syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

13 sie 2008, 16:24

no widze ze pare sie obudziło hallo fajnie ze jesteście ja tez bym chciała na chorwację :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
watek rusza mam nadzieje
my całymi dniami na dworze tylko na spanie wracamy do domu bo u nas pada jak narazie w nocy a w dzień jest ok
jeszcze troszke i po wakacjach i zacznie się zimno robić beeeeeeeeeeee

[ Dodano: 2008-08-13, 16:24 ]
o zaczełam stronę

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

13 sie 2008, 18:53

Ja tez bym chciala na Chorwacje,bo w PL nie wypoczelam(czyt.tesciowie tez byli).U nas niestety pada tez w dzien :((

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

13 sie 2008, 19:20

syla75 pisze:jeszcze troszke i po wakacjach i zacznie się zimno robić
to może frekwencja się poprawi :ico_oczko:
A u nas pogoda jest w porządku, najgorsze, że osy zrobiły sobie gniazdko pod samym domem i strach wyjść. Na dodatek mój tata chciał je wytępić i mu nie wyszło a efekt jest taki, że tylko latają wściekłe i wszystkich atakują :ico_zly:

Katrin, ja się nie dziwię, że nie wypoczęłaś... Ja się boję długiego weekendu, bo to dla mnie tez oznacza spotkania towarzyskie, a że remont jest to nikomu w niczym nie przeszkadza :ico_zly: Kleszcz?? Brrr, Całe szczęście, że masz męża medyka... Ja bym zawału dostała

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 sie 2008, 20:57

hejka, my też zaniżamy frekwencję, bo korzystamy z lata. Ola nie za bardzo daje mi posiedzieć przy kompie, tylko na nk wskoczę od czasu do czasu ale już o pisaniu nie ma mowy, bo zaraz leci i wskakuje mi na kolana i zabeira myszkę. No więc siedzimy na dworze na placu zabaw. A dziś przywieźli konika na sprężynce na plac, więc Oleńka 2 godziny przy nim spędziła :-D no i tyle u nas, Ola chodzi, dokucza, mleko odrzuciła całkowicie, jestem w kropce :ico_placzek: bo muszę nieźle kombinować co dawać jej jeść, a ona ma już tak smaki wyrobione i nowości nie chce, dobrze, że chociaż kaszkę zjada ze smakiem. No i tyle popisałam, już stoi przy mnie :-D piszcie dziewczyny. Lutówki nawet wątek prywatny chcą założyć, a my??? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

13 sie 2008, 21:41

delicja pisze:Lutówki nawet wątek prywatny chcą założyć, a my???
Nam to raczej nie grozi, chociaż nie ukrywam, że chciałabym nawet :ico_noniewiem:
Moja Jula też taki mały pędziwiatr, wszędzie jej pełno. Dużo już mówi przede wszystkim. Moja sąsiadka mówi, że Jula lepiej nawija niż jej 2,5 roczna córka :-D Może głównie pojedyncze słowa, ale wyraźnie i czysto, bez "r" oczywiście :ico_haha_02: Czasem wychodzą jej nawet zdania np: "nie ma juś wody" :-) Ale wracając do tematu, to jakoś tam, mimo wszystko znajduję z 5 minutek na kompa :ico_nienie: :ico_noniewiem:

A ja teraz sama, z piwkiem i jak zwykle bez was muszę wypić, mówi się trudno, no to chlup, za wasze zdrówko :-D :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

13 sie 2008, 22:27

hejka laseczki
Wczoraj napisałam pościka małego i go zjadło, bo zle myszką klikłam, ale się wsiekłam.
No dzisiaj to chociaz sobie poczytałam co nie co.
No caro chyba już zadowolona bo nas tu więcej jest, a nie tylko my.
Kolka, och to miałas urwanie głowy z tymi wisniami
syla75, piekne zdjęcia, chcieliśmy się wybrac nad morze na ten weeckend , ale chyba pogody nie będzie
kari wam pogoda tez dopisała, super zdjęcia.
katrin, to moze Antosiowy dopiero jedyneczka wychodzi???
delicja, mi kamillo tez nie daje posiedzieć przy komputerze, tylko krzyczy, TU Tu, że chce usiąść na fotelu i ogladać bajki, ale to moja wina , bo zepsuło nam się dwd, i posciagął troche bajek na komputer i dla chwilki spokoju sadzałam go i oglądał swoją ulubioną baje czyli kubusia puchatka, no i skubaniec teraz mi nie daje nic zrobić, dopiero wieczorkiem mam chwilke czasu aby tu posiedzieć.

Wczoraj moje dziecie złapało gdzieś katarek, strasznie mu leciało z noska, i nie przespałam całą nocke, bo mały co chwile marudził, dzisiaj było troszke lepiej ciekawa jak będzie noc

Ja tez chce na chowacje, męcze męża aby za rok pojechać, zobaczymy.
Karmelek ach zazdroszcze :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-08-13, 22:29 ]
Kolka, Julia bosko wygląda w tej czapie, rosnie nam mała policjantka, U nas też osy są wredne

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

13 sie 2008, 23:48

hektorka pisze:epsuło nam się dwd, i posciagął troche bajek na komputer i dla chwilki spokoju sadzałam go i oglądał swoją ulubioną baje czyli kubusia puchatka,
a mojej córy w ogóle tv, ani inne baje nie interesują, czasem tylko ogląda formułę z Kubicą u dziadka na kolanach, ale to przez chwilę :ico_noniewiem: Ale ona nie zna w ogóle tv, bo my w ogóle nie oglądamy :ico_noniewiem: Woli książeczki. Przynosi mi cokolwiek z obrazkami i mówi: "czytaj"
hektorka pisze:U nas też osy są wredne
Ja zadzwoniłam po straż pożarną, po kilku scysjach słownych przyjechali i zabrali, mam nadzieję, że wszystkie, bo powiedzieli, że takiego gniazda dawno nie widzieli :ico_olaboga: Chyba nieco rymuję, co?? Poetka jestem :-D :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

14 sie 2008, 01:22

Witajcie nocna pora,mialam nie wchodzic ,ale musze sie pochwalic :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Pamietacie jakis czas temu AP na kwietniowkach,ktora miala takie cudne zdjecia swoich dzieciakow,no wiec skusialm sie i pojechalismy do niej na sesje i powiem Wam,ze jak dla mnie to jest czarodziejka,bo myslalam,ze z tych zdjec nic nie wyjdzie z powodu bardzo niemodelowego i niecierpliwego zachowania mojego synka.Ja jestem bardzo zadowolna,ze zdecydowalam sie na nia a nie na typowe sztywne zdjecia u tradycyjnego fotografa.:
http://annapawleta.com/slide/antonio/index.html

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

14 sie 2008, 08:25

KATRIN super te zdjecia naprawdę a ile płaciłas? jesli mozna wiedzieć

[ Dodano: 2008-08-14, 08:26 ]
a os i pszczól to w tym roku mnóstwo wszedzie za to za bardzo komarów nie ma wiec chociaz jakiś plus

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

14 sie 2008, 08:51

syla75, cala sesja kosztowala 250 PLN.Moja kolezanka robila w Polsce pare zdjec u fotografa,takie tradycyjne zdjecia i tez tyle placila a ma ich tylko 6 czy 7 pozycji.Fakt,ja nie mam tych zdjec wywolanych tylko zostanie mi przyslana plytka,ale wyolywanie nie kosztuje duzo i moge sobie zrobic ile chce w formacie jaki chce,wiec same plusy.

[ Dodano: 2008-08-14, 08:55 ]
A w temacie owadowym to moge napisac,ze mnostwo to jest tych wrednych kleszczy,nigdy nie przypuszczalam,ze bede sie bala czegos co ledwo widac.Ja sama w zyciu bym tego kleszcza nie umiala wyjac,ale na pogotowiach wyciagaja lekarze,wiec jakbym nie miala pod reka meza to pognalabym do lekarza bo kleszcz musi byc wyjety caly a i to zadna gwarancja,ze nie narobil szkod.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość