Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

27 sty 2009, 11:01

Czesc dziewczyny!!!!
Dolacze do Was z :ico_kawa:

Aga sliczne zdjecia z imprezki, Ula to taka slodka ksiezniczka.

Cleo Norbercik super tanczy tzn. kreci sie w kolko :ico_brawa_01:

Nie pamietam o czym pisalyscie :ico_wstydzioch:

A u nas imprezka super, Dawidka juz 6 dzien nie karmie, w ogole tego nie planowalam, wyszlo tak ze nie karmilam go caly dzien i noc, na drugi dzien tez sie nie dopominal, myslalam ze bedzie gorzej. Bardzo mi smutno z tego powodu, ale jesli juz byla taka okazja to z niej skorzystalam, bo przeciez kiedys to musi nastapic, a im pozniej tym gorzej.
Dawidek wczoraj skonczyl antybiotyk, a od niedzieli ma straszny kaszel, wczoraj tak sie dusil, ze az trzy razy zwymiotowal i jeszcze katar dostal, dzisiaj na 17:30 jedziemy do lekarza.
Milego dnia...

[ Dodano: 2009-01-27, 10:04 ]
A i wychodzi nam kolejny zabek-prawa gorna czworka.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

27 sty 2009, 11:13

misia85 pisze:Dawidka juz 6 dzien nie karmie

No i super, że tak bezproblemowo to nastąpiło i Dawidek nawet sam się nie dopominał. Jak byłą taka okazja to pewnie, że trzeba było wykorzystać :-) Wiadomo, czegoś Ci brakuje, to zrozumiałe :ico_oczko: Ale kak widać Dawidkowi nie :ico_haha_02:

Muszę napisać do swojej byłej szefowej jak tam z nią bo termin miała na 31 stycznia, to już za pasem, ale kto wie może już zdążyła urodzić :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

27 sty 2009, 11:20

CleoShe pisze:Wiadomo, czegoś Ci brakuje, to zrozumiałe :ico_oczko: Ale kak widać Dawidkowi nie :ico_haha_02:

Widac, ze brakuje, wczoraj mu sie przypomnialo i zaczal ciagnal mnie za bluzke, ale zabawilam go i bylo ok. Chociaz szczerze to pewnie mnie bardziej brakuje niz Dawidkowi :-D

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

27 sty 2009, 11:25

misia85 pisze:Widac, ze brakuje, wczoraj mu sie przypomnialo i zaczal ciagnal mnie za bluzke, ale zabawilam go i bylo ok. Chociaz szczerze to pewnie mnie bardziej brakuje niz Dawidkowi :-D

Hehe.. a jednak pamięta :ico_haha_01:
Nie dziwię się, że brakuje Tobie bo przecież to jest niezwykła bliskość matki i dziecka :-)
A dajesz mu jakieś zastępcze mleko?

Tak w ogóle to do kiedy dzieci karmi się tym mlekiem modyfikowanym? W reklamach Bebilon mówią, że do trzeciego roku? Też tak będziecie karmiły? Ja nie mam pojęcia bo pamiętam jak mieszkałam z taką Kasią i jej Wiktoria miała wtedy 2 latka a Kasia dawała jej już normalne mleko krowie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 sty 2009, 11:58

misia85, dzięki za komplement, brawa dla Dawidka za ząbki :ico_brawa_01: A co do karmienia, to też mi było trochę smutno i mi tego brakowało, jak Ula przestała ciągnąć, ale lepiej, że obeszło się bez bólu, że On sam zrezygnował.
CleoShe pisze:Tak w ogóle to do kiedy dzieci karmi się tym mlekiem modyfikowanym?

Ja w ogóle nie podaję Uli mleka modyfikowanego, mam w szafce, ale Ulek je tyle różnych rzeczy, że tego mleka jej nie podaję :ico_noniewiem:

Czekam na koleżankę, miała być o 10, a tu już prawie 11 a jej nie ma :-(

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

27 sty 2009, 11:59

CleoShe pisze:A dajesz mu jakieś zastępcze mleko?

Podaje mu Nestle o smaku waniliowym, ale nie chce go pic, czasami wypije 50ml, ale rzadko.
Na Nestle tez pisze, ze do trzeciego roku, ale jesli Dawid nie bedzie chcial pic modyfikowanego to podam mu wczesniej mleko krowie, oczywiscie przegotowane, bo przeciez w niektorych produktach, ktore je jest mleko krowie, troche zakrecilam, ale malego mam na kolanach.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

27 sty 2009, 12:15

Hej!

Ja jak zwykle totalny brak czasu w pracy! :ico_olaboga:

Nocka, niezbyt, Maly ubudzil sie i od 1.00 do 2.00 nie mogl zasnac... :ico_noniewiem: moze to te zeby nieszczesne.... potem o 5.00 mleko i do 7.00

Iwona, fajnie tak... maz przynosi cieple buleczki, tylko szkoda ze nie rano... :ico_oczko:
Misia, dobrze ze skorzystalas z tej okazji, pamietam, ze mnie tez tego brakowalo, jak pawelek zrezygnowal, ale to bylo dawno....

Moj Pawelek uwielbia mleko modyfikowane, takie zwykle mu daje Bebilon 3, mam zamiar dawac jak najdluzej bedzie chcial, mleko krowie je w roznych przetworach, jogurtach, serkach, itp. samego mleka krowiego to na razie nie bede dawac, chociaz te teorie ze nie powinno sie dawac do 3 roku zycia, jak dla mnie sa przesadzone troszke.... tak samo jak te ze mleko modyfikowane tuczy.... ja jadlam krowie mleko od malego, bo innego wtedy nie bylo i jakos zyje.... jeszcze :ico_noniewiem:

Znowu musze wracac do pracy... :ico_zly:
Milego dzionka!

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

27 sty 2009, 13:06

cześć i ja sie witam troszke puźno ale rano kończyłam paznokcie zaczelam wczoraj wieczorkiem nakładac akryli ale juz nie miałam siły wypiłować wiec z rana się zabrałam . Nocka super Kamilek zasnoł ok 20 i spał ładnie jedna pobudka tak koło 5 ale napił się soczku i zasnoł i obudził sie o 7 na mleczko i odziwo zasnoł i obudził się o 9:40 :ico_szoking: Byliśmy w szoku bo my juz dawno po śniadanku byliśmy a on tak słodko spał. :ico_brawa_01:
misia85, Brawa za odstawienie cyca no i dla Dawidka za zabki!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Sabi napisałaAsikk, Twój zębacz bije wszelkie rekordy :ico_szoking: , niech mu szybko miną te zębowe cierpienia

Dzięki oby tak było!!!
pinko pisze:Ja w ogóle nie podaję Uli mleka modyfikowanego, mam w szafce, ale Ulek je tyle różnych rzeczy, że tego mleka jej nie podaję

Pinko to jakie mleczko pije Ulcia -czy w ogóle pije ???
Mój też lubi to mleczko ja tez daje mu Bebilon 3 i tez niech je jak najdl€żej!! Uwielbia tez kaszki zmieniam mu co rusz smaki już nawet nie patrze od jakiego to miesiaca pije wszystkie kupuje Nestlle są naprawde smaczne. Oprucz tego oczywiście je prwie wszystkie inne zeczy , nie moge narzekac . mojej szwagierki córeczka ma 2,5 roku i pije tylko mleko bananowe innego nie tknie kaszek w ogóle nie je .
Idę położyć Kamilka potem jedziemy do miasat tako koło 15:30 umówiłam sie z moją chrześnicą na zakupy miała ostatnio imieniny wiec trzeba spełnic swój obowiazek :ico_haha_01: ok pa

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

27 sty 2009, 13:56

pinko pisze:że obeszło się bez bólu, że On sam zrezygnował.

Ciesze sie z tego, bo przynajmniej nie meczylam ani siebie ani Dawidka.


mz74 pisze:
Nocka, niezbyt, Maly ubudzil sie i od 1.00 do 2.00 nie mogl zasnac... :ico_noniewiem: moze to te zeby nieszczesne....

Byc moze, bo przeciez Pawelek ladnie przesypia Ci nocki.

Dawid dzisiaj czesto budzil sie, ale to przez kaszel i katar, a noska nie dal mi oczyscic, wiec jestem totalnie niewyspana.

mz74 pisze:takie zwykle mu daje Bebilon 3,

Ja tez na poczatku podawalam to mleko, lekarka mi go polecila-mowila ze ma cos w sobie, ze dzieci, ze lubia, ale niestety Dawidek go w ogole nie chcial, wiec ostatnio kupilam mu to smakowe.

mz74 pisze:chociaz te teorie ze nie powinno sie dawac do 3 roku zycia, jak dla mnie sa przesadzone troszke....

Dla mnie tez, chociaz teraz te mleka w kartoniku maja waznosc kilka miesiecy(to ile musi byc tam konserwantow), a kiedys byly mleka w woreczkach albo butelkach mialy waznosc gora tydzien,wiec chyba byly zdrowsze.

Assik :ico_brawa_01: dla Kamilka za ladnie przespana nocke, u nas na ogol Dawidek robi dwie pobudki i o 8 przewaznie wstaje, ale zasypia ok.22,23.

Asikk pisze:misia85, Brawa za odstawienie cyca

Dziekuje :ico_oczko:

Asikk pisze:Uwielbia tez kaszki

U nas z tymi kaszkami to sa cyrki, nie raz musze biegac za nim zeby zjadl.

Asikk pisze:umówiłam sie z moją chrześnicą na zakupy miała ostatnio imieniny wiec trzeba spełnic swój obowiazek :ico_haha_01:

A co chcesz jej kupic?? Masz jakis pomysl czy sama ma sobie wybrac??

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

27 sty 2009, 14:02

misia85 pisze:U nas z tymi kaszkami to sa cyrki, nie raz musze biegac za nim zeby zjadl.

U nas tez tak było do mometu jak karmiłam go łyzeczka teraz przeszłam tz juz dawno na butle robie kaszke troszke zadszą i do butli i biore go na rece i wypija mi całe 180ml.
misia85 pisze:A co chcesz jej kupic?? Masz jakis pomysl czy sama ma sobie wybrac??

Raczej sama sobie wybiera a ja tylko doradzam , a poza tym idziemy do salonu kosmetycznego bo moja pannica zażyczyła sobie kolczyk w pepku wiec jedziemy dzis zrobic.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość