Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

04 maja 2007, 09:15

Dziewczyny - dzisiaj się wyspałam, Tobiasz przespał prawie całą noc :ico_brawa_01: . Co do miesiączki to ja biorę tabletki i nie mam robić przerw więc dłuuuugo jej nie będzie :ico_brawa_01: .
niestety z moim pokarmem jest coraz gorzej. karmię już tylko w nocy i raz w dzień. Po prostu więcej nie mogę bo nie ma mleczka, a dzidziuś tylko krzyczy jak go chce do piersi przystawić (nic mu nie leci). Piję herbatki, piję dużo wody i niestety nic nie pomaga. Wczoraj odciagałam pokarm i ledwo było 20 ml z 1 piersi. :ico_olaboga: , Szkoda bo jeszcze chciałam tak do końca maja maluszka swoim pokarmem pokarmić, a tu niestety nic.

karolas - cieszę się, że udała się 5 rocznica ślubu. Przesyłam spóźnione ale szczere życzenia :-) . Ja miałam 5 rocznicę ślubu w niedzielę, ale nie robiliśmy nic z mężem. Spędziliśmy ją w domu....

dziewczyny - mój Tobiaszek to nie nadaje się jeszcze na dłuższe wyjazdy. W ostatnią sobotę pojechaliśmy całą rodzinką na grilla i my niestety musieliśmy wracać po niecałych 2 godzinach. Tobiś zaczął najpierw marudzić a potem to już rozpłakał się na dobre. Nie chciał jeść, nie chciał się bawić. Był za to śpiący ale nie potrafił zasnąć. Zasnął dopiero w samochodzie jak wracaliśmy do domu.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

04 maja 2007, 09:32

Witajcie

Jestem ... na chwilkę, ale staram się czytać to co piszecie ...ale prawdę powiedziawszy to nie wszystko dobrze pamiętam ...

Dorota.M. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Cudownie wyglądałaś i Twoja pociecha również w wym ważnym dniu ... Cieszę się Waszym szczęściem ...

Ślinienie Mój Wojtuś się ślini, nie chce jeść ani pić - czy to cyc czy butla obojętnie- wpycha do budzi rączki ... Ja pytałam pediatrę czy to możliwe żeby mój synek już ząbkował, powiedziała, że tak i że to najprawdopodobniej to! No zobaczymy!

Ja teraz idę pranko zrobić, ogarnąć dom trochę, bo hehe ... trochę się nagromadziło tu i ówdzie bałaganu!
Pewnie ciacho też trzeba upiec ... ale jakie? Byle szybkie i łatwe!

Wojtuś śpi, jest grzeczny, zmykam!

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

04 maja 2007, 10:56

ML masz taka sama mate edukacyjna jak ja

Dorota świetnie wyglądaliście , Agatka tez ślicznie i zdjęcia super .


Mamcia sliczniuki smoczek masz talent !


lulu81 ja już miała 3 okresy a po porodzie krwawiłam tylko 2 tygodnie na szczęście .

W moja córeczkę to jakiś piorun trzasnął wczoraj chyba przechwaliłam później miałam straszny problem by ja uspac a jaki wrzask był gdy kładłam do łóżeczka i dziś już jest to samo nie ma mowy o spaniu w łóżeczku teraz spi w leżaczku jaki dzieci sa cwane tylko pokazać ze można ponosić czy pobujiac strasznie się rozbestwiła wczoraj jak tak strasznie płakała to miałam takie nerwy już wychodziłam z siebie a zle bo wtedy ona tez się bardziej denerwowała i gorzej płakała .Dwie godziny ja usypiałam i za cholerę nie chciała spać zresztą nic nie chciał robić ani się bawić ani mleka herbatki! Wczoraj jak usnęła już na noc to Az się pomodliłam by dziś była spokojniejsza bo nie wyrobie do tego wszystkiego teściowa przyłazi i pyta cos ty jej zrobiłam ze tak płacze ,albo ze jej dzieci to nie płakały tak jak moja Mirelka ale nonono żeby chdoz na chwile ja popilnował bym mogła sobie odpocząć to Nie!
Już mnie to wszystko denerwuje cały dziec jestem sam z Mirelka maz ma wszystko w nonono czy płacze czy nie jego to nie obchodzi a ja już nie mam czasem siły gdy ona tak wyje. Jak ja bym chciała być u mamy pomogła by mi czy nawet mleko zrobiła gdy ona płacze bym nie musiał isc do kuchni i jej zostawiać samej a Mirelka jak już płacze to Az się zanosi i tez musze uważać na nia by krzywdy sobie nie zrobiła jednym słowem mam dość!

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

04 maja 2007, 13:00

Iza - ja mam taki patent na zasypianie gdy Tobiasz marudzi - puszczam suszarkę albo gdy ona nie pomaga to odkurzacz. Często tak mamy, że Tobiaszek marudzi przed zaśnięciem - nie chce wtedy niczego ani mleka, ani smoka tylko by płakal w łóżeczk. Wtedy włączamy suszarę i on momentalnie się uspokaja. Zje mleko i zasypia przy tym szumie. iza spróbuj może twoja dzidzia zaśnie przy takim szumie.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

04 maja 2007, 13:05

Iza@ No to stłucz swojemu panu i władcy tyłek, ja powiedziałam swojemu T. że jest tak samo rodzicem jak ja i ma ruszyć tyłek bo ja nie wstanę. I raz nie wstałam i mały płakał i płakał a mi serce się z bólu krajało ale coś musiałam wybrać żeby choć na 15 minut być sama dla siebie i w końcu ruszył się i ululał małego a ja mogłam odpocząć. Jeszcze jeden raz pokazałam mu jak to jest być z dzieckiem, kiedy mi raz powiedział, że nie ma obiadu na czas i coś nie bardzo posprzątane... No więc nadarzyła się okazja, musiałam do szkoły jechać, moja mama nie miała czasu Wojtka pobawić więc musiał zrobić to on.
Napisałam mu listę co za zrobić -co zwykle robię ja oczywiście- i wyruszyłam. Ja przyszłam wieczorem do domu to hohoho ... zastałam totalne pobojowisko i nic pawie nie zrobione, bo mały cały czas mu się mazał i nie wiedział co ma robić. Ja mu zasnął na rękach to przy próbie poluźnią do łóżeczka się budził i znów płakał. Od tego czasu mi pomaga, nie zawsze ale częściej... przynajmniej tyle..

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

04 maja 2007, 16:57

LOTOWKI a dziś dzien strażaka i bylismy z kacpim w remizie i byo wiele atrakcji a głwn to było mozna wjechac drabiną do góry tak bardzo wysoko i ja choc boje sie wysokosci postanowilam ze pojade tez hi hi :), widzielismy panorame Poznania,nie duzą ale zawsze cos hi hi.
Poza tym wczoraj i dziś w Pozaniau na starym rynku stoi ogromniasty tir-Cet Alergin i robia testy alergiczne za darmo. Ustawiłam sie z Kacpim dzis ok 9.30 ale tak wolno to szło ze poprpsiłam pania przede mna zeby mi pilnwała miejsca, pozam nakarmic Amelkę do domu i eróciłam i czekalismy jeszcze godzine w sumie 3 godziny zanim sie dostalismy na te badania. Myslałam ze sobie tez zrobie bo wiem ze jestem alergikiem i miałam ostatni raz robione w 2000 roku i teraz chchciałam sobie odświezyc ale ze karmię to niestety nie mogli mi zrobic. Kacpiemu nic w tych testach nie wyszło bo brał antybiotyk w zeszłym tygodniua nie mozna brac zadnych lekow ani doraznie ani przewlekle bo testy nic nie pokazą :( wiec jednym słowem całe dopołudnie stracone bo duzo czekania, ja i tak testów nie mogłam miec zrobionych a kapciemu nic nie wyszło bo ja nie powiedziąłm ze brał antybiotyk hi hi :) no ale za to dzien strazaka bardzo jest udany :ico_oczko: , u was tez strazacy świętuja dzis?????

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

04 maja 2007, 19:16

Iza@, Ja tez uzywam suszarki jak mus a potem przechodze na szum z radia bo taniej,super dziala jak magia.


karolas, to faktycznie zmarnowane mialas przedpoludnie no ale chociaz ten dzien strazaka udany a ja nawet nie wiem czy u nas sie go obchodzi

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

05 maja 2007, 10:09

Tak się cieszyłam ze Mirelka umie sam zasypia ale przez te wstrętne kolki ja rozbestwiłam bo gdy tylko ja zaczynał bolec brzuszek ja ja nosiłam strasznie szkoda mi jej było potem była ta rzęsa przez dwa dni i tez ja nosiłam przed wczoraj nie chciał mi usnąć tez ja nosiłam no i pokazałam maluszkowi ze może być bujana .
Przez to nic nie mogę zrobić a usypianie to jest koszmar strasznie walczy ze snem a gdy ja połoze do łóżeczka to jeszcze gorzej płacze jestem padnięta ledwo zdarze pozmywać naczynia a ona już płacze już nie wspomnę o robieniu obiadu ( nie jemy u teściowe) do tego budzi mi się o 4 i już nie chce spać gorzej bo od tej 4 to wyje. Coraz bardziej myślę ze to Zeby bo jak tak histerycznie płacze to cały czas prawie pcha obie łapki do buzi .

Dziś gdy zasnęła o tej 6 spała do 8 i o 9:30 widze ze jest zmęczona już dwa razy ziewała a leżała na macie wiedz ja ja chop do łóżeczka oczywiście wrzask na cały dom no to ja biegiem po suszarkę i wiecie co podziałało spi momentalnie zasnęła Az jestem, w szoku nigdy nie uzywałm suszarki tylko przy kolce na brzuszek ale wtedy nie zasypiała a teraz spi , chciałam napisać ze ta suszarka to swietny pomysł dzięki wam dziewczyny mam nadzieje ze Mirelka znów nauczy się zasypiać w łóżeczku.

Ide sprzątać :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

05 maja 2007, 11:27

Iza@, - cieszę się, że udało się z suszarką. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: masz trochę wytchnienia jak córeczka śpi. Mój Tobiś też zasnął przed chwilką - śpi jak aniołek. :-D

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

05 maja 2007, 14:14

Iwona, Małgorzatka, Iza dziękuje za komplementy :ico_haha_01:
hekkate Agatka ślini się identycznie hehe tak jak Danielek
lutówki dziś minęła 5 noc, którą Agatka całą przespała. Zasypia o 21 a budzi się dopiero między 6-7 rano. Czy Wasze maluszki tez tak robią? Potem "śniadanko" i znowuż śpi tak do 11:00. A w dzień to już nie, tylko krótka drzemka przed 16:00 i potem dopiero wieczorkiem po kąpieli i "kolacji".
Jutro jedziemy na komunię, byle pogoda dopisała bo nie przepadam za siedzeniem przez cały dzień w gościach i objadaniem się, a tak to na spacerek się wyrwiemy :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości