Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

18 mar 2008, 16:05

pinko pisze:Ulenke znowu z glowke kluli


no to kiedy wyniki? Ja też nie lubię jak Arturka w główkę kują ale nie ma wyjścia bo żyłek jeszcze na rączkach nie widać. A swoją drogą to ostatnio lekarka mi mówiła że w główkę najmniej boli bo jest najmniej unerwiona, ale kto to wie czy to prawda przecież dorosłego w głowę nie kują a dzieczko nie powie.

monia26, suuuper syneczek, na początku myślałam że już do szkoły z nim chodzisz bo na ostatnim zdjęciu od góry to jak tablica wygląda :ico_smiechbig: ale jak się przyjżałam to na dole to samo, więc nie może być tablica

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

18 mar 2008, 17:03

Hej!
Usnęło moje dziecię :-) Czytam to co piszecie o mężach. Jestem tego zdania co Pinko, że trzeba rozmawiać. Gdybym jasno nie mówiła Marcinowi, czego od niego oczekuję byłoby dokładnie tak jak u niektórych z Was, czyli nie robiłby nic poza bawieniem się z Małym. Ale jeśli mu powiem co ma zrobic, jest naprawdę pomocny :-D
Monia śliczne fotki :-D Igorek jest super :-D
Renia na tych zdjęciach to Arturek mi mojego Karolka przypomina :ico_oczko:
Jola przesyłam Wam pozytywne wibracje, żeby te choróbska Was wielkim łukiem omijały !!!!
Renia0601 pisze:no to kiedy wyniki?
no właśnie ... daj znać co i jak !
A ja się cieszę, że w tym tygodniu nie idziemy na to szczepienie. Wiem, że szczepić trzeba, ale mi szkoda jak mój Misiek płacze ... :ico_olaboga:
iwona83 pisze:polecam na 19 marca lub na siweta wielkanocne w rejony valencji jest super
no fajnie by było zobaczyć!!!!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 mar 2008, 17:42

monia26 śliczne zdjęcia Igorka, wygląda tak słodko i niewinnie :-)

Nie byłyśmy na spacerku, Ula zasnęła po jedzeniu i szkoda mi było Ja budzi poz tym wiatr silny. Poprasowałam i zrobiłam obiadek, teraz czekam na mojego męża.
Wyniki już mam, dzwoniłam do lekarki i powiedziała, że hemoglobina nie spadła, jest na takim poziomie jak ostatnio czyli 10,4, a to nie jest źle. Zwiększyła dawkę żelaza do 2ml 2x dziennie. Więc to dobra wiadomość, mamy się zglosic na kontrolną morfologię za 6 tygodni, ale już nie do szpitala, tylko w rejonie.

Renia0601 pisze:A swoją drogą to ostatnio lekarka mi mówiła że w główkę najmniej boli bo jest najmniej unerwiona, ale kto to wie czy to prawda przecież dorosłego w głowę nie kują a dzieczko nie powie.

Dokładnie, dziecko nie powie, ale wydaje mi się, że ukłucie, gdziekolwiek zrobione, nie należy do przyjemnych, a głowka dziecieca taka malusia i jeszcze ten straszny płacz...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 mar 2008, 21:42

Dziewczyny moj maz dzisiaj zaszalal wogole jeszcze nie spal pojechalismy do mediamarkt i kupilismy telewizor i aparat bo ten moj juz sie popsul a teraz siedzi i podziwia swoj zakup

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

18 mar 2008, 22:18

to super .My jak zakupilismy telewizor to ja jeden dzien mogłam korzystać do woli z komp bo on ustawial i podziwial telewizor.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 mar 2008, 22:36

Witam wieczorkiem

wkoncu maz padl no ale po tylu godzinach nie spania nie dziwie sie, majeczka tez juz spi teraz mam chwilke dla siebie :-D ale cos mnie brzuszek boli na dodatek dzisiaj jak jechalismy do sklepu przygotowywalam majce wode przegotowana na droge i cala butelke z wrzatkiem wylalam na nogi mam nadzieje ze nie zostanie rzaden slad

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

19 mar 2008, 08:28

dzień dobry :)
Słoneczko dzisiaj we Wrocławiu, oby taka pogoda była cały dzień :-) Ula mi dzisiaj pobudkę o 5:30 zrobiła i zasnęła dopiero teraz o 7:00. Spokoj mam do około 10, potem jedzonko i spacerek :-)
U nas z zakupami elektronicznych rzeczy jest trochę inaczej, to ja je zawsze rozpracowuję, moj mąż nie ma do tego ręki i głowy, a ja uwielbiam majstrować przy tego typu rzeczach i odkrywać ich możliwości :-)

[ Dodano: 2008-03-19, 09:23 ]
niestety dzis jest jeden z gorszych dni, Ula nie śpi tsk jak zazwyczaj, budzi sie co chwile i chce na rece... ale zaraz na spacerek pojdziemy to pospi :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

19 mar 2008, 10:27

pinko pisze:U nas z zakupami elektronicznych rzeczy jest trochę inaczej, to ja je zawsze rozpracowuję, moj mąż nie ma do tego ręki i głowy, a ja uwielbiam majstrować przy tego typu rzeczach i odkrywać ich możliwości

mam dokładnie to samo, tak samo do komputera ma dwie lewe ręce i wszystko mu muszę mówić co i jak :-D

My dzisiaj pobudki w sumie na jedzenie dwie ale cała noc nie przespana bo bardzo niespokojnie spał, kopał, wierzgał, drugą noc już tak, nie wiem co jest.

U mnie nie uwierzycie leży śnieg, nie dużo ale jest, jak tak będzie na Święta to niewiem jak małego opalutę na chrzest, niby kościół podgrzewany to tym bardziej niewiem bo wyjdziemy i przewieje :ico_olaboga: mogłoby słoneczko świecić, chociaż w niedzielę.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

19 mar 2008, 10:51

Hej.

U nas nocka koszmarna ale to Patryk dał czadu nie Martynka.Jak obudził sie o północy tak zasnął dopiero o trzeciej i to z wielkim krzykiem. W ogóle ostatnio cos często odwala histerie, nie mam juz do nich siły i cierpliwości. Dobrze ze Martynka taka spokojna bo pewnie bym zwariowała.

Jak tam u Was z ciemieniuchą u dzieci?Zwalczyłyscie ją? U nas własnie wylazła i juz czuje sie bezradna. Smarowałyscie głowkę tylko oliwka czy czyms jeszcze?

[ Dodano: 2008-03-19, 10:01 ]
Dzisiaj jak Martynka sie obudziła zostałam obdarowana najpiekniejszym usmiechem pod słoncem :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

19 mar 2008, 11:14

Hello.........................
U mnie słonecznie :ico_brawa_01: ale za to 2 stopnie :ico_zly:
Ze sprzętem u nas to jest tak, że Rafał rozpracowuje wszystko inne oprócz laptopa.. na komputerach znam się o niebo lepiej od niego :-D

Mój Norbercik coraz więcej radości sprawia mamusi.. Ostatnio (nie chcę przechwalić :ico_sorki:) ale nic mu nie dolega. Nawet to ulewanie jakby zmalało. Dużo się uśmiecha do mamy :-D Wczoraj byliśmy u koleżanek to też się nauśmiechał. Dziecko zadowolone to i mama spokojna.
Tylko po kąpieli śpi najdłużej - ok5-6h, a potem to normalnie z zegarkiem wręku co 4h domaga się jedzonka.. NO czas można odmierzać wedle jego jedzenia.
Fuuu.. teraz leży koło mnie na sofie i kupę ciśnie.. już mi tu podśmiarduje ale dam mu się jeszcze powysilać bo zwykle jak go zacznę przewijać, pupę do góry mu dźwignę to z niej dalej wychodzi :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość