Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

07 lut 2012, 00:27

Martalka, hi hi, ja jako najmłodsza z 5 rodzeństwa miałam właśnie tak, że najlepsze zabawki były dla mnie ale nie dlatego, że zostały po starszych, tylko między nami było 17 lat różnicy więc gdy ja miałam 3-5 lat starsze rodzeństwo już pracowało i najmłodszemu prezenty robili :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

07 lut 2012, 00:28

biniu, znaczy wizyta z dobrymi wieściami.
Fajnie, że nieco miękka szyjka jest. Będzie się łatwiej rozwierać jak przyjdzie co do czego :ico_brawa_01:

agasio, miałam właśnie pisać. A to śluz (gęsta galaretka- sorki za opis) czy może po prostu większa ilośc wydzieliny podobnej jak zwykle???
Oba to objawy przepowiadające, z tym, że galaretka, to może być czop. kto wie.
Mi odszedł kawałek malutki 2 tyg przed ur. Damiana.
A ilośc wydzieliny- oooooooojjjj takie to wkurzające- zwiększa się pod koniec ciąży. :ico_olaboga: Normal- tak mi powiedziała położna. W tej ciąży już mi długo doskwiera i wkurza nieziemsko :ico_noniewiem:

[ Dodano: 06-02-2012, 23:31 ]
Martalka, hi hi, ja jako najmłodsza z 5 rodzeństwa miałam właśnie tak, że najlepsze zabawki były dla mnie ale nie dlatego, że zostały po starszych, tylko między nami było 17 lat różnicy więc gdy ja miałam 3-5 lat starsze rodzeństwo już pracowało i najmłodszemu prezenty robili :-D :-D :-D
ale fajnie :D
Teraz mi przypomniałaś- co jak co, ale Milena z racji tego, że jest pierwszą dziewczyną od 30 lat w rodzinie- została ZASYPANA lalkami (co mnie osobiście już denerwuje).
Pod choinką same lalki. Tak jakby dziewczyny niczym innym nie mogły się zainteresować. Np. proste puzzle, klocki. Nieee... stado lal :ico_haha_01:

A wiecie co? dzisiaj czytałam Bartkowi i Damianowi "Mikołajka". I tam był rozdział o grze chińczyk. I nagle mnie olśniło, że Bart nawet nie wie co to chińczyk!! A tak lubi planszówki!! Trzeba się poprawić :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

07 lut 2012, 10:08

no to ja sie witam z ranka
wczoraj już nie wchodziłam bo nie mialam siły
ale wieści po wizytowe są ciekawe :ico_haha_01:

otóż moje bóle wtedy w nocy to nie było zatrucie pokarmowe tylko normalne skurcze
mam rozwarcie na 1,5 cm (lekarz pogilał małego po główce) szyjka w miare twarda ale....
chciał mnie położyćdo szpitala ale sie nie zgodziłam i musze teraz leżec i odpoczywać
musimy przeorganizować nasze życie troszke

a wczoraj jeszcze pojechałam i odebrałam dziewczyny ze złóbka i przedszkola, zrobiłam zakupy
a i jeszcze zebranie w przedszkolu zaliczyłam

no ale żarty sie skończyły
mam wytrzymac do najbliższej wizyty 24 lutego a potem moge rodzić bo mały już nie bedzie wcześniakiem

[ Dodano: 07-02-2012, 09:09 ]
spakowałam się do szpitala,ciuszki poprane wywalają sie szafy
ja chyba przez pierwszy mies nie bede prała tyle mam tego
tylko jak młody sie urodzi w takie mrozy to nie mam mu co ubrać

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

07 lut 2012, 10:26

jagódka za tydzień już cieplej będzie a zima nie wróci już bo ją normalnie :502: odpoczywaj sobie i czekaj spokojnie do następnej wizyty :-D
rybka moim zdaniem te najmłodsze mają najlepiej, zawsze bardziej rozpieszczone są :ico_noniewiem:
a co do pościeli to ja zastanawiałam się nad kupnem tej do wózka.. ale zamiast tego dobrze będzie się sprawował lekki kocyk, potem będzie lato a na jesień/zimę to spacerówka będzie więc sensu chyba nie ma... gorzej z poduszeczką, gdzieś za parę zł można kupić jakieś, ale nawet się nie orientowałam.. a pościel do łóżeczka fundowali rodzice :-D my dokupimy tylko poszewki na zmianę...
lecę na śniadanko :-)
a i stawiam dziś :ico_tort: :ico_tort: za 33 tydzień :-D

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

07 lut 2012, 10:26

jestem wkur***na dzownie do zuzu bo kasy dlugo nie mam, okazalo sie ze jest przerwa meidzy zwolnieniami 1-2 dni ze larza sie pomylil ;/ i ze pracodawca ma wypelnic i zlozyc wniosek Z 3 ten zas mowi ze jak znajdzie czas to zadzwoni laskawie do zus i zapyta czego oni od niego chca...ze to lekarz sie pomylil nie on.. kur**ca mnie strzela !!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

07 lut 2012, 11:15

Asieńka86, no a tu trąbią w TV że śńieg wraca
ja juz nie chce, nie zgadzam się

mały waży już 2600 ale nie chce żeby go w szpitalu potraktowali jak wcześniaka
musze wytrzymac

[ Dodano: 07-02-2012, 10:17 ]
Sylwia, ale sie porobiło!!!!!współczuje
ja nadal nie dostałam kasy z ZUSU i tez mi się to nie podoba

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

07 lut 2012, 11:21

tylko wiesz ja wiem ze to moja wina bo moglam sprawdzic zwolnienie..no ale kazdy ma prawo do pomylki anwet GInekolog... a kierownik mi tu z tekstami ze jak zechce to wypelni jak bnedzie mial czas... mi sie wydaje czy tak jest ze jak zus wysyla pismo ddo pracodawcy to pracodawca ma na zlozenie podanych dokumentow 7 dni ??

[ Dodano: 07-02-2012, 10:24 ]
a i mialam sie was pytac... wiem ze dostaniemy 1000 zł becikowego.... a czy mozemy sie ubiegac o ten drugi tysiac?? dodatku?? jak to z tym jest ??

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

07 lut 2012, 11:26

Witajcie:)


U nas sypie snieg zimno i......brak wody od wczoraj od 16.00 :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

07 lut 2012, 11:27

Witajcie:)


U nas sypie snieg zimno i......brak wody od wczoraj od 16.00 :ico_szoking: :ico_szoking:
Hej podrzuc mi do Lublina troche sniegu :) a z tą wodą to przekichane :(

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

07 lut 2012, 11:29

Sylwia, w Wyborczej dzisiaj chyba miało być o tych zmianach w becikowym.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość