Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 maja 2011, 10:50

cześć :-D

coś czuję, że na dniach mnie ruszy :ico_noniewiem: podbrzusze pobolewa jak na okres i znów mnie czyści :ico_noniewiem: jutro wizyta, ciekawe co lekarz powie :-D a klapek jeszcze nie mam, więc Krzyś musi zaczekać :ico_haha_01: dzisiaj spakuję torbę, wczoraj wyprałam od razu jak mi ten czop odszedł :ico_haha_01:

Zoola też masz udanego męża :-D ja jak teraz do mojego dzwonię, to pierwsze co słyszę "rodzisz?" :ico_haha_01: fajnie, że mama zabierze Nataszkę, będziesz mogła sobie odpocząć :-D

Wiola jak dziecko ładnie śpi, to jest to duża ulga dla rodziców :-)

Murchinson rewelacja, że Mateuszek już tak dobrze się czuje :ico_brawa_01: i Ty też na pewno szczęśliwsza :ico_brawa_01:

Mariola czekamy na wieści z wizyty :-D znów suwaczek Ci wariuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

19 maja 2011, 11:04

hej dziewczynki :-)
Ale dziś piękna pogoda :ico_brawa_01:

Murhinson, super, że leki pomagają :-) A mrożone mleko to dobry pomysł, będziesz mogła Śmerfikowi podawać później, jak już jego układ pokarmowy będzie bardziej dojrzały :-)

Markotka, niby piszą, że czop może odchodzić nawet 2-3 tyg przed porodem, ale może to być też kilka dni! Bądź czujna! :ico_haha_02:

A ja mam mało czasu ostatnio- wczoraj byliśmy u mojego brata i Maksiu spał przy moim cycuchu chyba z 2 godziny, tak mu się spodobało, że wieczorem już nie było zasypiania w łóżeczku....dzisiaj też każe się nosić ciągle, ehhh

Co dziś na obiad?
Ja krem z brokułów robię :-)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

19 maja 2011, 11:06

coś czuję, że na dniach mnie ruszy :ico_noniewiem: podbrzusze pobolewa jak na okres i znów mnie czyści :ico_noniewiem: jutro wizyta
jak bys o mnie pisała....
od wczoraj mnie czysci i wystepuje pojedyncze skurcze no i jutro wizyta i ktg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
z jednej strony bardzo bym chciałą juz rodzic ale z drugiej......jak pomysle o bólu...
Zoola też masz udanego męża :-D ja jak teraz do mojego dzwonię, to pierwsze co słyszę "rodzisz?"
u mojego R w pacy pytaja co 30 minut czy juz rodze.....
ostatnio im powiedział zeby robili zakłady kiedy to jeszcze na porodzie zarobią....... :-D :-D

w ogóle tak sie zastanawiam czy nie podejsc do mopsu po druk na becikowe i jak bede u lekarza to zyby mi wypisał bo teraz musi wpisac ze w kazdym trymestrze była wizyta....a ja do niego jezdze 45 km......

[ Dodano: 19-05-2011, 11:08 ]
A ja mam mało czasu ostatnio- wczoraj byliśmy u mojego brata i Maksiu spał przy moim cycuchu chyba z 2 godziny, tak mu się spodobało, że wieczorem już nie było zasypiania w łóżeczku....dzisiaj też każe się nosić ciągle, ehhh
do dobrego sie szybko idzie przyzwyczaić :-D :-D
Co dziś na obiad?
u mnie zupa koperkowa i placek po węgiersku :ico_oczko:

[ Dodano: 19-05-2011, 11:30 ]
gaz sie skonćzył :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

19 maja 2011, 11:41

Markotka on zawsze wariuje :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

19 maja 2011, 11:53

Markotka on zawsze wariuje :-D
moj pierwszy tez :-D :-D

ide robic porzadek w szafie......i w obuwiu :ico_olaboga:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

19 maja 2011, 12:21

my wrocilismy ze spacerku, upalnie u nas

jak ubieracie dzieciaczki na spacer w taka pogode?

ja na obiad robie tylko nalesniki

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 maja 2011, 13:24

Torba spakowana :-D

Zoola pewnie majówkami zostaniemy :ico_oczko: ja skurczy nie mam, tylko że ja leki jeszcze biorę :ico_noniewiem: ciekawe czy w takiej sytuacji gin zdejmie mi jutro krążek, czy na porodówce dopiero w razie W mi ściągną :ico_noniewiem: A mąż niech przyjmuje zakłady-kasa się przyda :-D a ten wniosek o becikowe lekarz może jeszcze przed porodem wypełnić?

Emilia właśnie się zastanawiam jakie ubranka naszykować na wyjście ze szpitala-nie ciepły dzień uszykowałam body na krótki rękaw, ogrodniczki krótkie, skarpetki i cieniutką czapeczkę, a na chłodniejszy body na długi rękaw, śpiochy i czapeczkę-nie mam pojęcia czy dobrze :ico_noniewiem: , w taką pogodę jak dzisiaj np nie wiem czy zestaw chłodniejszy? nie chciałabym małego piecuchować :ico_noniewiem:

Koroneczka Maksiowi na pewno fajnie było przy cycusiu, ale na dłuższą metę nie dasz rady tak :ico_oczko: ja jestem teraz baaaardzo czujna i poddenerwowana :ico_oczko:

Na obiad dzisiaj udka-wczoraj smaka narobiłyście :-D do tego ogórek małosolny-uwielbiam :-D

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

19 maja 2011, 13:34

Ja myślałam że z becikowym wystarczy karta ciąży tam przecież są wypisane wszystkie wizyty... hmmmm
Może mnie któraś oświeci jak to teraz jest bo nie mam pojęcia :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 maja 2011, 13:42

Mariola musisz mieć wniosek wypełniony przez lekarza, który składasz w gminie lub mopsie, zależy gdzie u ciebie wypłacają zasiłki

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

19 maja 2011, 14:11

Ja myślałam że z becikowym wystarczy karta ciąży tam przecież są wypisane wszystkie wizyty... hmmmm
Może mnie któraś oświeci jak to teraz jest bo nie mam pojęcia :-D
karte ciazy zostawiasz w szpitalu :ico_oczko:
a ten wniosek o becikowe lekarz może jeszcze przed porodem wypełnić?
tak sobie mysle ze poprosze go zeby daty nie wpisywał -wpisze sama :ico_oczko:

markotka, ja nie brałam małemu rzeczy na wyjscie......na dwóch kupkach mam uszykowane dla meza w komodzie...cieplejszy zestaw i chłodniejszy......
moja córa od poczatku była lekko ubierana.....nie wiem ile w tym prawdy ale w ogóle nie choruje...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość