Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

19 lis 2007, 20:22

Izunia, u nas też takie były za ok tyle samo ale Zuzia nie była akurat w pkolu
:ico_placzek:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 lis 2007, 11:27

a mi dziś odbierają rzeczy Zuzi z p-kola ,nie będzie tam po niej ani śladu,nie była przy robieniu prac na wystawę,nie miała zdjęć...smutno bo sama mówi,ze tęskni za p-kolem i swoją panią ...

dziś przyjeżdża mój tata,przywiezie torby i będę się pakować,wyjeżdżam w piątek do rodziców a w sobotę na lotnisko.
Wczoraj byłam z dziećmi u kontroli,poza zapaleniem dziąseł i jamy ustnej Gabi reszta jest ok.Zuzia zdrowa a bańki dziś kupuję i nikt mi już nie będzie syfu wciskać bo jak ja tylko będzie brało choróbsko to postawię bańki i Wam też polecam.9 tygodni choroby i tylko dzięki bańkom Zuzia stanęła na nogi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

20 lis 2007, 12:00

zubelek, tez kupie banki!Tylko jakby co to zawołam chyba tesciowa bo jest pielegniarka. A mama mi mówi ze mamy bankio gumowe i ze tez sa oki.
Trzymam kciuki - odezwij sie zza kanału!

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 lis 2007, 12:15

qunick, pewnie,kup,to naturalny sposób zmuszania organizmu by sam się bronił przed chorobami,najlepiej je kłaść na początku choroby ale jak w naszym przypadku to i w zaawansowanej 8 tygodniowej też stawia na nogi :ico_haha_01:
A bańki są różne,ogniowe i bez,gumowe i inne,ja miałam szklane ale bez ogniowe,strzykawką się wyciągało powietrze i robiło próżnię...takie kupię bo już wiem jak robić.Trzeba tylko pamiętać ,ze nie można stawiać na kręgosłupie,nerkach,kościach wystających np łopatkach,żołądku ,serduszku...z resztą wszystko można przeczytać w necie :ico_oczko:
Odzywać się będę jak już dorobimy się kompa,mam nadzieję,że możliwie szybko bo mnie zapomnicie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
beata
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 338
Rejestracja: 14 lis 2007, 13:57

20 lis 2007, 13:52

no to Zubelek zdrowia życzę tobie i twoim dzieciom szczęśliwej podróży i jak już się kompa dorobicie to się odezwij bo chyba jesteś bańkowym ekspertem :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

20 lis 2007, 14:27

zubelek pisze:dzywać się będę jak już dorobimy się kompa,mam nadzieję,że możliwie szybko bo mnie zapomnicie :ico_noniewiem:
no coś Ty!

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 lis 2007, 16:57

qunick, dziękuję Ci bardzo za wpisik na blogu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
zapraszam Was wszystkie do odwiedania naszego bloga,będzie nam miło...
Tatko dzwonił,że juz jedzie,jeszcze trochę i będzie,nie będę mogła klikać bo czasu nie będzie ale na pożegnalnego buziaka jeszcze wpadnę!
Zdrówka dla Waszych aniołków!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

22 lis 2007, 17:01

Zubelek wyjechała a tu cicho i pusto...

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

22 lis 2007, 18:51

zubelek, kochana nie zdązyłam sie pożegnać z tobą :ico_placzek: :ico_placzek: powodzenia ci kochana życze i zdrówak dla córeczek!!!!! Odezwij się do nas tęsknimy za tobą zajrzyj do nas!!!!

Mój maly u rodziców jest chory :ico_placzek: :ico_placzek: ma antybiotyk.

Gardło i rzołądek jeszcze jutro i go biorę do domku bo weekend bedzie.

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

22 lis 2007, 23:12

no i ja też przegapiłam pożegnanie z zubelkiem :ico_placzek: szkoda
ale całe szczęście, że przynajmniej pomogły bańki Zuzi i nadzieja jest, że Gabi też wydobrzeje
moje dzieci przeszczęśliwe z "nowego" pokoju, Radek niezbyt to okazywał, ale na pewno ucieszony, że ma wszystkie zabawki pod ręką i miejsce na rozwalanie tych pochowoanych na półkach :ico_oczko:
a Marzenka po przyjściu z przedszkola to szalała ze szczęścia: mamusiu, tatusiu, to wszystko dla mnie i dla Radka?? jak tu pięknie! moje księżniczki na tapecie, i autka dla Radka i wszystkie moje zabawki!!
wysciskała nas niemożlkiwie, p[otem kazała zadzweonić do babci i dziękowała jej, że się opiekowała nią i Radkiem jak rodzice remontowali pokój (mama moja popłakała się ze wzruszenia, że ta czteroipółlatka taka kochana i o wszystkim myślui i dziękuje za pomoc)
Marzenka miała tylko jedno ale - chciała różowy dywan, a my kupiliśmy zielony i musiałam jej kilka razy tłumaczyć czemu taki a nie inny :-D
jak tylko wrzuce zdjęcia na kompa to tu wkleję

ps. moje dzieci na razie zdrowe - a bańki mam jeszcze swoje u mamy :ico_oczko:

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość