julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

17 lip 2007, 14:05

dzien dobry!
u nas tez nathan jeszcze sam nie je choc tez musze mu dac lyzke do rekli zeby mi nie wyrywal tej ktoras go karmie :ico_oczko:
zabawa z kaszlem tez u nas juz byla a teraz malpuje wszystko co robimy normalnie mozna umrzec ze smiechu :ico_haha_01: ja robie brr on tez i zabawa w machanie i indianina
a dzis maly zaczal sam wstawac i stalo sie nieszczescie bo nie zauwazylam ze wstaje a jeszcze rownowagi nie umie utrzymac i rabnal jak dlugi naszczescie mamy wykladziene wiec nawet guza nie ma ale sie wystraszyl i zaczal plakac az sie zaniosl biedactwo :ico_olaboga: no teraz to sie bedzie dzialo chyba sobie oczy w d... zamontuje :ico_noniewiem:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

17 lip 2007, 14:05

dzien dobry!
u nas tez nathan jeszcze sam nie je choc tez musze mu dac lyzke do rekli zeby mi nie wyrywal tej ktoras go karmie :ico_oczko:
zabawa z kaszlem tez u nas juz byla a teraz malpuje wszystko co robimy normalnie mozna umrzec ze smiechu :ico_haha_01: ja robie brr on tez i zabawa w machanie i indianina
a dzis maly zaczal sam wstawac i stalo sie nieszczescie bo nie zauwazylam ze wstaje a jeszcze rownowagi nie umie utrzymac i rabnal jak dlugi naszczescie mamy wykladziene wiec nawet guza nie ma ale sie wystraszyl i zaczal plakac az sie zaniosl biedactwo :ico_olaboga: no teraz to sie bedzie dzialo chyba sobie oczy w d... zamontuje :ico_noniewiem:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

17 lip 2007, 14:05

dzien dobry!
u nas tez nathan jeszcze sam nie je choc tez musze mu dac lyzke do rekli zeby mi nie wyrywal tej ktoras go karmie :ico_oczko:
zabawa z kaszlem tez u nas juz byla a teraz malpuje wszystko co robimy normalnie mozna umrzec ze smiechu :ico_haha_01: ja robie brr on tez i zabawa w machanie i indianina
a dzis maly zaczal sam wstawac i stalo sie nieszczescie bo nie zauwazylam ze wstaje a jeszcze rownowagi nie umie utrzymac i rabnal jak dlugi naszczescie mamy wykladziene wiec nawet guza nie ma ale sie wystraszyl i zaczal plakac az sie zaniosl biedactwo :ico_olaboga: no teraz to sie bedzie dzialo chyba sobie oczy w d... zamontuje :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-07-17, 14:58 ]
o matko! co sie dziej z tt :ico_olaboga:
najpierw mi zjadlo posta a teraz wyslalao z 10 razy :ico_olaboga:
wybaczcie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

17 lip 2007, 19:53

haha Julie no dzisiaj nie dało się niczego opuścić co napisałaś;)
Korneek nawet nie marudzi za dużo zawsze uśmiechnięty chciaż wiadomo ze bidulkowi gorąco...
Maju wyprowadzam się do gdańska bo tam mam pracę narazie wynajmuję ale za 6 ies chcę kupić oczywiście wziąść kredyt trochę się tego obawiam no ale co jak nie tak to w życiu na swoje nie zarobie!

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

18 lip 2007, 09:03

No Julie to faktycznie musisz mieć oczy wszędzie...wiem co mówię bo Ania staje już sama od około miesiąca :ico_szoking: i nabiła już sobie niejednego guza...powodzenia w pilnowaniu malucha życzę :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-07-18, 09:07 ]
Moniś super wygląda twój synek w tym ubranku do chrztu :ico_brawa_01: będzie kiedyś podrywał kobietki oj będzie... :-)
A Kornelek ma super bujną czuprynkę :ico_haha_02: jak została "wyhodowana" ? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

18 lip 2007, 16:12

Witajcie mamusie :-) Ja wpadlam na chwile do Was i powiem ze nawet nie zdarzylam przeczytac wszytskich postow. Teraz prawie wcale nie mam czasu, bo podobnie jak Ty Julie musze miec oczy wkolo glowy. U mnie tak sie stalo dzis rano, ze maly wypadl mi z lozeczka :ico_placzek: Widzialam ze sam juz staje na nogi ale nie wpadlam na to aby wyciagnac mu materac, tylko zwlekalam. No i rano obudzilo mnie wielkie bum :ico_noniewiem: Nie mam pojecia jak to sie stalo, ale strasznie sie wystraszylam. Zaraz pojechalam do lekarza, niby guza nie ma , ale kazali mi go obserwowac, bo to jednak wysokosc byla. Teraz jestem spokojniejsza, maly juz nie ma materaca tylko kojec i wiem ze jest bezpieczny. Poza tym apetyt mu wrocil, nastepne zabki sie szykuja, dolna dwojka i gorne jedynki :ico_szoking:
Buziaczki dla Was bo maruda piszczy

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

19 lip 2007, 11:24

Gosiunia na pewno wszystko będzie dobrze nie martw się i opuść materacyk w łóżeczku.My opuściliśmy już miesiąc temu.A wczoraj byliśmy u znajomego na działce :-) Tak bawiła się tam Ania

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

19 lip 2007, 17:23

gosiunia wspolczuje... nie da sie wszystkiego zawsze upilnowac
my najpierw opuscilismy materac na drugi poziom a ostatnio juz na sam dol i maly napewno do 3 roku zycia nie wypadnie :ico_haha_01: chyba ze urosnie jakos nadnaturalnie hihihihi
w poniedzialek mamy bilans 8miesiecy to napisze ile mierzymy wazymy itp. nie sadze zeby cos bylo nie tak :ico_haha_01:
u nas nadal 7 zabkow 4 na gorze i trzy na dole :ico_haha_01: ale gora juz zaczyna wygladac mniej wampirkowato hihihihihi

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

20 lip 2007, 11:39

Witajcie!!!

Wstyd mi że ostatnio tak mało tu zaglądam, ale naprawde brak mi czasu tak jak i Wam. Ale jeszcze tylko 3 tyg pracy i znowu zostaną Panią Domu :-D . Moniś gratulację z okzaji chrztu. Kubuś wyglądał ślicznie. Julie a to zdjęcie z dolarami jest the-best. :-D
Lemonii ale masz jakąs rodzinke w Gdyni która w razie czego pomoże ci przy Kornelku? Czy poprostu wyjeżdżasz i wszystko stawiasz na jedną kartę, jeśli tak to cię podziwiam bo ja bym się chyba nie zdecydowała. Mimo wszystko życze powodzenia i tego aby wszystko poszło po twojej mysli :-)

Śliczna dziewczynka z Ani, urodzona fotomodelka :ico_haha_02: ja to nawet nie mam czasu zdjęc porobić, moja córa to ma 2 pełne albumy zdjęć a Adrianek , wstyd się przyznać" zdjęcia tylko w komputerze a w albumie tylko to z USG 3D :ico_wstydzioch: , ale obiecałam sobie, że jak tylko skończe prace i bede miała troszkę wolnego to zrobie mu w końcu śliczny album.
Gosiunia na szczęście nic się nie stało, mój mały znowu jak siedzi na podłodze i bawi się z siostrą potrafi tak się wygiąć do tyłu, ze ląduję głową o podłogę i jest wtedy wielki płacz :ico_olaboga: , poza tym oprócz zabkowania dopadły go wstrętne pleśniawki i nie mogę się ich pozbyć, aftin nie działa. Od wczoraj pędzluję mu dentoseptem i dzisiaj spokojnie przespał cała noc, może to pomoże.

My kupiliśmy ostatnio łóżeczko turystyczne, świetna rzecz bo mały przewracając się w nim nie ma szans nabić sobie guza a w tym drewnianym to ciagle płakał jak sie uderzył o szczebelki i nie chciał w nim siedzieć.

Ostatnio w niedziele wybraliśmy się z dzieć mi nad jezioro. Mimo że woda była zimna mały wspaniale się bawił w wodzie i każdy się dziwił że taki maluch się nie boi. Poza tym najadł się przez przypadek mułu i piachu i trawy. Bardzo się bałam że to odchoruje, ale naszczęście nic mu nie było :-).

Ale sie rozpisałam :-D , nie miejcie mi za złe :ico_oczko: Buziaki

[ Dodano: 2007-07-20, 11:42 ]
Jestem sama dzisiaj w pracy i strasznie się nudzę :ico_spanko:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

20 lip 2007, 11:51

Maju na pleśniawki najlepsza jest Nystatyna to taki proszek,dolewasz zimną przegotowaną wodę i jałowym gaikiem ściągasz pleśniawki 3-4 razy dziennie.Działa szybko i jest to nawet smaczne :ico_oczko: Ania po 2 dniach nic nie miała :ico_haha_02: Dzięki za komplementy dla Ani :-)
Proszę o krew http://s13.bitefight.onet.pl/c.php?uid=48593

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości