Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 lis 2007, 23:43

taaaaaaak to myyyyyyyyyyyyyy :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

23 lis 2007, 23:44

Hejka :-D

To my... strrrrraszecznie zmeczona Kasia i rozrabiara Vikula. A dokładnie to dzisiaj nie rozrabiara tylko moja mała bidulka :ico_placzek: nie wiem skąd ale dorwała ją gorączka - 38,6C :ico_placzek: i moja biduleńka cały dzionek sobie popłakiwała i przysypiała. Nie chce mi nic jeść ani pić :ico_placzek: Obstawiam na wredne zebiska bo nie ma ani katarku ani kaszlu...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 lis 2007, 23:53

kasik to pewnie zebole
hehe
bedzie ciezko.. ale mam nadzieje ze szybko wyjda..
a co tam u was poza tym???
kolekcjonujesz malej garderobe?? hehe
pytalam cie kiedys co z twoimi planami ? mam na mysli studia i prace w szkole?
chyba nie odpisalas..

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

24 lis 2007, 00:11

hello kochane kobietki!!!
Czytalam i czytalam i konca nie bylo..ale wreszcie przeczytalam wszystkie Wasze posty i mega posty :ico_oczko: :ico_szoking: :ico_olaboga:
Mam nadzieje,ze sie na mnie nie gniewacie,ze mnie troche nie bylo,ale wiecie przeprowadzka,wprawdzie pakowac sie jeszcze nie zaczelismy,bo glupia agencja dalej sprawdza konta bankowe,juz chyba maja z 4 dokumenty,ale im malo,i mowia,ze taka procedura i sprawdzaja tak kazdego..Bablu sie wkurzyl i powiedzial,ze jak w poniedzialek sie wszystko nie wyjasni to im podziekuje..no bo jak sie nie denerwowac,jak zaczyna prace 4 grudnia,a tu jeszcze nie dali ostatecznego slowa..a przeciez musimy lozka i sofy pozamawiac,na szybko..i tak w wiekoszosco sklepow dostawa trwa conajmniej 2 tygodnie na wieksze meble,wiec nie wiem na czym bedziemy spali,dobrze,ze Vinee ma lozeczko i krzeselko do karmienia,to chociaz ona nie bedzie poszkodowana :ico_olaboga: no coz...mam nadzieje,ze jakos to sie szybko wyjasni,bo inaczej zwariuje z ich biurokracja :-D :ico_zly: :ico_zly: a i zapomnialam jeszcze dodac,ze tydzien temu nam pralka sie popsula i dzis dopiero wymienili na nowa i mam taka sterte prania,ze Malysz jakby stanal na wierzcholku to by sam sie przerazil i odmowil skakania z takiej wysokosci...cale szczescie,ze juz pralka chodzi,bo musze przed przeprowadzka wszystko wyprac,chyba dzien i noc bede prala,dobrze,ze chociaz uwielbiam prac,to jedyna pociecha..hihih
Dziewczyny jestem z Was dumna,jako gestapo fotkowy,musze powiedziec,ze mnie nie zawiodlyscie i fotki i zadanie domowe macie odrobione,no moze niektore gagatki nie powklejaly,ale maja jeszcze czas na poprawe,bo inaczej nagana wisi w powietrzu... :-D :ico_nienie:
Dziekujemy za komplementy od ciotek ,bo nie mialam jeszcze okazji podziekowac w imieniu Vinee... :-D
Wasze dzieciaki przecudne,wiecie jak tak przegladalam fotki,ktore wkleilyscie,to stwierdzilam,ze same cudniaki na naszym watku :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:
Martus to spuchniecie nozko to normalne,Vinee tez raz tak miala,ja dalam jej Calpol,bo plakala po jakis paru godzinach po szczepionce..pozniej juz wszystko bylo ok...
Nie moglam sie napatrzec na Frania,w tych czapeczkach zimowych wyglada cudnie,przeuroczo,a ta z rogami renifera jesr bombowa,strasznie mi sie podoba,i slicznie mu w niej...a taka ma slodka minke na fotkach,ze tylko schrupac!!!Niesamowite jak on Ci rosnie,taki malutki byl a teraz masz juz co nosic...a oczeta ma bosko wielkie,i teraz wypisz wymaluj do Ciebie podobny!!!! :ico_buziaczki_big: super,ze jedziecie juz za niedlugo do Pl,ale Franio ciotke ma fajowa,chyba bedziesz musiala dodatkowe walizki kupic,zeby ciuszki pomiescic dla niego!!!hihih
Madziorka super,ze mialyscie okazje sie z Ela spotkac,zazdroszcze spotkania...no i tych salatek oczywiscie,smaka mi narobila Ela jak o nich napisala..hihh
Leos jak zwykle boski w koloracj jesieni i w lisciach,bedzie mial super pamiatke z dziecinstwa,a na ktorejs z nich tak sie uroczo usmiecha,rozbrajajacy usmiech :ico_buziaczki_big: a jako kibic pierwsza klasa!! :-D
Maggie ciesze sie,ze juz Antos sie lepiej czuje i ze nocka o niebo lepsza,,,teraz tyle tych wirusow wisi w powietrzu,ze szok!!!Na fotkach wyglada przecudnie,i tych pierwszych jak trzyma komorke jak maly biznesmen,ale sie usmialam..pewnie zalatwia interesy przed komorke..hihih..a te jak siedzi przed lusterkiem i sie czesze rozbrajajace,sama slodycz,i jak mu pieknie wloski urosly od ostatniego czasu :ico_buziaczki_big: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ela Kondzio niezly przystojniak rosnie,pewnie juz zaczyna serca lamac w zlobku!! :-D ja jestem pewna,ze z czasem bedzie coraz lepiej i bedzie z checia chodzil,to kwestia czasu,wiadomo caly dzien z mama byl i taki mamusiny synus,ze nie dziwne,ze ciezko na poczatku,to zupelnie normalna reakcja....trzymam kciuki,pozniej nie bedzie chcial do domu wracac ze zlobka!!!a dywanik,ktory wyszukalas bardzo mi sie spodobal,,fajne kolorki i wzorek!!!bierz u kupuj od razu!!!
Jasnie Pani:) Luska wygladala jak prawdziwa ksiezniczka,slicznie ja wystroilas na chrzciny,jak dama pelna para!!!!widze,ze imprezka sie udala,sadzac po balowaniu do bialego rana!!
co do stroju na chrzciny to mi sie podoba ten niebieski(Marty) i ten co Jasnie Pani wkleila linka !!!
Emilka brawa za meska decyzje o wizycie u dentysty,i jak zatruwanie zabka???thihih :ico_oczko: dzieciaczki masz cudowne,maly przystojniak z oczetami,w ktorych mozna sie zakochac,takie niebieskie,naprawde sliczne :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: a fryzure na zdjeciu Nathanek ma przebojowa :ico_brawa_01: :-D Alusia tez mala modelka sliczna, :ico_brawa_01: ,widze,ze Ty tez posiadasz talenty fryzjerskie :ico_szoking: :ico_brawa_01: ja to jak raz sobie obcielam grzywke i chcialam wygladac jak Brenda z Beverly Hills to tydzien z domu nie wychodzilam :ico_szoking: :ico_olaboga:
Kasi.k fotki z chrzcin super,dobrze,ze ksiadz sie zlitowal i ze udzielil chrztu :ico_brawa_01: :-D Vikusia jak zwykle przesliczna,te je piekne wielkie oczka :ico_buziaczki_big: slicznie wygladala na chczcie jak aniolek a w spodniczce niedawno zakupionej super sie prezentuje :ico_brawa_01: :ico_brawa:
Widze,ze sobie niezle radzi z kleikiem..hihhi pewnie mamuskie tez nieco obkleila...hihih
wiesz ja wcale nie widze,zeby Vikusia malo wazyla,ktokolwiek by na nia nie spojrzal to powie,ze taka sliczna kluseczka i te nozki takie slodkie!!!
Gosia przeczytalam jakie mialas przygody z tym autkiem co sprzedaliscie,ja nie moge,ja to bym pewnie uciekla albo sie rozplakala...wrr...super,ze jednak gosciu sie zdecydowal i ze go kupil :ico_brawa_01: :ico_haha_02: a Ty juz smigasz w swoim nowym autku..super zakup i najwazniejsze,ze Ty zadowolona!!!A Tomus rzeczywiscie jaki malutki byl,a teraz prosze jaki mezczyzna!!!!Budowa sie nie denerwuj,wszystko jakos pojdzie swoim tempem zobaczysz!!!Glowa do gory!!!
Lucy ciesze sie,ze przestawianie na butelke juz lepiej Wam idzie,choc wierze,ze pewnie latwo nie jest,tym bardziej,ze lubisz go karmic cycorkiem,ale bardzo wazne,jest to,ze sama zadecydowalas,ze go odstawiasz i ze Ty bedziesz miala lepszy nastroj!!!Czekamy na fotki Oliverka,bo dawno nie wklejalas!!!
Zubelku podziwiam Cie za te banki, :ico_szoking: ciesze sie niesamowicie,ze dziewczynki lepiej sie czuja,i jestem pewna,ze jak bedziecie juz razem to wszystko jakos w jasniejsztm barwach bedzie!!!!Czekamy na Ciebie z dziewczynami juz w Belfascie!!!
Sandrusia kochana Ty juz jestes w domu???gdzie przepadlas?chyba ze swoim L. sie tak steskniliscie,ze nie dopuszcza Cie do kompa!!!Super,ze Kubus zdrow jak ryba,po wizycie u polskiego lekarza!!!a moze sie juz staracie o rodzentwo dla Kubusia???Wpadaj o opowiadaj szczegolowo jak bylo w Pl!!!???
Julie czekamy na fotki Twojego przystoniaka? :-D :ico_haha_02: i jak wybieracie sie do NIgerii?zdradz nam rabka tajemnicy?? :-D :ico_oczko:
Monika83 widzialam fotke brzusia,sliczny... :ico_buziaczki_big: wklej nam jakies swoje fotki rowniez!!!
Dziewczyny kochane,ze mnie nie bylo troszke i nie mialam okazji zlozyc zyczen z okazji miesiecznic,tak wiec skladam teraz!!!
Dla Frania,Oliverka,Lusi i Gabi!!!! Tysiac buziaczkow ode mnie i od Vinee oczywiscie!!! :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: (mam nadzieje,ze moja pamiec mnie nie zawiodla i nikogo nie pominelam!!!) :ico_sorki:
Wlasnie pralka odwirowala mi kolejne pranie z rzedu,na dzis chyba starczy,bo juz nie mam tego gdzie nawet wieszac :ico_szoking:
A wczoraj bylysmy z Vinee w przychodni,ja po recepte na tarczyce a Vinee przy okazji zwazylam na baby clinic i wazy 13.500 kg!!Bylo mnostwo dzieciaczkow takich malusich,juz nie pamietam jak Vinee taka mala byla :ico_szoking: Vinee tylko ogladala chlopcow jakims dziwnym trafem.. :ico_oczko: :-D
Zapomnialam jeszcze napisac,ze moja mama schodzac ze schodow skrecila sobie noge w kostce i ma gips na 6 tygodni,jest uziemiona do 20 grudnia jednym slowem i juz ma dosc,bo on a z tych co wiecznie w ruchu,i jest zalamana,ze na aerobic nie moze chodzic przez tyle czasu!!!
W niedziele bylismy w pubo-karczmie ze znajmomi z racji tego,ze sie za niedlugo wyprowadzamy,bylo naprawde super,Vinee sie wyszalala i pozjadala kazdemu z talerza,liczyla zielony groszek na stole itd...pozniej padla juz w aucie...a i snieg u nas spadl tego tez wieczora. :ico_szoking: ..ale juz na drugi dzien nawet nie bylo go widac!!!
Normalnie musialam sobie na kartce napisac,bo skleroza mnie dopada,jak cos mi sie przypomni to napisze jeszcze,ale pewnie bedziecie mialy dosc jak tego posta przeczytacie!!!
Kurcze i nawet z Delfina sie nie pozegnalam.. :ico_placzek: :ico_placzek: Maycia i ona pieknie beda wygladac na slubiei chrzcie juz sie nie moge fotek doczekac,tyle tylko,ze trza czekac az do lutego :ico_placzek: :ico_olaboga:
Wkleje Wam pare fotek z ostatnich dni :ico_haha_02:

Obrazek

Obrazek
Vinee sie roztanczyla w pubie :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek
tu jak zobaczyla pieska w tv

[ Dodano: 2007-11-23, 23:17 ]
Madziorka a ja jak nie przepadalam za Tkmaxx tak bylam w tym tygodniu juz 2 razy :ico_szoking: ogolnie u nas jest dosc duzy,ale jakos taki troche nijaki i ciuszki jakies na zuzyte wygladaja... :ico_noniewiem: ale upolowalam dwie bluzki dla Vinee chociaz..hihi od razu o Tobie pomyslalam ma sie rozumiec jak tam szperalam :-D a dzis poszlam po to po drodze to polskiego sklepu,ale nic nie bylo .wrrr za to ja sobie kupilam dwie bluzki,ale gdzie indziej..hihih
Kasi.k buziaczki dla Vikusi,biedactwo..pewnie to zebole,skoro zadnych innych niepokojacych objawow nie ma.. :ico_noniewiem:
Madziorka slicznie Leosiowi w tej pomaranczowej kurteczce!!Widzialam tez pomaranczowa w Tkmaxx,ale chyba troszke inna... :-D
Ostatnio zmieniony 24 lis 2007, 00:27 przez ilonakk9, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

24 lis 2007, 00:19

Madziorka ostatnio tak rzadko na tt bywam :ico_placzek: że jak juz wejdę i pisze posta to połowę rzeczy zapominam :ico_puknij: :ico_olaboga:
Z planami to już sama nie wiem, chyba lepiej żebym nie planowała i już... bo wszystko co najlepsze w moim zyciu to było spontaniczne... ciach i prach (tak tez między innymi powstała Viki :-D )...
W każdym razie:
- szkoła... jak wszystko za co wezmą się Polacy to kończy się awanturą... w tym przypadku poszło o to kto zostanie dyrektorem szkoły... było 2 chętnych i ten drugi narobił wielkiego bałaganu tak, że aż Macierz (to oddział Ministerstwa Edukacji w Londynie) wstrzymało szkołe a potem po wyjasnieniu sprawy pozwoliło otworzyć... w każdym razie narobiło się wiele brudu, ludzie na siebie psioczyli więc się odsunęłam i podziekowałam, bo ja takich klimatów nie lubię :ico_nienie:
- studia... okazało się, że najpierw musze zdac TOEFLA lub jakis tam inny egzamin i dopiero wtedy mogę zacząc studiowac w UK :ico_zly:

Tak więc teraz siedże i dumam czy wracac do pracy :ico_placzek: czy siedziec w domu z Vikulą :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 lis 2007, 00:24

Ilonka sliczne zdjecia ,a Vinee jaka tancerka :ico_brawa_01:
Juli trzymam kciuki za domek i rodzenstwo dla Nathanka :ico_oczko:
Madziorka a Wy kiedy sie przeprowadzacie ?
ostatnio T cos duzo siedzi na necie i mowi,ze mnie nie wpusci ,bo jestem uzalezniona :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

24 lis 2007, 00:29

Ilonka ja cię kręcę :ico_szoking: jak ty napiszesz posta to hoho :ico_szoking: :-D slicznie dziękujemy za komplementy :ico_sorki: a Vinee przeurocza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: stroisz ją tak cudnie :ico_brawa_01:

A Ilonka, mam do ciebie prośbę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: kiedys wklejałas linka do waszego fotelika samochodowego, czy mogłabys jeszcze raz bo nie mogę znaleźć :ico_placzek:

Wogóle na co zwracac teraz uwagę przy zakupie fotelika, na jakie dodatki?? Bo ten Viki niby do 9kg ale ona juz teraz w nim zgarbiona siedzi i trza wymienic na nowy...

[ Dodano: 2007-11-23, 23:32 ]
Madziorka a jak już się przeprowadzicie do Birmingham to mnie odwiedzisz i zabierzesz ze sobą ten super humorek który cię nie opuszcza?? :ico_sorki:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

24 lis 2007, 00:35

Dziekujemy rowniez za komplemety cioteczkom :-D
Kasi.k u nas tez pierwszy fotelik tez niby do 13 byl,a Vinee jak juz byla powyzej 8 to juz jakos niewygodnie siedziala w nim...zaraz postaram Ci wkleic namiary na nasz fotelik,wiem,ze ta strona co ja kupowalam,to cos nie dziala,ale znajde gdzie indziej..

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

24 lis 2007, 00:35

Jasnie Pani zdjecia ze chrztu super a Lusia wygląda wspaniale :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 lis 2007, 00:37

Kasik ja własnie chce iść zdac tego Teofla ale jakos nie mam weny, a ta temperatura u Viki to na bank zęby skoro nie jest przeziębiona :ico_olaboga: duzo zdrówka zycze :ico_oczko:
Ilonka no to żeś sie rozpisała :ico_olaboga: ale mam nadzieje ze sie wprowadzicie w czasie a dla amy duzo zdrowia i niech kolekcjonuje podpisy na gipsie od znajomych :ico_oczko: Vinee mi sie podoba na tapczanie w tej sukience jeansowej taką ma boską pozę typu :" jestem piękna pstrykaj fotki" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Madziorka Ty to zawsze coś upolujesz :ico_brawa_01: chyba zaprosze Cie na zakupy bo ja nogdy nic nie trafie i jestem wyberdna :ico_olaboga:
Lucy wpadaj do nas i nie daj sie T :ico_nienie:
Jasnie Dominisiu dzieki za rade, wykorzystam i fajnie sie gadało :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-23, 23:39 ]
kasi.k pisze:Wogóle na co zwracac teraz uwagę przy zakupie fotelika, na jakie dodatki?? Bo ten Viki niby do 9kg ale ona juz teraz w nim zgarbiona siedzi i trza wymienic na nowy...

ja tez poprosze o rady :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość