Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

07 cze 2011, 09:38

Izunia ja o cudach też słyszałam, więc staranek nie przerywajcie, trzymam za was kciuki.
164? a myślałam,że jesteś wyższa, bardzo ładna sukienka i jak zawsze super na zdjęciu wyszłaś.

Misia, ale ten zas szybko leci już rok jeśteście po ślubie. :ico_brawa_01:

A u mnie cykl skrócił się do 24 dni :ico_zly: . Odstawiłam oba lekarstwa po jednych prawie nic nie jadłam i jak pisałam wcześniej miałam niestrawność, odstawiłam lek i jak ręką odjął. Te globulki chyba przyspieszyły mi @,chodź nie wiem czy to wogóle możliwe,na pewno zamiast pomóc podraźniły i chyba przez nie zaczęłam plamić. W pn 13 mam nadzieję,że już będzie po @ bo mam wizytę u ginka i powie co dalej.
Jestem wściekła, bo wydałam kasę na leki, które jeszcze mi zaszkodziły, bo nie liczę że wyleczyłam infekcję.

majka2183
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1066
Rejestracja: 25 maja 2011, 09:47

07 cze 2011, 10:14

Jestem wściekła, bo wydałam kasę na leki, które jeszcze mi zaszkodziły, bo nie liczę że wyleczyłam infekcję.

no można się wściec ale tak już jest z tymi lekami

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

07 cze 2011, 10:49

szkieletorek co tam u ciebie?
U mnie wszystko dobrze.Wizyta byla mi potrzebna, nie denerwuje sie teraz wcale i znow ciesze każdą chwila.Mala kopie jak oszalała ale tylko rano i wieczorem .

Upały okropne i duchota straszna.
Ja właśnie w mojej pracy ale małą coś rzuciło i spi jeszcze choc juz drzemek w ciagu dnia nie miewała.


Majka na którymś watku pisałaś o kłuciu czy bolu. Tobie o ile dobrze pamiętam test wyszedł pozytywny i bylas u gina, teraz czekasz na umówioną wizytę.
Najważniejsze ze @ nadal nie ma.
A tak w ogole to jak się robi bete to jest rozpisane ilość czegoś tak do każdego tyg ciąży i mozna zobaczyć na jakim etapie się jest.

izunia laska z ciebie .Sukienka swietna tego typu mam tylko kolorki inne.No i to ze ja jestem z tych wielkich wiec pewnie na zywo juz tak fajnie nie wyglądam .

misia 81 a wiesz co ci jest juz ? Z mezem wszystko ok czy tylko u ciebie jest problem?

majka2183
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1066
Rejestracja: 25 maja 2011, 09:47

07 cze 2011, 11:07

Majka na którymś watku pisałaś o kłuciu czy bolu. Tobie o ile dobrze pamiętam test wyszedł pozytywny i bylas u gina, teraz czekasz na umówioną wizytę.
Najważniejsze ze @ nadal nie ma.


no własnie wczoraj tak mnie jakoś dziwnie brzuch bolał na dole i jedna z naszych koleżanek pisał że mogą to być skurcze czy coś.
Owszem test wyszedł pozytywnie ale na badaniu usg nic nie wyszło następna wizyta będzie planowo powinna być przed Bożym Ciałem a jak nie to dopiero po.
Najważniejsze ze @ nadal nie ma.
@ była 24 maja ale tylko jakieś 2,5 dnia a nie tak jak zwykle 4 czy 5 dni

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

07 cze 2011, 15:25

Witam popołudniowo...
U mnie zaczęło padać i grzmi więc chyba ostra burza będzie ale to fajnie ja lubię burze :)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

07 cze 2011, 18:08

Witam popołudniowo...
U mnie zaczęło padać i grzmi więc chyba ostra burza będzie ale to fajnie ja lubię burze :)
Łoooo ja to burz nie za bardzo.Chyba za dużo ostatnimi laty burze szkód narobiły.
Ale deszczu pragnę i chętnie bym stała wtedy pod gołym niebem.

Rany ale duszno .....

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

07 cze 2011, 19:38

to patrze ze nie tylko u mnie pogoda paskudna :ico_olaboga:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

07 cze 2011, 19:59

witam...

misia jaka ty stara... :ico_nienie: moja koleżanka ma 35 i dopiero jest w ciązy z pierwszym dzieckiem...(ta z pracy). Wiec głowa do góry....i mam nadzieje ze i ty niedługo bedziesz miałą swój CUD!

majka2183, te "bole" w jajnikach są naturalną rzeczą przy ciązy :ico_haha_01: . Czekaj cierpliwie...

p.s. ja też lubię burze :ico_haha_02:

majka2183
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1066
Rejestracja: 25 maja 2011, 09:47

07 cze 2011, 20:04

majka2183, te "bole" w jajnikach są naturalną rzeczą przy ciązy . Czekaj cierpliwie...

też tak pomyslałam. I nawet doszłam do wniosku że odkąd są te upały to strasznie chce mi się jeść

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

08 cze 2011, 01:36

jenny, no to już rok szybciutko zleciało :-) i w sumie dobrze,że leki odstawiłaś jak nic nie pomagały :ico_noniewiem: ale czasem i tak bywa niestety...
szkieletorek, dokładnie to nie wiem co mi jest mam podejżenie PCOS i zespół cushinga,bardzo przytyłam nagle :ico_sorki: dlatego ide do szpitala bo raz @ mam raz nie i tak w kółko...ale jak wezme jeden lek to od razu mam owulacje i @ na czas,póki co nie moge go brac bo sobie nim zaszkodziłam,za długo go brałam,natomiast mąż robił badanko i wyszło,że nieupłynnia mu się nasienie noi nonono :ico_sorki: a co najlepsze on już miał synka więc i był płodny,no ale jak widać coś się stało z jego nasieniem i on i ja musimy sie leczyć póki co najpierw ja :ico_sorki:
majka2183, a może zrób jeszcze jeden teścik ?
ja lubię burze :)
ja też :-D a u nas duchota :ico_noniewiem:
moja koleżanka ma 35 i dopiero jest w ciązy
bardzo mnie pocieszyłaś dziękuję :ico_sorki:

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość