Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

22 lis 2007, 16:09

Renia0601, witaj u grudniówek!!kaska28, robak, ja niestety nie moge zapomnieć bo mój teściu to Andrzej i obraził by się na smierć. I TAk a propo pewnie bedzie robił impreze i nie wim jak zareaguje na wieść że nie zamierzam na nie przujść, nie dla tego że go nie lubie , ale on poprostu strasznie jara fajki normalnie odpala jedną od drugiej i nie przejmuje się tym że ja jestem w ciąży , choć ma balkon to jest leniwy i nie wychodzi, kiedyś jak byliśmy zwruciłam mu uwageżeby nie palił tyle przy mnie to obraził się i poszedł do kuchni i siedziłą juz tam do naszego wyjścia. A druga sprawa że to jest 4 piętro a to bedzie koniec miesiąca 30 a ja 3 mam iść do lekarza i odstawić leki i wtedy wiecie wszystko może sie zdarzyć i nie chce ryzykować . cięszko mi wejść na 2 a co na 4 i tak ledwo się kulam.
iwona83, no co ty nie zanudzasz nas mieszkankiem , cieszymy sie razem z Toba jak macie sobie polepszyć trzymamy kciuki oby to było odpowiednie tylko szkoda że przeprowadzka na wigilie no i jak ty dasz rade bidulko przeciesz albo bedziesz na ostatnich nogach , albo z Majeczka ledwo po szpitalu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 lis 2007, 16:48

Asikk pisze:to jest 4 piętro

:ico_olaboga: to dobrze że sobie odpuścisz, teść się podąsa i mu przejdzie napewno

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

22 lis 2007, 17:04

Renia0601, pewnie masz racje . Ale już słysze jego gadanie!!! Ale tak w ogóle jak ty się czujesz ze swoim obciążeniem bo my tutaj to już wszystkie wiemy co którą boli i co jej dokucza!! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 lis 2007, 17:50

A mi dokucza tylko czasem jak długo siedzę albo robię ogólnie to taki napięty brzuch mi się robi, no i czasem jest niemiło jak się rozciągnie i coś na brzuchu mi zostawi. I denerwuje mnie coraz częstsze chodzenie w nocy do toalety, trzy razy to już standard :ico_noniewiem: ale cóż tu narzekać czekam już na niego z tej strony wtedy to mi pokaże :-)
Z jednej strony chciałabym żeby juz był ale z drugiej żeby jeszcze posiedział w brzuszku :ico_ciezarowka: bo im dłużej tam jest tym lepiej dla niego, a tu jeszcze około 40dni :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

22 lis 2007, 19:15

Dziewczyny cos mi sie z internetem dzieje rano prawie wogole nie umialam otworzyc w sprawie andrzejek to moj tata mial na imie Andrzej i mam szwagra Andrzeja no ale wiadomo w moim stanie to nigdzie na imprezke nie ide no i za daleko
kurcze za tydzien ide na monitory do szpitala i moge sie juz rozdwoic w sumie zostal mi tylko tydzien :ico_olaboga: na dodatek odczuwam takie lekkie skurcze i tak chocby mi ktos w kroku rozrywal a siku to w nocy chodze co godzinke dobrze jeszcze nie zasne to juz wstaje sikac i jeszcze zgage mam zawsze w nocy najgorsze jest to ze czasami maz musi mi pomoc zeby sie z lozka podniesc

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

22 lis 2007, 21:06

czesc wam chyba sie przejelyscie bo widze ze troche popisane
Ja czuje sie bardzo zle jeszcze lekarz mnie straszy szpitalem koszmar.Jak tu isc do szpitala jak drugie dziecko w domu

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

22 lis 2007, 21:37

Renia0601, szybko zleci te 40 dni ja nie dawno tez miałam 40 a teraz już tylko 27 . :ico_brawa_01: a chodzenie do toalety jak widzisz każdej z nas dokucza!!!iwona83, a czy tobie już maluszek zszedł na dół ,brzusio się obnizył???? To obserwuj teraz ten czop czy ci puszcza. Ja też siksm i siksm tylko co 2 godziny potem nie mogę się ułożyć i się wierce. :ico_olaboga: mariola, trzymaj się i nie poddawaj się !!! trzymamy kciuki!!!!!! :ico_sorki: dasz rade

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

22 lis 2007, 22:19

no ja tylko na chwilke wieczorkiem sprawdzic czy u Was ok :-D
mezus oglada godzille a ja sie koszmarnie nudze,nie lubie takich filmow :ico_noniewiem:
jejku noc sie zbliza i az mi sie plakac chce :ico_placzek: bo znowu bedzie koszmarna noc :ico_zly:
iwonko jak tylko wchodze na tik taka to patrze czy pzypadkiem u Ciebie juz sie nie zaczelo
:ico_oczko: no ciekawe kiedy zaczniemy sie rozdwajac...ja dzis bardzo nisko czuje malą i wogole czulam kilka razy bardzo mocne uklucie w szyjce az mnie z nog zbilo :ico_szoking:
dobra babeczki spokojnej nocki zycze,do juterka :ico_spanko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

22 lis 2007, 22:55

czesc wam brzucho mam juz bardzo nisko przynajmniej tak mi sie wydaje jak siedze przed laptopem to chacze nim o kanape wiec jest nisko tez sie zastanawiam kiedy sie zacznie oby tylko do niedzieli wytrzymac potem moge juz rodzic

mariola a ty uwazaj na siebie i duzo odpoczywaj bo mama sie tylko martwic bedzie

[ Dodano: 2007-11-23, 09:09 ]
Czesc no ja jeszcze chodze u mnie cisza jak narazie
zostalo mi 10 dni stawiam :ico_kawa: i :ico_tort:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

23 lis 2007, 10:43

dzien dobry śpioszki :-D
no jakos przetrwalam nocke,ja juz po :ico_kawa: ale chetnie poczestuje sie :ico_tort:
a jak jolcia??ciekawa jestem :ico_noniewiem:
iwonko rozdwajaj Ty sie bo jak juz zaczniesz to poleci z gorki nam wszystkim;)hihi :ico_brawa_01:
do pozniej :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość