. i pierwszy raz płakała buuuuuu :( a ja w pracy :ico_placzek:
waga 8600kg i 67cm

całuję Was wszystkie mocno!!!!!! papa na razie zmykam

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

04 gru 2007, 23:50

no ja tez mowie dobranoc ... To z Iga to kawał dziewczyny :)

buzka :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

04 gru 2007, 23:53

No ale lufa z Igi wow :ico_haha_01:

Ja też uciekam :-)

A JA wolę tę wersję Wigili co R. Anzy :ico_oczko: też z przyzwyczajenia hahaha :-)

DOBRANOC

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

05 gru 2007, 00:14

A ja tam to jestem wszystkożerny człowiek i pewnie u każdej bym zjadła ze smakiem te wszystkie pyszności. A jeszcze a propos tej moczki, jak już to ugotuję w tym garku to mam przekładać do salaterek, jakiś foremek, czy co mam z tym zrobić??? Może tak prosto z gara??? :-D
anza, wiesz ruchliwość i sprawność mojego dziecka chyba już mnie tak nie zachwyca, oczy muszę mieć wszędzie, ciężko już teraz go na chwilę samego zostawić, a co będzie potem :ico_olaboga:
A teraz już zmykam, do jutra!!!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 gru 2007, 07:22

Sikorko...my gar trzymamy w lodowce...a w waszych warunkach to i na balkonie mozna......w domu zawsze w chlodnymmiejscu ale wiadomo ze w lodowie malo miejsca przy swietach :ico_oczko: ....a podajemy na wigilie z polmiska a kazdy sobie nabiera do salaterek......a po wigili to duze kubki w ruch aha no i choc plynne to lyzeczką sie je :ico_haha_02:

Anza....no wow ale Igusia to duuuza pannica....wow...ale ją dobrze karmisz...ciekawe jak z Mayi wagą :ico_noniewiem:

a my juz od 4.00 nie spimy..... :ico_haha_01: teraz sie smieje ale niedlugo jak mi sie zachce spac to :ico_olaboga: .....no poszla wczesniej spac to i wczesniej wstala...a ze mleko cycowe wypila wczesniej to nie ma na teraz....w cycach echo...wycyckala do ostatniej kropli.....i jak teraz isc spac?bawi sie w lozeczku...a ja na tt,swiatlo zgaszone zeby nastroj jednak byl do spania :ico_oczko: :ico_spanko:
do zobaczenia poznym rankiem :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

05 gru 2007, 09:29

witajcie kochane majóweczki!

anza, kutia jest z pszenicą i miodem. A co do potraw wigilijnych to widać że pochodzimy z jednego regionu, tylko u mnie w domu karpia nie ma bo nikt nie lubi :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

05 gru 2007, 10:28

hej,hej!!! jestem....wreszcie mam neostradę jeb.......... :-D i teraz czas na czytanie...ale to chyba wieczorem, bo teraz Hania :ico_zly: a ja na 15 do roboty...
ale się cieszę...że wreszcie jestem...nawet nie wiem, ile naklikałyście beze mnie...buziaki!

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

05 gru 2007, 10:30

zborra, słońce podeślij mi proszę na gg nr do Kamizeli

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

05 gru 2007, 11:43

Dzień dibry
zborra, witamy, witamy :)

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

05 gru 2007, 11:43

hejka wszystkim...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości