edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

15 maja 2008, 08:40

Witam was ale w czoraj miałam przyjemne popołudnie mój M zrobił mi niespodziankę i zabrał nas do Bielska , no to zaszaleliśmy, ja zafundowałam wymianę opon a w nagrodę dostałam swój wymarzony fotel rozkładany,dziś też wybieram się na zakupki z siostrą :-D Madziorka Kraków hmmm musimy się też się wybrac no i zdięcia rewelka Leluś uroczy no Ja też nie wiem kiedy z cycem zerwała :ico_haha_02:
Dziś rano Wiki sama stała bez trzymania , chwila bo chwila ale stała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No i jeszcze fajnie się tak czasami odstresowac, i% wlac hi hi hi
Aleksandrowicz mój mąż od początku nie był za wysyłką pocztową , a co do kuriera Kamilko to nie wiem nawet gdzie iśc , na necie w pobliżu mojej miejscowości nie ma żadnego co po polsce rozwozi i nonono, a po zatym chciałam zadzwonic do tej babki czy ma jakiś inny pomysł ale ciągle słyszałam "abonent jest poza zasięgiem" dla mnie to tyroche dziwne

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

15 maja 2008, 10:01

Witam :):

Kamilko najmocniej przepraszam :ico_sorki: :ico_sorki: za to ze jestem taka wyrywna i stworzylam watek na roczniakach :-D
A to jest taka zasada ze Tomek pierwszy i ty zakladasz watek?? Bo ja nie wiedzialam a moze i taka jest :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: W kazdym badz razie przepraszam najmocniej :ico_oczko:

Brawa dla Tomusia za postepy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kamilko ja wlasnie wczoraj tez Marcinkowi kupilam butle ze slomka na dzien dziecka nie bede szalec bo Marcinek za maly jeszcze ale drobiazg dostanie :-D

Aleksandrowicz ciebie tez najmocniej przepraszam za pominiecie Ciebie i Edyty :ico_wstydzioch:
Ogłaszam ze wszystko zostalo dopisane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A co do zgubionych rzeczy to nie martw sie mi ostatnio wszystko z reki wylatuje :ico_olaboga:

Madziorka fajnie ze jestes i zdjecia super :-D :-D

My wczoraj sie wyszalelismy na placu zabaw na dworze bylismy 4 razy po 1.5 h pozniej obiadek i kawka z tesciowa :-D
Dzisiaj tez wyruszamy hehe :ico_oczko:

Z P widuje sie tylko rano bo ma popoludniowki ale jeszcze jutro :):
W niedziele idziemy na komunie do mojej chrzesnicy :):

[ Dodano: 2008-05-15, 10:04 ]
[size=150]AAAAAAAAAAAAA i stawiamy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: na ostatnia miesiecznice :ico_oczko: :ico_oczko: za miesiac juz prawdziwy torcik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: goscie i zabawa hehe

Dla Krzysia Juli tez stawiamy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:[/size]


[ Dodano: 2008-05-15, 10:16 ]
W sobote P kuzyna dziewczyna urodzila synka Alan 3200/54 tylko tyle ze mama byla pod koniec ciazy chora i dziecko ma zapalenie pluc musza 12 dni w szpitalu zostac.

A moja dobra znajoma tez w ciazy napisala do mnie 11 tc ciazy super sie ciesze hehehe

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

15 maja 2008, 10:31

pitu pitu - proba klawiaturki - napisze wiecej niebawem :):

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

15 maja 2008, 10:38

Nasłoneczniejsze życzonka dla Marcinka i Krzysia, no i też spóźnione troszke dla Lelusia.

Madziu nie ma takiej zasady. Spoko, nic sie nie martw. Tak sobie tylko myślałam od pewnego czasu, ze założę ten nowy wąteczek.

Madziorka świetny pobyt i piękne zdjęcia. Ciesz sie rodzinką i baw się dobrze.

Edyta z tym kurierem to ja wysyłałam DHL-em. Dzwoni sie do warszawy do gównej siedziby (na necie znajdziesz numer) i oni sami przysyłają kogoś do Ciebie.
No ale skoro ta baba nie odbiera to też bym chyba nie ryzykowała. Ja tam najpierw skasowałam a później wysłałam.

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

15 maja 2008, 13:24

STAWIAMY TORCICHO Z OKAZJI UKONCZENIA 11 MIESIECY!!! :):

Obrazek
Obrazek

I najlepsze zyczenia dla Marcinka! :*

A teraz odliczanie.... do przyjazdu taty i pierwsze urodzinki! :ico_haha_01:

Juz mamy upatrzony prezent. Mam nadzieje, ze w koncu bedzie trafiony. Bo oczywiscie Misio - maly elektryk.. Wcale nie interesuje sie zabawkami. Ostatnio mialam jakis rzut, ze nie ma Duzego, ze ja tez duzo pracuje.. I chcialam mu kupic fajne nowe zabaweczki i mu cois tam wynagrodzic. Kupilam zyrafe z fishera z klockami sensorycznymi, kubusia puchatka do przytulania, slimaka fishera grajacego.. Jakies takie fajne gadzety.. A Mis nic. Uparcie ciagnie za soba po domu ladowarke za 3 zł i bawi sie w najlepsze puelkami po makaronie. :ico_puknij: No czubek.
Ale chyba wszystkie to przerabiamy :):
No i szaleje- wpadlam w zakupoholizm.. I kupuje kupuje.. i jeszczeraz kupuje. Ostatnio o 2 w nocy pojechalam z tata do TESCO - 24 h i kupilam sliczne spodenki i koszulki z cherokeee!!!

No wiec kupujemy mu to:
http://www.allegro.pl/item358680876_chi ... at_e_.html

A od rodzinki chcemy kase- ja najlepiej bede wiedziala na co przeznaczyc pieniazki.

Uciekam - Misio domaga sie obiadku. A pote,m lecimy na starowke na kawke ispacer :):

Madziorka- piekne zdjecia! Krakow jest cudowny!!!

Kamilko - dobrze ze jestes znow..

Madziu - pisalyscie z Kamilka ozabawkach do piaskownicy. Bawia sie tym chlopaki? Bo tez sie przymierzam.. W koncu za miesiac jedziemy na Mazury!!! Zabawki nad jeziorko sie przydadza :):

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

15 maja 2008, 18:13

Witam dla wszystkich solenizantów sto lat i spełnienia wszystkich marzeń
Chciałam wam filmik zaprezentowac ale zapomniałam jak to sie robi :ico_wstydzioch: już mam go w swoich filmikach ale co skopiowac żeby dobrze było :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 maja 2008, 18:25

czesc
wpadlam z tortami na ostatnie miesiecznice krzysia i marcinka :ico_tort: :ico_tort:

juli super to autko.jednak ja stawiam na cos gdzie nozki moga pracowac.. pedaly i te sprawy hehe

kamila i magda ja nawet nie wiedzialam ze po roku sie przenosimy na inny watek , no ale my ostatni jestesmy wiec jeszcze zyjemy 10cioma miesiaczkami hihi

o tym bidonie ze slomka tez myslalam ale poki co lelek sie przyssal do niekapka choc z butelki tez pije chetnie wode dlatego tez mu daje od czasu do czasu hihi

lelek teraz gada w kolko Aka Aga tata hihi a TAk i OKO tez udalo mu sie powiedziec ale nie chce wiecej powtarzac hehe

juli u nas zabawki to sa nudne../ kabelki butelki koraliki mamusiowe garnki pokrywki i.. wszystko co niedozwolone hihi aaa pilke tez bardzo lubi ale przeciez to ma byc slawny pilkarz (taty marzenia :ico_puknij:)

nie wiem co tam jeszcze
przyjechalismy niedawno od znajomych,. ich dwumiesieczna Ola jest slodka.. jaka ma bujna czarna czuprynke , szok!
taka dziewczynka z charatketrkiem juz ale rozkoszna
oczywiscie lelek zafascynowany , rozszalany
adam zbudowal mu na ich tarasie a la kojec i siedzial tam z nim bop przeciez z tym wariatem nie da sie przy stole siedziec hihi

wgrywam kolejne fotki na fotosik. pokaze przy okazji
papa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 maja 2008, 21:24

WITAM po calodniowej mece bez pradu :ico_oczko: popoludniem bylismy odwiedzic mojego brata z rodzinka,DOMINS strasznie rosnie wytulilam go cukiereczka kochanego. :-D
Wiki i ja mamy katar masakra nosy zapchane!!!!!!!!

[ Dodano: 2008-05-15, 21:27 ]
DLA MOJEGO ZIECIUNIA MARCINKA ObrazekObrazek,MISIA_KRZYSIA JULIObrazek I LEOSIA Obrazek

[ Dodano: 2008-05-15, 21:41 ]
Mam juz laptopa tylko trzeba powgrywac rozne rzeczy mu i bede napewno sie zapoznawac hihih :-D


MADZIORKA witaj :ico_oczko: fotki superasne,wszyscy w Krakowie zadowoleni a Lelus najbardziej :-D


DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKOW ZA POSTEPY WIELKIE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

16 maja 2008, 00:11

Witajcie !!!!

wpadłam żeby szybko Was poczytać:-)

Magda - dziękujeMY za wpisanie :ico_oczko: i wszystkiego najlepszego dla Marcina z okazji 11 miesiąca!!!!!dużo dużo zabawy każdego dnia :ico_brawa_01:

Madziorka - no wreszcie :-) super, że się rozkoszujecie pobytem u rodzinki i znajomych!!!!zdjęcia śliczne!!!!skuszę się o stwierdzenie, że Leon do babci wydaje sie byc podobny :-)

Edytka - hohoho, nalezało sie troche przyjemności :-) super

Frydza - i jak laptop juz uruchomiony???a katarzysko trzeba szybko przegonic!!!!niech nie męczy Wikunie i Jej Mamusi!!!!!

a u nas???ojejojej dzień na szybkiego..a ja tego nie lubię:-(ale prawie wszystkie dzisiejsze plany zrealizowane, zakupy ciuchowe zrobione dla Alka, choc wyboru nie było za bardzo;-(ale cos sie znalazło w koncu fajnego..niestety chutski zielonej juz nie dostane takiej samej :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:


hmmm dzis juz wiecej nie opowiem bo padam ....sorki babeczki ze tak smęce ale jakos humoru nie mam dzisiaj..

pozdrawiam

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

16 maja 2008, 09:10

Witam która ma ochotę to zapraszam na filmik na youtube proszę w wyszukiwarce napisac Wikunia i wózeczek chciałam wam tu wkleic linka ale zapomniałam jak to się robi :ico_wstydzioch:
Magda dzięki za dopisanie do listy :ico_haha_01:
Frydza gratuluję zakupu laptopa napewno szybciutko opanujesz :ico_haha_02: mam nadzieję że kater szybciutko poszedł sobie
Alexandrowicz szkoda chusty no ale trudno napewno za jakiś czas znajdziesz ładniejszą

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość